Velvet Innovation

Konference, příklady, networking – to slibuje třetí ročník mezinárodní konference Velvet Innovation, která 15. listopadu v Brně představí aktuální trendy v podpoře inovací u nás i v zahraničí.

Datum konání
15.11.2023
Typ akce
Konference
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
Hotel Passage, Lidická 23, Brno
Další akce v kategoriích

Konference Velvet Innovation je už třetím rokem nejdůležitější akcí pro všechny aktéry inovačního ekosystému na jižní Moravě. Pravidelně se na ní setkávají lídři podpory inovací z regionu, ale i dalších míst České republiky i zahraničí.

Hlavní tváří letošního ročníku je dánská vizionářka Daria Krivonosová, ředitelka Kodaňského institutu pro studium budoucností (Copenhagen Institute for Futures Studies) Daria Krivonos.

Kromě Krivonosové vystoupí mezi řečníky například americký velvyslanec Bijan Sabet, sociolog Daniel Prokop, evangelizátor v oblasti umělé inteligence Filip Dřímalka, Barbora Kotoun z IKEA, Petr Knap z EY, CEO firmy Y Soft Václav Muchna, zakladatel firmy Kentico Petr Palas, Tomáš Ervín Dombrovský z LMC nebo třeba popularizátor tématu změn klimatu Ondráš Přibyla.

Program se bude skládat jak z odborných přednášek, prezentací nově nastupující generace startupistů nebo osobností z vědecké či akademické sféry, tak z panelových diskuzí k tématům, která jsou pro podporu inovací klíčová.

Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Martin Gillár / gillar@jic.cz / +420 775 958 907

Doporučujeme