Nový webový portál podpoří certifikace v oblasti strategických technologií

CzechInvest představuje nový online portál Jak na certifikaci, který má za cíl podpořit certifikaci v oblasti strategických technologií. Portál přináší komplexní informace na jednom místě pro všechny subjekty zapojené do procesu certifikace.

Díky novému portálu se návštěvníci dostanou ke všem potřebným informacím. S jeho pomocí dojde k lepší koordinaci a komunikaci při výměně informací mezi subjekty zapojenými do certifikačního procesu. Díky úzké spolupráci s hlavními partnery jsou na portálu pravidelně zveřejňovány nejnovější informace a edukační materiály v oblasti certifikace, včetně termínů vzdělávacích kurzů, seminářů a konferencí.

Nový online portál má za cíl podpořit certifikaci v oblasti strategických technologií | CzechInvest

Vývoj tohoto online portálu vedl ke splnění milníku v rámci Národního plánu obnovy (NPO). Hlavními partnery tohoto projektu se stali významní aktéři z oblasti zdravotnických prostředků a letectví. Společně s Agenturou CzechInvest se do projektu aktivně zapojily Asociace výrobců a dodavatelů zdravotnických prostředků (AVDZP), CzechImplant, Institut pro testování a certifikaci, a. s. (ITC) a Moravský letecký klastr. Tato partnerství představují silný základ pro poskytování odborného know-how a zajištění komplexních informací v oblasti certifikace.

Nový online portál www.jaknacertifikaci.cz je nyní dostupný pro veřejnost. Všichni zájemci o certifikaci v oblasti strategických technologií se mohou připojit a získat přístup k významným informacím, dokumentům a akcím souvisejícím s certifikací.

• Teritorium: Česká republika

Doporučujeme