Chceš podnikat? Pusť se do nového programu Start-Up Now!

Středočeské inovační centrum (SIC) spustilo web zbrusu nového programu Start-Up Now! (SUN). Rozjet vlastní business není vůbec lehké. Až polovina českých start-upů do pěti let zaniká, i když přináší skvělé nápady.

Právě proto v SIC zkoncentrovali know-how do programu SUN. V něm vám pomůžou založit business, podpoří vývoj a inovaci produktů, jejich zavedení na trh i expanzi na trhy nové. Krok za krokem.

Nový program Středočeského inovačního centra Start-Up Now! | SIC

Pro koho je SUN?

Pro vás, kteří máte skvělý nápad, chcete začít podnikat a chcete vědět, jak na to. Nebo pro vás, kteří jste už založili firmu, ale podnikáte méně než rok. Rozhodčí dobu definuje zápis v obchodním rejstříku.

Můžete být student, který potřebuje vědět, kde začít. Můžete být rodič na mateřské. Můžete být člověk, který se rozhodl pro vlastní dráhu po letech v korporátní firmě. Můžete být kdokoli, kdo má záměr využít konkrétní business příležitost. Nemusíte mít ještě IČO, podmínkou ale je, abyste měli trvalé bydliště ve Středočeském kraji nebo v něm chtěli podnikat.

Programy Středočeského inovačního centra | SIC

Účast v programu Start-Up Now! je bezplatná. Vše je financováno z veřejných zdrojů na podporu podnikání ve Středočeském kraji.

Co vám účast v programu přinese?

Na začátku vašeho podnikání vám přinese významnou expertní podporu pro úspěšný rozjezd firmy. V návazných fázích vám SIC poskytne dlouhodobou komplexní podporu – můžete se zapojit do programů na podporu inovací, růstu či expanze na nové trhy.

Zdroj: Středočeské inovační centrum

Doporučujeme