São Paulo Tech Week

Ve dnech od 23. do 29. listopadu 2019 se v brazilském São Paulu uskuteční akce zaměřená na inovace a nové technologie, jejímž cílem je propojit podnikatele, investory a nové talenty z celého světa a posílit pozici São Paula jako hlavního inovačního hubu v Latinské Americe.

Datum konání
23.11.2019 - 29.11.2019
Typ akce
Veletrh, výstava
Místo konání
Sao Paulo,
Další akce v kategoriíchHlavní témata 5. ročníku této akce představují například Fintech, FashionTech, Smart Cities, Culture Maker, Communities nebo Growth Hacking, ale důležitým bodem programu bude i vyhlášení soutěže Brazil Tech Award, díky níže mohou evropské scaleups firmy získat až 70 000 £ pro založení vlastní pobočky v Brazílii, konkrétně právě v São Paulu. Služby, které potencionální výherce obdrží, zahrnují například pronájem kanceláře pro první rok aktivit, pomoc s plánováním a rozvojem aktivit v teritoriu, právní, účetní a PR podporu, digitální marketingové kampaně a další.

Soutěž cílí především na evropské scaleups v sektorech Smart Cities, Health, FinTech, Agritech, Manufacturing a Creative Tech a přihlašování je otevřeno až do 30. srpna 2019. 

Další informace k soutěži

Více informací k akci

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor

Doporučujeme