ZOOMARK 2019

ZOOMARK 2019 – IT – Itálie, Boloňa (5.5.2019)

Datum konání
06.05.2019 - 09.05.2019
Typ akce
Veletrh, výstava
Místo konání
Boloňa,
Oblasti podnikání
Další akce v kategoriíchAgentura CzechTrade zve české firmy ke společné účasti na mezinárodním veletrhu ZOOMARK 2019, který pokrývá širokou škálu výrobků a produktů pro domácí mazlíčky.

Veletrh Zoomark je předním bienálním evropským veletrhem produktů a doplňků pro domácí mazlíčky. Veletrh je rozdělen do kategorií jako je pet food, péče, hygiena, komfort, bezpečnost, transport, a další. Zoomark je vhodnou příležitostí pro vstup nejen na italský trh, kde je registrováno asi 60 milionů domácích mazlíčků, ale díky velkému počtu mezinárodních návštěvníků nabízí také možnost vstupu na trhy mimo Itálii.

Společné expozice umožní prezentaci těm českým firmám, které neplánují samostatný stánek. Navíc díky akvizičním službám zahraniční kanceláře agentury CzechTrade navštěvují společný stánek potenciální obchodní partneři a obecně zájemci o spolupráci s českými dodavateli, což představuje přidanou hodnotu pro klienta a zvýšení šancí na úspěšný vývoz.

Naším cílem je podpořit firmy v jejich pronikání na zahraniční trhy, proto kromě příprav společné expozice, nabízíme také sérii doprovodných služeb. Patří sem např. oslovení potenciálních partnerů s cílem podchytit jejich zájem o setkání na veletrhu, osobní asistence během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s vašimi obchodními partnery.

ČESKÝM FIRMÁM NABÍZÍME KOMPLEXNÍ SERVIS PŘÍPRAVY A REALIZACE OSOBNÍ ÚČASTI NEBO KATALOGOVÉ PREZENTACE VE SPOLEČNÉ EXPOZICI S ŘADOU DOPROVODNÝCH ASISTENČNÍCH SLUŽEB

Osobní účast

  • Osobní účast zástupce Vaší firmy na stánku za účelem osobní prezentace a vedení jednání s potenciálními partnery
  • Každá společnost bude mít k dispozici 8 m2 stánek se základním vybavením
    a názvem společnosti
  • Cena: 58 000,- Kč bez DPH

Katalogová prezentace

  • Vaše firma zašle na naši kancelář v Itálii své prezentační materiály v italštině (CzechTrade Itálie pomůže s přípravou jazykové verze) v domluveném množství a termínu
  • Vaše materiály budou během veletrhu selektivně rozdistribuovány vytipovaným zájemcům-potenciálním partnerům nebo klientům (nikoliv volně k rozebrání)
  • Zveřejníme vaše logo (nebo název firmy) a informace o Vaší firmě na webových stránkách naší kanceláře a v katalogu vystavovatelů na veletrhu
  • Výstupem této služby bude po ukončení veletrhu individuální závěrečná zpráva včetně uvedení všech získaných kontaktů
  • Cena: 13 000,- Kč bez DPH

 

Podrobnosti ke společné prezentaci na veletrhu ZOOMARK 2019 najdete v přiložené pozvánce.

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy týkající se forem prezentace, doprovodných služeb, vhodnosti veletrhu pro váš výrobek/službu nebo poradíme, jak se nejlépe na veletrh připravit.

Přihlášku prosím zašlete gestorovi akce do 21. 10. 2018.

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
/ jana.trnkova@czechtrade.cz / +420 224 907 583

Doporučujeme