AGRItech EXPO Zambia 2019

Země konání:
Chisamba Zambie
Typ akce:
Veletrh, výstava
Datum konání:
11. 04. 2019 - 13. 04. 2019

Ve dnech od 11. do 13. dubna 2019 se v zambijském městě Chisamba uskuteční zemědělský veletrh, kterého se mohou účastnit i čeští zájemci o vývoz potravinářské i zemědělské techniky, souvisejících technologií a vstupů do zemědělské výroby (krmiva, osiva, hnojiva, apod.) na trh nejen Zambie.Ministerstvo zemědělství ve spolupráci s Velvyslanectvím ČR v Lusace připravuje pro veletrh AGRItech EXPO Zambia 2019 národní stánek, jehož plocha bude k dispozici pro prezentaci českým výrobcům ze sektoru zemědělství a potravinářství. Jedná se o třetí ročník účasti českého národního stánku.

Cílem podnikatelské mise a účasti na veletrhu je navázání nových a prohlubování dosavadních obchodních vztahů zambijských a českých firem. Zvoucí instituce zajistí národní expozici na veletrhu (výstavní plocha, základní vybavení stánků, catering, přívod energie), společenský večer k setkání se zástupci zambijského resortu zemědělství i významnými partnery českých firem a vnitrostátní dopravu v Zambii.

Více informací poskytne paní Tereza Černá z Odboru zahraničně obchodní spolupráce Ministerstva zemědělství na adrese tereza.cerna@mze.cz nebo čísle +420 221 812 885 a obchodní rada velvyslanectví ČR v Zambii pan Petr Preclík na adrese Petr_Preclik@mzv.cz.

Zájem o účast na veletrhu potvrďte odesláním přiložené přihlášky paní Tereze Černé nejpozději do 4. února 2018.Kontaktní informace

+420 221 812 885Pravidelné novinky e-mailem