Jak využít čas pro byznys, rodinu i odpočinek? Poradí Ženy v byznysu

Čas je náš nejcennější zdroj – to bude nosné téma již 3. ročníku Konference Ženy v byznysu, která proběhne 22. dubna 2021. Praktické nástroje, osobnosti z českého byznysu, skvělá moderátorka z ČT. Interaktivní program, který vás zapojí do dění. Letos i se speciálem Matky v byznysu.

Již brzy 22. dubna se bude opakovat oblíbená konference Ženy v byznysu. Letos jak jinak než v online kabátu. Ten ale i podle referencí z minulého ročníku konferenci náramně sluší.

„Konference Ženy v byznysu byla nejlíp zorganizovanou online událostí, na které jsem byla. Líbilo se mi, že jsem mohla sledovat naživo, ze záznamu, navíc ženy skvěle zvládly podpořit networking účastnic, což obvykle na online akcích postrádám. Už se těším na další ročník!“ potvrzuje po minulé konferenci jedna z účastnic. „I když je naším cílem potkávat se osobně a stále to dodržet chceme, rozhodly jsme se letos uspořádat Konferenci ještě v online v přímém přenosu ze studia v coworku HubHub v Praze, aby se účastníci mohli zúčastnit i z druhé části republiky nebo například i ze Slovenska, kam letos směřujeme také naši komunikaci“, dodala Alena Barnová, jedna ze zakladatelek Konference.

Letošním tématem je „Čas, který ať se nám to líbí nebo ne, je náš nejcennější nástroj“.

„Čas řeší každý z nás. Máme ho omezené množství a je jen na nás, jak jej využijeme. Den za dnem rozdělujeme vždy 24 hodin mezi práci, rodinu, přátelé či odpočinek. Čas taky znamená investici. Mohu něco udělat teď, co mi dá čas v budoucnu. A naším cílem je ukázat, jak to řeší 20 osobností českého byznysu. Můžete se inspirovat nebo rovnou nachytřit z praktických rad od každého přednášejícího.“ říka Kateřina Tygl, zakladatelka FB komunity Ženy v byznysu.

8 hodin plných praktického know-how, 20 zkušených lidí z českého byznysu a také promyšlený networking

Pořadatelky pro vás připravily dva bloky přednášek plné praktického know-how. Od půl jedné klasický blok – Ženy v byznysu a od šesti nový blok – Matky v byznysu. Oba plné tipů, metod a nástrojů pro úspěšný byznys, které můžete vzít a začít používat hned zítra ve svém každodenním podnikání.

Můžete se těšit na 20 zkušených přednášejících z českého byznysu. Jsou mezi nimi ženy i muži, kteří vedou velké i menší firmy. Úspěšní freelanceři, ale také podnikající rodiče. Podělí se s vámi o své úspěchy i praktické kroky, které k nim vedly. Jmenovitě pak na příklad:

  • Simona Kijonková – CEO & Founder, Packeta Group,
  • Tomáš Jindřišek – Dark Side, Managing Partner,
  • Martina Vítková – NWT a. s., spolumajitelka a finanční ředitelka,
  • Denisa Havrdová, výkonná ředitelka, Papelote,
  • Dalibor Pulkert, Co-founder & Managing Partner, Outboxers, Autor IdeaBoxu,
  • Jitka Štádlerová, lektorka, koučka, organizátorka akcí
  • a další…

Celým odpolednem a večerem bude provázet skvělá moderátorka České televize Michala Hergetová.

Networking hned na 2 způsoby

I když si na konferenci s nikým ruku nepodáte, stejně budete mít příležitost se seznámit. A to hned dvěma způsoby. Jeden v průběhu celé akce pomocí aplikace Eventee, kde se snadno propojíte. Podobně, jako na známém Tinderu, Druhý způsob bude moderovaný networking na Zoomu, kde se účastnice uvidí i na kameře.

Všichni tak budou mít možnost si odnést nejen cenné zkušenosti přednášejících, ale také kontakty. Networking mimo jiné patří k oblíbeným prvkům minulého ročníku. „Online networking se mi velmi líbil, jako introvert bych na živo nebyla schopná poznat tolik lidí, jako díky online verzi. Toto bylo výborné.“ nechala se slyšet Jana.

Letos chystají pořadatelky pro účastníky interaktivní nástroje jako je kalkulačka, kvíz, ankety aj. Věří, že vás vtáhnou do dění a zapojí.

Organizaci konference postavily na svých zkušenostech z Čech i zahraničí

Třetí ročník konference vám opět přinášejí Kateřina Tygl a Alena Barnová.

Kateřinu můžete znát jako zakladatelku komunity Ženy v byznysu. Dále se věnovala marketingu ve firmách v České republice a v Paříži. Založila a vedla digitální agenturu. Svou praxi z online marketingu nyní rozšířila o praktickou zkušenost s mateřstvím.

Alena je na volné noze od roku 2013. Má zkušenosti z velkých i menších firem. Specializuje se na projektové řízení a e-commerce. Akcím, které pořádá, dokáže dát řád a punc profesionality. To že to tyhle dámy opravdu umí, dokazuje mnoho referencí z minulých let: „Konference Ženy v byznysu byla nejlíp zorganizovanou online událostí, na které jsem byla.“ „Konference Ženy v byznysu mě pohltila všemi svými příspěvky a účinkujícími.“

„Nemůžeme také zapomenout poděkovat všem partnerům, bez kterých by to nešlo. Všechny najdete na našem webu“, dodává Alena Barnová.

Jdu do toho s vámi, kde se dozvím víc?

Více informací o celé konferenci naleznete na webu akce. Vstupenku si letos koupíte hned ve třech variantách: na jednotlivé bloky – Ženy v byznysu nebo Matky v byznysu, nebo na celou Konferenci za zvýhodněnou cenu. Prvních padesát navíc ke vstupence získá záznam konference 2020 zdarma.

Nezapomeňte sledovat také sociální sítě a přidat se k události na Facebooku. Neutečou vám tak žádné důležité informace.

Čas, jak je zmíněno výše, je ten nejcennější nástroj. Tak ho správně investujte a staňte se součástí třetího ročníku konference Ženy v byznysu!

Redakčně upravená tisková zpráva komunity Ženy v byznysu. Portál BusinessInfo.cz je mediálním partnerem konference.

• Teritorium: Česká republika

Doporučujeme