Výzva k účasti českých firem k účasti na Globálním investičním summitu v indickém Indore

Výzva k účasti českých firem k účasti na Globálním investičním summitu v indickém Indore – IN – Indie, Indore (22.2.2019)

Datum konání
23.02.2019 - 24.02.2019
Typ akce
Veletrh, výstava
Místo konání
Indore,
Další akce v kategoriích

Dne 23. – 24. února 2019 se ve městě Indore v indickém svazovém státě Madhjapradéš uskuteční Globální investiční summit (GIS 2019 – Global Investment Summit 2019), kterého se Česká republika zúčastní  jako partnerská země. Kromě účasti na konferenci, která je tématicky zaměřená na automotive, dopravu, strojírenství, zemědělství či ICT, Velvyslanectví České republiky zajistilo veletržní stánek pro firmy zdarma, na kterém bude možné prezentovat své výrobky a služby. GIS2019 přinese rovněž mnoho možností pro B2B schůzky a jednání přímo s indickými partnery.

 

Již 6. ročník této vrcholové akce nabízí příležitost pro české podnikatele prezentovat své výrobky a služby přímo v centru nejrychleji rostoucí velké ekonomiky světa. I proto svazový stat Madhjapradéš představuje ideální příležitost pro firmy z oborů dopravy, strojírenství, logistiky, zemědělství, potravinářství, ICT, energetiky, a vodohospodářského či odpadového sektoru. Madhjapradéš rovněž hraje jednu z vůdčích rolí co se týče snadnosti podnikání v rámci Indie, a to kvůli přívětivým mzdovým nákladům, proaktivní vládě, politice pobídek investorům či vhodné poloze v “srdci” Indie, přes kterou vedou všechny významné pozemní koridory.

V rámci summitu proběhnou semináře a panelové diskuze o současné situaci, vývoji a trendech indického hospodářství s důrazem na progresivní technologie a inovace. B2B matchmakingová platforma nabízí příležitost k navázání kontaktů, výměně informací i obchodním jednáním.

B2B platforma pro rezervaci schůzek bude zpřístupněna registrovaným účastníkům. Po registraci mohou firmy využít možnosti zveřejnit profil firmy s uvedením, co ostatním účastníkům fóra nabízí či naopak od nich poptávají. Platforma jim zároveň zpřístupní profily ostatních registrovaných firem, s nimiž si dle zájmu budou moci dopředu sjednat termín setkání. Přístup do registračního formuláře získáte kliknutím na webové stránky summitu či na http://www.investmp.com/registration

Předběžný program akce je k dispozici na internetových stránkách GIS 2019. Brožuru summitu přkládáme v příloze.

Účast na summitu, včetně veletržní prezentace a zajištění stánku, organizuje Velvyslanectví České republiky v Dillí a české firmy na tuto akci srdečně zve. Více informací je možné získat na Milan_Dostal@mzv.cz 

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor

Doporučujeme