ExportMag.cz: V Dubaji si objednali výtah s vůní koření, říká Jakub Vymyslický

Výtahy s luxusním designem stvořeným podle individuálního přání zákazníka. S takovou nabídkou upoutala společnost Vimislicki Elevators klienty i ve Spojených arabských emirátech, které zažívají další kolo realitního boomu. Rodinná firma chce expandovat také na další zahraniční trhy.

I výtah v domě může být malým uměleckým dílem. Česká firma Vimislicki Elevators nechrlí stovky unifikovaných výtahových jednotek, ale každý jednotlivý výtah tvoří jako jediný originál podle přání uživatele a dispozic konkrétního domu.

Možnosti stylového designu výtahů firma představuje ve svém pražském showroomu.

Firma založená v roce 2019 manželi Jakubem a Dajanou Vymyslickými tak například letos plánuje dodat „jenom“ tři desítky na míru vyrobených výtahů, což ale představuje obrat kolem 45 milionů korun a práci pro 45 zaměstnanců. Showroom společnosti je v pražské Dlouhé ulici, samotná výroba probíhá v Uherském Hradišti.

V první fázi firma rostla přes zakázky v tuzemsku, když dodala výtahy v Praze třeba pro obchodní dům Kotva nebo na prestižní adresy do budov v Pařížské ulici. Teď chce společnost růst víc i do světa. „Naše dlouhodobá strategie má za cíl úspěšnou expanzi do metropolí Evropy, ale zároveň jsme schopni realizovat výtahy na zakázku prakticky kdekoli ve světě,“ říká Jakub Vymyslický…

Plnou verzi článku a informace a aktuálním vývoji stavebního sektoru ve Spojených arabských emirátech si zdarma přečtěte na sesterském webu ExportMag.cz

• Témata: Zahraniční obchod

Doporučujeme