Odstartoval 17. ročník podnikatelského akcelerátoru Můj první milion

Jak svůj nápad proměnit v úspěšný byznys a najít prvního platícího zákazníka? Kde vzít kontakty, informace, nebo dokonce investora? Dozvíš se už brzy, stačí se přihlásit do akcelerátoru Můj první milion. Přihlášky do 17. ročníku jsou spuštěny!

Akcelerátor Můj první milion i tentokrát nabízí vysokoškolákům, středoškolákům a zájemcům z řad veřejnosti cenné zkušenosti, znalosti a know-how těch nejlepších. Během pouhých pár týdnů tak z Tvého nápadu může vzniknout reálný byznys plán. Jsi připravený na úspěšný rozjezd svého podnikání?

Mince jedna koruna česká, Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie

„Podnikání je jako maraton, ne sprint. Vyžaduje vytrvalost, trpělivost a správné strategie. Proto jsme pro podnikavce z našeho kraje připravili unikátní program, který jim pomůže nastartovat jejich podnikání a dosáhnout prvních úspěchů. Každý rok program inovujeme a hledáme nové mentory, kteří sdílejí své zkušenosti a znalosti. Jsme rádi, že letos s námi bude spolupracovat i Martin Bernátek, který svými zkušenostmi z budování Ovečkárny inspiruje ostatní,“ zhodnotila Olesja Lancevská, manažerka akcelerátoru.

Registrovat se můžete od 13. října 2023, deadline pro přihlášení je 14. února 2024. V průběhu února 2024 porota vybere v každé kategorii top 10 záměrů, které postoupí do akceleračního programu. Ten během osmi nabitých týdnů nabídne smršť odborných workshopů a konzultací v hodnotě až 120 tisíc korun.

Akcelerátor Vás vybaví potřebným know-how, abyste dokázali vykročit od skvělé myšlenky ke skutečnému byznysu, a naučí Vás poprat se s překážkami, s nimiž se můžete na své cestě k prvnímu milionu setkat. Z 10 zúčastněných projektů na závěr vybere porota složená z partnerů akcelerátoru z každé kategorie 3 nejlepší, které si odnesou hodnotné ceny. Bude mezi nimi právě ten Váš? A proč ne? Přihlášku a víc informací najdete na Můj první milion.

Redakčně upravená tisková zpráva Zlínského kraje

• Teritorium: Česká republika | Zlínský kraj

Doporučujeme