Mentoringový program pomůže s restartem byznysu v Praze

Pražský byznys klub Opero a Pražský inovační institut spouští program pro malé a střední podniky, do kterého se můžete již nyní se svou firmou přihlásit.

Cílem platformy DoToho! je pomoci firmám inovovat jejich obchodní modely a využít krizi jako příležitost. Program je určen pro majitele nebo vedoucí pracovníky, jejichž společnost má obrat od 3 do 300 milionů korun nebo alespoň tři zaměstnance. Součástí programu jsou individuální mentoringová setkání s konkrétními mentory, více než 50 workshopů a seminářů od expertů zapojených do platformy a partnerských firem. Těšit se můžete taktéž na digitální knihovnu plnou inspirace a praktických zkušeností.

Celý program je pro účastníky zdarma, a to díky podpoře ze strany mentorů, expertů a partnerů projektu, kterými jsou společnosti Google, PRE, T-Mobile, Pražská plynárenská a hl. město Praha. Záštitu na platformou převzal primátor Zdeněk Hřib.

Přihlásit se můžete na dotoho.pro

K programu vzniklo video s ambasadory a mentory platformy Pavlem Bouškou (VAFO/Brit), Antonínem Kokešem (Albi, Antonínovo pekařství) a Kateřinou Šamanovou (Bedfort Management Consultants). Poslechněte si jejich motivaci se do programu zapojit a přihlaste se i vy na dotoho.pro.

• Oblasti podnikání: Management

Doporučujeme