Webinář k příležitostem v Severní Africe se zaměřením na Maroko, Alžírsko, Egypt

Dne 21. října 2020 od 10:00 proběhne webinář s ekonomickými diplomaty českých ambasád v Rabatu, Alžíru a Káhiře o příležitostech pro české firmy.

Datum konání
21.10.2020
Typ akce
Seminář
Země určení
Alžírsko Alžírsko
Egypt Egypt
Maroko Maroko
Místo konání
online
Další akce v kategoriích

Na webináři vystoupí ekonomický diplomat v Rabatu Jan Hladík, ekonomická diplomatka v Alžíru Alena Štojdlová a ekonomická diplomatka v Káhiře Ludmila Leškovská a zprostředkují vám informace o konkrétních obchodních příležitostech, perspektivních oborech podnikání, kultuře obchodního jednání a také aktuální informace v souvislosti s šířením koronaviru.

V rámci dnešní koronavirové doby jsou sice některé oblasti podnikání jako je turismus utlumené, ale jiné, například IT či zdravotnictví, naopak rostou. Přitom nejen oblasti růstu, ale konkrétní výrobky se často liší země od země. Ministerstvo zahraničních věcí Vám proto doporučuje využít tento webinář jako základ pro podrobnější znalost podnikatelského prostředí a příležitostí zprostředkované zástupci České republiky přímo v místě. Zástupci, jejichž úkolem je pomoci českým firmám při expanzi na daný trh.

Informace:

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
/ Zuzana_Gamrotova@mzv.cz

Doporučujeme