Nové prostory pro podnikatele v centru města a byznys dění

Inovační centrum Ústeckého kraje otevřelo nové prostory ICUK WORK SPACE v centru Ústí nad Labem, které mají sloužit především pro potkávání se s podnikateli, ale také jako zázemí pro lidi na volné noze (freelancery).

Prostory slavnostně otevřel ředitel ICUK Martin Mata společně se starostkou Bíliny Zuzanou Schwarz Bařtipánovou. Ta přestřihla pásku od zasedací místnosti, která se nese v duchu zmíněného města.

ICUK

„Dává velký smysl, že jako Inovační centrum, které má mnoho nástrojů pro podporu podnikatelů, budeme také provozovat prostory, kde se tito tvořiví lidé budou moci potkat. Těším se, až zde zorganizujeme workshopy pro ně!“ říká ředitel ICUK, Martin Mata.

ICUK WORK SPACE je rozdělen do tzv. dvou zón. Jedna slouží pro potkávání se, networking a pořádání různých událostí. Právě tento prostor si lze pronajmout, pokud pořádáte menší událost (kapacita je max 30 lidí).

Druhá sekce, která se nachází za velkou prosklenou stěnou je uspořádána tak, aby se lidé zde mohli soustředit na práci. Vstup do tohoto prostoru je podmíněn pouze bezplatnou registrací. K dispozici je rychlá wifi (bez ní to dnes nejde) a tiskárna, abyste si vaše pracovní podklady mohli vytisknout a použít na jednání. A kvalitní kávu, která je pro práci potřeba, zajistí kavárna, která se nachází hned vedle ICUK WORK SPACE.

Výhodou pro podnikatele je také fakt, že prostory jsou ve stejné budově, kde sídlí již zmíněný ICUK, ale i CzechInvest a TAČR. Tedy instituce, které pomáhají firmám s jejich růstem. Vše je pod jednou střechou a podnikatelé tak nemusí cestovat po celém městě.

Nové prostory najdete v sídle ICUK v ulici Velká hradební v Ústí nad Labem. Všechny potřebné informace, včetně možnosti kontaktu o rezervaci prostoru najdete na webu ICUK WORK SPACE.

Redakčně pravená tisková zpráva Inovačního centra Ústeckého kraje

• Teritorium: Česká republika | Ústecký kraj

Doporučujeme