Prezentace české firmy mongolské policii

V prostorách Policie Mongolska se konala prezentace firmy Compelson, jež nabízí řešení pro správu, přenos a vyšetřování mobilních telefonů, chytrých hodinek a internetových uložišť.

Hlavním cílem akce bylo představit řešení společnosti Compelson a iniciovat komerční spolupráci s Policií Mongolska.

Ilustrační fotografie

Prezentace byla zaměřena na software MOBILedit, který dokáže editovat obsah mobilních telefonů a slouží milionům uživatelů a firem ke správě a pokročilému využití mobilů. Produkty této společnosti používají také armády, policisté a nezávislí vyšetřovatelé z celého světa již od roku 1996.

Obchodní zástupce firmy Compelson, pan Václav Pala, se ke schůzce připojil formou videohovoru z Prahy a produkty společnosti detailně představil. Zástupci mongolské policie projevili velký zájem o akci. Důkazem toho byla hojná účast z řad vedoucích představitelů různých specializovaných odborů, jako jsou jednotky pro vyšetřování kybernetické kriminality, kriminální policie a vyšetřování trestných činů proti životu a zdraví.

Informace poskytnuta Zastupitelským úřadem České republiky v Ulánbátaru (Mongolsko). Autor: Vardan Khachatryan, ekonomický diplomat.

• Teritorium: Asie | Mongolsko | Zahraničí
• Oblasti podnikání: Software a ICT služby

Doporučujeme