Památky – Muzea – Řemesla 2019

Místo konání:
Praha 7, Areál Výstaviště 67 Česká republika
Typ akce:
Veletrh, výstava
Datum konání:
21. 02. 2019 - 24. 02. 2019

Ve dnech od 21. do 24. února 2019 proběhne v Praze 6. mezioborový veletrh obnovy, financování a využití.Veletrh představuje výjimečnou příležitost pro prezentaci a ukázky záchrany a konverze historického dědictví; projektování a stavitelství; historie a sbírek muzeí i celé oblasti památkové péče. Své místo zde má restaurátorství a umělecké řemeslo, ochrana a zabezpečení staveb a jejich částí a vybavení, materiály, technologie a řemeslné postupy pro rekonstrukci památkových objektů, prvky a systémy technické infrastruktury a technického vybavení budov, požární ochrana a zabezpečení objektů a areálů, ovšem také rozsáhlá problematika soudobého využití památek a památkových souborů. Nedílnou součástí je také podpora tradičního řemesla.

Veletrhu se kromě 46 zemí, cestovních kanceláří a regionů z různých zemí Evropy zúčastňují mj. reprezentativními expozicemi i všechny kraje ČR.

Souběžně probíhají 28. ročník veletrhu cestovního ruchu Holiday World a 13. ročník gastronomického veletrhu Top Gastro a Hotel.

Detailní informace naleznete na webových stránkách veletrhuKontaktní informace

+420 225 291 136Pravidelné novinky e-mailem