Veletrh pro Ukrajinu

Až dva tisíce Ukrajinců má příležitost najít novou práci. Na brněnském výstavišti se bude konat největší veletrh práce (Veletrh pro Ukrajinu), jehož cílem je propojit uchazeče o práci z Ukrajiny se zaměstnavateli z Jihomoravského kraje a okolí.

Datum konání
26.05.2022 - 27.05.2022
Typ akce
Veletrh, výstava
Země určení
Ukrajina Ukrajina
Místo konání
Brněnské výstaviště, hala B, Výstaviště 405/1, Brno
Oblasti podnikání
Další akce v kategoriích

Návštěvníci se mohou těšit na desítky firem, tematické semináře a zajímavé hosty. Pořadatelem veletrhu je komunita HR Brainstorming, která je složena z odborníků na HR a přidružených oborů. Akce se uskuteční ve dnech od 26. do 27. května 2022.

Veletrh pro Ukrajinu je pořádán pro Ukrajince, kteří byli kvůli aktuální situaci nuceni opustit své domovy a rádi by nalezli pracovní uplatnění. V Jihomoravském kraji se jich aktuálně nachází téměř 30 000. Akce je zároveň určena pro všechny zaměstnavatele ze stejného kraje a jeho okolí, kteří by Ukrajincům chtěli poskytnout férové zaměstnání.

Bezproblémová a rychlá organizace akce byla pro pořadatele klíčová.

Semináře a zajímaví hosté:

V rámci veletrhu bude během obou dnů probíhat také doprovodný program s tematickými semináři a zajímavými hosty.

Pro ukrajinské návštěvníky bude připravena také sekce pro tvorbu životopisů. V té na ně budou čekat HR odborníci spolu s tlumočníky.

Účast na veletrhu již potvrdilo více než dvacet firem. Návštěvníci se tak mohou těšit na prezentaci jak menších provozoven, tak významných českých i mezinárodních společností.

Pro bezproblémovou organizaci akce bylo také klíčové navázání spolupráce s řadou významných partnerů. Mezi ty se řadí především Jihomoravský kraj, statutární město Brno, Regionální hospodářská komora Brno, Ministerstvo práce a sociálních věcí, Úřad práce ČR – krajská pobočka v Brně, Brno Expat Centre, Diecézní charita Brno, Hladky Legal, spolek Vesna, Hofmann Personal a mnoho dalších.

Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Evženie Pančešná / veletrhHRBrainstorming@gmail.com / +420 774 333 877

Doporučujeme