Holiday World 2019

Místo konání:
Praha 7, Areál Výstaviště 67 Česká republika
Typ akce:
Veletrh, výstava
Datum konání:
21. 02. 2019 - 24. 02. 2019

Ve dnech od 21. do 24. února 2019 proběhne v Praze 28. ročník největšího středoevropského veletrhu cestovního ruchu.Mezinárodní veletrh cestovního ruchu je nejvýznamnější akci svého druhu nejen v České republice, ale i v regionu střední Evropy. I v roce 2019 se na veletrhu představí téměř celý svět. Chybět nebudou národní turistické centrály tradičních evropských zemí i vzdálených destinací, jako Ameriky, Asie nebo Afriky. Na turistické zážitky budou lákat regiony České republiky, aktuální nabídku zájezdů do celého světa nabídnou desítky cestovních kanceláří a agentur.

Novinkou veletrhu je spojení s veletrhem Památky – Muzea – Řemesla, který představí nejzajímavější památkové objekty České republiky včetně církevních památek. Záštitu nad touto výstavou převzalo Ministerstvo kultury ČR. V rámci propojení těchto dvou veletrhů tak dojde k logické synergii mezi památkami a cestovním ruchem – spojení památek a turistiky.

Veletrh Holiday World bude opět rozdělen na dny pro odbornou veřejnost (čtvrtek a pátek) a dny, které budou patřit veřejnosti laické (sobota a neděle).

Souběžně probíhá i 13. ročník gastronomického veletrhu Top Gastro & Hotel.

Detailní informace naleznete na webových stránkách veletrhuKontaktní informace

+420 220 103 290Pravidelné novinky e-mailem