Ynovate Fest

Setkání inovačních center Ynovate Fest se uskuteční ve dnech od 3. do 4. května 2023 ve Zlíně.

Datum konání
03.05.2023 - 04.05.2023
Typ akce
Veletrh, výstava
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
Technologické inovační centrum, Vavrečkova 5262, Zlín
Další akce v kategoriích

Tato akce spojuje inovační centra a startupy z celého Česka, aby ukázala kreativní potenciál Zlína a představila Zlínský kraj jako region zaslíbený kulturním a kreativním odvětvím.

Ynovate Fest bude probíhat během Zlín Design Weeku a přinese dvoudenní program zaměřený na kulturní a kreativní odvětví a nahlédnutí do světa designu. Program nabídne účastníkům interaktivní workshopy v oblasti online marketingu, produktového designu, brand buildingu a audiovizuální tvorby či panelovou diskuzi.

Deset startupů, které nominovala zapojená inovační centra, bude mít také možnost zapojit se do soutěže Hrej o to, ve které mohou získat atraktivní ceny, jako jsou konzultační služby expertů programu Creatinn, divokou kartu na účast v evropském finále celosvětové startupové soutěže Disraptors Summit, vstupenky na zahraniční konferenci nebo služby coworkingů. Za Zlínský kraj bude soutěžit animační studio TRI PIROGY.

Kromě toho bude pro účastníky připravená prohlídka výstavy Design pro všechny a zážitková hra situovaná do zlínských lokací, které jsou spojená s osobností Tomáše Bati, doplněná šiframi a hádankami.

Akce se koná díky spolupráci inovačních center z Jihomoravského, Libereckého, Moravskoslezského, Olomouckého, Plzeňského, Středočeského, Ústeckého a Zlínského kraje, která jsou součástí sítě pro podporu inovací Ynovate.

Informace:

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Lenka Kostelníková / RIS3 marketingový specialista / kostelnikova@ticzlin.cz / +420 733 690 867

Doporučujeme