České startupy prezentovaly v Berlíně inovativní novinky

Prestižní startupová událost TechCrunch Disrupt, která přitahuje technologické inovátory z celého světa, proběhla 11.–12. prosince 2019 v Berlíně. Z České republiky přijelo osm inovativních startupů, které vystavovaly v rámci národní expozice – Ackee, Futured, Kooperace.cz, Leadspicker, Motionlab, Nulisec, Searpent a SmartGuide.


České firmy na CzechCrunch Disrupt 2019

Českou účast zorganizovala agentura CzechInvest ve spolupráci s velvyslanectvím České republiky v Berlíně, Prague Startup Centre a Czech ICT Alliance. Českou výpravu v rámci doprovodného programu slavnostně uvítal zástupce českého velvyslance v Berlíně Milan Čoupek.

Středem zájmu veletrhu byly technologické novinky a nové trendy v oblastech umělé inteligence, robotizace, informačních a finančních technologií nebo mobility. Vedle prezentací firem byly na programu panelové diskuse a odborné přednášky.

Zástupci z Berlin Partner a Německé obchodní komory (DIHK) pohovořili o místním startupovém prostředí s radami, jak uspět na německém trhu. České státní instituce, které působí v Německu, včetně agentury CzechInvest, představily své služby pro české startupy.

Více informací o akci najdete na www.techcrunch.com.

Doporučujeme