Zdroj: CzechTrade

České firmy nechyběly v Mexiku veletrzích Obra Blanca a Expo CIHAC

Zahraniční kancelář CzechTrade Mexiko podpořila české firmy na veletrzích Obra Blanca a Expo CIHAC, kde společnosti představily své designové produkty.

V říjnu se konal v Mexiku veletrh Obra Blanca, zaměřený na povrchové úpravy a designové produkty pro architekturu. Třídenní událost představila více než 100 vystavovatelů a přes 1000 produktů a inovací na ploše 21 000 metrů čtverečních.

Ilustrační fotografie

S rekordní návštěvností přesahující 14 500 návštěvníků se stala významným setkáním pro profesionály v oblasti architektury a designu. Zahraniční kancelář CzechTrade Mexiko na veletrhu podpořila tři firmy, a to společnosti Solida, Chuděj a Bemeta Design.

ExportMag.cz: Digitrony slaví comeback. Český startup uspěl s technickou stavebnicí

Firma Chudej se zabývá výrobou kanalizačních vpustí a lineárních žlabů. Společnost Solida se věnuje komplexnímu systému upevňovacích systémů a výrobě instalačních objímek. A společnost Bemeta Design se soustředí na vysoce kvalitní designové doplňky pro koupelny.

Kromě veletrhu Obra Blanca se zástupci firem navštívili také stavební veletrh Expo CIHAC. Všechny české firmy sklidily na veletrzích u návštěvníků velký úspěch.

Nedávno tyto tři české firmy také představily produkty potenciálním obchodním partnerům v Guatemale. Setkání probíhala formou individuálních schůzek, což představuje důležitý krok směrem k budování obchodních vztahů a spolupráce v regionu.

Zpracoval tým pracovníků zahraniční kanceláře CzechTrade Mexiko.

• Teritorium: Amerika | Mexiko | Zahraničí
• Oblasti podnikání: Design

Doporučujeme