Webinář IFC

Místo konání:
online Česká republika
Země určení:
Ázerbájdžán Ázerbájdžán | Bělorusko Bělorusko | Gruzie Gruzie | Srbsko Srbsko | Ukrajina Ukrajina
Typ akce:
Seminář
Datum konání:
26. 01. 2021 - 27. 01. 2021

Ve dnech od 26. do 27. ledna 2021 se uskuteční webinář Mezinárodní finanční korporace (IFC) pro zástupce českých, slovenských a maďarských firem, na kterém se organizačně podílí také Ministerstvo financí ČR.

IFC představuje s operacemi ve více než 100 zemích po celém světě největší globálně působící rozvojovou instituci, která se zaměřuje na podporu soukromého sektoru.

Určení:

Webinář je určen pro zájemce z řad českých, slovenských a maďarských podniků, kterým budou prezentovány obchodní příležitosti a možnosti spolupráce s IFC na třetích trzích, a to zejména v Ázerbájdžánu, Bělorusku, Gruzii, Srbsku a na Ukrajině.

Část webináře bude také specificky věnována tzv. Global Health Platform IFC. V reakci na pandemii COVID-19 poskytuje IFC prostřednictvím této platformy zdravotnickým společnostem (výrobci zdravotnického vybavení, dodavatelé kritických surovin a komponentů, společnosti provádějící testování, společnosti zajišťující distribuci materiálů a další) finanční řešení za účelem rozšíření kapacit a umožnění navýšení dodávek do rozvojových zemí, ve kterých je IFC aktivní (tj. nikoliv pouze Ázerbájdžán, Bělorusko, Gruzie, Srbsko a Ukrajina). Pro české firmy podnikající v sektoru zdravotnictví tak Global Health Platform představuje jedinečnou příležitost k rozšíření výroby a expanzi na nové zahraniční trhy.

Informace:

  • Účast na webináři je zdarma, registrovat se lze do 22. ledna 2021.
  • Při registraci provedené do 18. ledna bude možné zařadit profil zastupované společnosti do informační brožury, kterou obdrží všichni registrovaní před samotným webinářem.
  • Více informací o programu naleznete v přiložené pozvánce.Kontaktní informace
Pořadatel/gestor

Martin Kratochvíl
oddělení Mezinárodní finanční instituce a rozvojová spolupráce

+420 257 042 202Seznam příloh
Webinar_IFC_pozvanka_260121
Informacni_letak_IFC_260121
Pravidelné novinky e-mailem