Nová publikace Investment Climate představuje cenné informace pro investory na jednom místě

Agentura CzechInvest přichází s novým Investment Climate v anglickém jazyce, který je základním uceleným marketingovým materiálem o Česku.

Tato publikace nabízí přehled o ekonomickém a politickém prostředí země a upozorňuje na klíčové výhody, pobídky a příležitosti dostupné investorům, kteří se chtějí usadit v srdci Evropy. Vydáním nové brožury o investičním klimatu v Česku učinil CzechInvest významný krok v poskytování cenných informací potenciálním investorům.

Ilustrační fotografie

Zajímá vás, jak si stojíme v oblasti přímých zahraničních investic a kdo jsou naši největší zahraniční investoři napříč odvětvími? Brožura slouží jako strategický průvodce pro místní i zahraniční investory. Nabízí široký přehled o různých oblastech, kterým se na českém trhu úspěšně daří, a je zároveň plná analýz založených na datech a průzkumech. S nejvyššími přímými zahraničními investicemi na obyvatele mezi zeměmi střední a východní Evropy je Česko jednou z nejvyspělejších a nejatraktivnějších zemí, a to nejen pro obchodní účely.
 
Na konci brožury najdou čtenáři seznam poskytovaných služeb agentury CzechInvest a pravidla pro využívání investičních pobídek. Nechybí ani představení nejambicióznějšího projektu agentury CzechInvest Technologická Inkubace, jehož cílem je podpora inovativních startupů prostřednictvím specifických inkubátorů

Publikace ke stažení:

Investment Climate in Czechia 2023

• Teritorium: Česká republika
• Témata: Podpora investic
• Oblasti podnikání: Investice

Doporučujeme