Webinář o vodohospodářství ve Středomoří se zaměřením na Itálii a Maroko

Ministerstvo zahraničních věcí ČR organizuje ve spolupráci s Regionální hospodářskou komorou Brno webinář o vodohospodářství ve Středomoří se zaměřením na Itálii a Maroko, který proběhne ve čtvrtek 27. května 2021 od 10:00.

Datum konání
27.05.2021
Typ akce
Seminář
Země určení
Itálie Itálie
Maroko Maroko
Místo konání
online
Další akce v kategoriích

Obsah:

  • V úvodu webináře se bude sektoru vodohospodářství věnovat hlavní ekonom Ministerstva zahraničních věcí ČR Marek Pyszko, který představí potenciálně zajímavé cílové země pro tento obor z pohledu českého exportu. Odbor ekonomické diplomacie Ministerstvo zahraničních věcí ČR následně přiblíží projekty, které na podporu aktivit českých firem v tomto odvětví realizuje.
  • Krajský exportní specialista Oto Hrdlička pak představí služby RHK Brno na podporu internacionalizace a související akce a projekty v těchto branžích. Mezi ně patří např. iniciativa RHK Brno GoGreen, záměr podzimní podnikatelské mise jihomoravských firem do Itálie, pozvání k účasti na středomořském veletrhu Medibat, nebo online kooperační B2B platformy Virtual International Partnering – Innovation in Environment & Energy & Circular Economy a Virtual Brokerage Event @ Innovation Village 2021, které do 30. června 2021 nabízí českým firmám příležitost najít obchodní a výzkumné partnery v oblasti vody a její úpravy, odpadních vod a odpadového hospodářství, energetické účinnosti, recyklace, cirkulární ekonomiky i souvisejících branží a realizovat bilaterální schůzky ve virtuální formě. .
  • Na webináři následně vystoupí ekonomický diplomat velvyslanectví ČR v Itálii Marcel Sauer a ekonomický diplomat velvyslanectví ČR v Maroku Jan Hladík, kteří budou prezentovat konkrétní obchodní příležitosti v sektoru vodohospodářství a představí také nejvýznamnější akce v regionu, na které se mohou české firmy přihlásit.

Určení:

Webinář je určený českým firmám a podnikatelům ze všech regionů.

Informace:

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Zuzana Gamrotová / odbor ekonomické diplomacie MZV ČR / zuzana_gamrotova@mzv.cz / +420 224 182 846

Doporučujeme