Kubánský veletrh FIHAV přivítá návštěvníky v listopadu 2022

Kubánský ministr zahraničního obchodu a zahraničních investic Rodrigo Malmierca Díaz oznámil termín 38. ročníku všeobecného veletrhu FIHAV v Havaně.

Letošní veletrh by se měl konat ve dnech 14.–18. listopadu 2022 v prostorách veletržního areálu ExpoCuba, kde se v 25 pavilonech představí řada vystavovatelů z Kuby a ze zahraničí. Veletrh se bude konat po dvouleté pauze, kdy nebylo možné ho z důvodu pandemie uspořádat.

Ilustrační fotografie

Tradiční kubánský veletrh FIHAV je nepochybně jednou z největších obchodních událostí a příležitostí pro české exportéry nejen na Kubě ale i v Latinské Americe. Účastníci veletrhu budou mít příležitost navázat a rozvíjet obchodní kontakty, vést obchodní jednání, účastnit se seminářů a konferencí. Součástí veletrhu FIHAV 2022 by měl být 5. ročník Investičního fóra, v rámci kterého budou představeny aktuální investiční příležitosti na Kubě a proběhnou bilaterální jednání.

Česká republika má v plánu se veletrhu FIHAV 2022 účastnit formou oficiální expozice ČR, kterou organizuje Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR.  

České technologie triumfovaly na Světové výstavě Expo v Dubaji

Velvyslanectví České republiky v Havaně dlouhodobě přispívá k rozvoji českého exportu na složitém kubánském trhu a u příležitosti letošního ročníku veletrhu FIHAV uspořádá doprovodný projekt na podporu ekonomické diplomacie (PROPED).

Pro více informací o veletrhu doporučujeme sledovat stránky ProCuba, nebo její facebookové stránky, kde by měly být postupně sdíleny konkrétnější informace.

Informace poskytnuta Zastupitelským úřadem České republiky v Havaně (Kuba).

• Teritorium: Amerika | Kuba | Zahraničí
• Oblasti podnikání: Obchod

Doporučujeme