Zahraniční kupní smlouva z pohledu banky provádějící platební styk, popř. poskytující financování

Dne 2. listopadu 2020 od 09:00 do 16:00 proběhne online praktický úvodní workshop zaměřený na problematiku kupní smlouvy z pohledu financování zahraničního obchodu.

Datum konání
02.11.2020
Typ akce
Seminář
Země určení
Česká republika Česká republika
Oblasti podnikání
Další akce v kategoriích

Seminář se zaměří na problematiku zahraniční kupní smlouvy, a to z pohledu financující banky, resp. začínajícího vývozce či dovozce.

V průběhu školení budou dodržena veškerá aktuální hygienická nařízení.

Určení:

  • Tento seminář je určen především pro bankovní specialisty na financování zahraničního obchodu – pracovníky z oblasti trade finance, zejména pak pracovníky back office, dále i pro klientské pracovníky, kteří nabízejí bankovní služby klientům a pomáhají jim je správně využít. Seminář bude vhodný nepochybně i pro další zájemce, např. ostatní pracovníky bank v oboru trade finance, např. začínající specialisty, vedoucí pracovníky, právníky, bankovní poradce, atd.
  • Další skupinou případných posluchačů, pro které je tento seminář určen, jsou zaměstnanci firem využívajících produkty trade finance, např. dokumentární akreditivy ve své praxi, tj. vedoucí pracovníky v oblasti obchodu a financí, prodejce, specialisty připravující a realizující kontrakty, spolupracující s bankami.

Přednášející:

Bc. Pavel Andrle, LL.M., tajemník bankovní komise a komise pro obchodní právo a praxi při ICC ČR, poradce a lektor v oblasti Trade Finance

Informace:

  • Cena: 4 900 Kč (vč. 21 % DPH)
  • S ohledem na aktuální situaci související s pandemií COVID – 19 se semináře ICC ČR až do odvolání konají v malých skupinách nebo formou webináře. Aktuální forma bude účastníkům sdělena několik dnů před konáním semináře.
  • Registrace na akci a další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Renata Filípková / filipkova@icc-cr.cz / +420 257 217 744

Doporučujeme