Webinář k příležitostem v Severní Africe se zaměřením na Maroko, Alžírsko, Egypt

Místo konání:
online Česká republika
Země určení:
Alžírsko Alžírsko | Egypt Egypt | Maroko Maroko
Typ akce:
Seminář
Datum konání:
21. 10. 2020

Dne 21. října 2020 od 10:00 proběhne webinář s ekonomickými diplomaty českých ambasád v Rabatu, Alžíru a Káhiře o příležitostech pro české firmy.

Na webináři vystoupí ekonomický diplomat v Rabatu Jan Hladík, ekonomická diplomatka v Alžíru Alena Štojdlová a ekonomická diplomatka v Káhiře Ludmila Leškovská a zprostředkují vám informace o konkrétních obchodních příležitostech, perspektivních oborech podnikání, kultuře obchodního jednání a také aktuální informace v souvislosti s šířením koronaviru.

V rámci dnešní koronavirové doby jsou sice některé oblasti podnikání jako je turismus utlumené, ale jiné, například IT či zdravotnictví, naopak rostou. Přitom nejen oblasti růstu, ale konkrétní výrobky se často liší země od země. Ministerstvo zahraničních věcí Vám proto doporučuje využít tento webinář jako základ pro podrobnější znalost podnikatelského prostředí a příležitostí zprostředkované zástupci České republiky přímo v místě. Zástupci, jejichž úkolem je pomoci českým firmám při expanzi na daný trh.

Informace:Kontaktní informacePravidelné novinky e-mailem