Český výrobce parních konvektomatů RETIGO se prezentoval francouzským partnerům

Česká firma RETIGO uspořádala 24. května 2022 obchodně-marketingovou prezentaci svých parních konvektomatů pro francouzské obchodní partnery.

Akce proběhla ve spolupráci s Velvyslanectvím ČR v Paříži, pařížskou kanceláří agentury CzechTrade a dovozcem a distributorem českých piv a výčepního zařízení do Francie, společností Les bières tchèques.

Ilustrační fotografie

Značka RETIGO je jedním z mála nezávislých specialistů na světě zaměřených na vývoj, výrobu a prodej konvektomatů určených pro restaurace, hotely nebo závodní jídelny. Na francouzském trhu firma působí od roku 2007 a díky strategickému partnerství s francouzskou nákupní sítí pro oblast profesionálních gastro provozů GAFIC, spolupracuje s čím dál větším počtem distributorů a její prodeje ve Francii stále rostou.

V loňském roce navázalo RETIGO spolupráci s novým partnerem působícím v oblasti širšího pařížského regionu Île de France, společností Roussel, renomovaným prodejcem vybavení do profesionálních kuchyní.

Během obchodně-marketingové akce na velvyslanectví ČR v Paříži prezentovali specialisté firmy Retigo přibližně dvacítce pozvaných hostů z řad projektových kanceláří pro gastro provozy, distributorů vybavení profesionálních kuchyní a firem poskytujících služby hotelovým a restauračním zařízením tři různé typy svých konvektomatů.

Součástí akce byla i technická demonstrace konvektomatů a živá kuchařská show, během které mohli přítomní hosté ochutnat jídlo připravené šéfkuchařem v konvektomatu této značky českého původu. Hosté mohli k jídlu ochutnat několik druhů českého čepovaného i lahvového piva, které na akci poskytla firma Les bières tchèques.

Informace poskytnuta Zastupitelským úřadem České republiky v Paříži (Francie).

• Teritorium: Evropa | Francie | Zahraničí
• Oblasti podnikání: Obchod

Doporučujeme