Česká republika se představila na turistickém veletrhu FIT v Argentině

Turistický veletrh FIT Buenos Aires je největším svého druhu v Latinské Americe. Po roční výluce se opět mohl konat v prezenční formě a Česká republika zde byla hodně vidět.

Národní stánek, který za čtyři dny navštívilo desetitisíce lidí, byl jedním z nejhezčích. Pro turistické operátory a cestovní kanceláře byla navíc uspořádána společenská akce v prostorách velvyslanectví ČR.

Ilustrační fotografie

Skvělý design a výhodná lokace nesly své plody, když český národní stánek za čtyři dny navštívily desetitisíce lidí. Pěkně zpracované propagační materiály je zajisté povzbudily k tomu, aby nevynechali Česko ve svém itineráři. Ačkoliv země prochází složitým ekonomickým obdobím, stále existuje široká vrstva obyvatel, kteří do Evropy cestují.

Akce se uskutečnila ve veletržních prostorách La Rural. Slavnostního zahájení se zúčastnil velvyslanec Ľubomír Hladík a ředitel mexické pobočky CzechTourism Petr Lutter. Na českém velvyslanectví se poslední den veletrhu konal společenský podnik pro cestovní kanceláře a turistické operátory.

Informace poskytnuta Zastupitelským úřadem České republiky v Buenos Aires (Argentina).

• Teritorium: Amerika | Argentina | Zahraničí
• Oblasti podnikání: Cestovní ruch, volný čas

Doporučujeme