Začínáte podnikat? No stress!

Seminář na téma Začínáte podnikat? No stress proběhne dne 16. září 2021 od 17:00 do 19:00 v Ústí nad Labem.

Datum konání
16.09.2021
Typ akce
Seminář
Země určení
Ústecký kraj Ústecký kraj
Místo konání
Work Space na Hradební, Ústí nad Labem
Další akce v kategoriích

I letos na podzim se pořadatel Inovační centrum Ústeckého kraje rozhodl, že se za vámi rozjedeme. V hledáčku má opět coworkingová centra napříč celým Ústeckým krajem. A do těchto sdílených kanceláří a kreativních prostor přináší workshopy pro začínající podnikatele. První zastávkou bude Work Space v Ústí nad Labem – místo, které voní novotou.

Cíl:

Na prvním workshopu se naučíte zorientovat ve spoustě byrokracie, která vám může brát počáteční nadšení do podnikání. Seminář vám pomůže rozlousknout spoustu počátečních dilemat a poradí, jak správně začít.

Na začátku workshopu si projdete různé formy podnikání a vysvětlíte si, jaké se hodí pro jednotlivé typy podnikání. Proberete také nutnou byrokracii – abyste věděli, jaké papíry je třeba vyplnit a na jaký úřad určitě nezapomenout.

Dále vám bude představena spousta institucí a nástrojů, které vás v začátcích podpoří – ať už podnikatelské inkubátory, dotační možnosti nebo experti, kteří vám pomohou.

A aby to nebylo jen teoretické, tak akci oživí host z praxe, který se s vámi o své zkušenosti z jeho vlastních začátků a dodá vám ten správný drive začít.

Přednášející:

  • Jan Wedlich, Podnikatelský inkubátor ICUK
  • Alena Hájková, CzechInvest
  • Host z praxe, bude upřesněno

Informace:

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Tereza Karlíková / event manager, Inovační centrum Ústeckého kraje / karlikova@icuk.cz / +420 602 355 981

Doporučujeme