Scale-up your business 2020 – třetí ročník mentoringového programu pro firmy v období růstu

Scale-upy, tedy podniky ve fázi vývoje, zejména v high-tech oborech, které se snaží růst z hlediska přístupu na nové trhy, příjmů a počtu zaměstnanců, jsou motorem ekonomiky. Vedení firem v tomto období řeší jak firmu transformovat, správně nasměrovat její expanzi na nové trhy a jak růst financovat.

Zakladatelé lokálních start-upů naráží na nedostatek znalostí a zkušeností s prezentací firmy, komunikací s investory a posléze s bankéři, právníky atd., se strategickým finančním plánováním, ale i se samotnou expanzí do zahraničí. Zkušenosti schází i v samotném budování a řízení firem.

Program „Scale-up your business“ vznikl v reakci na potřeby rostoucích firem. Program kombinuje vzdělávání a špičkové poradenství na míru firmám, které probíhá formou prezentací firem před expertním panelem a individuálním mentoringem.

Program vede tým mentorů TC AV ČR se zkušenostmi v oblasti fundraisingu a podpory podnikání, s praxí v komerčním sektoru. Expertní tým tvoří zkušení podnikatelé, zástupci investorů, business angels, zástupci korporací i odborníci z různých oborů a také např. certifikovaný scale-up kouč.

Firmy mají díky účasti v programu příležitost lépe promyslet své strategie pro expanzi, business plány i fundraisingovou strategii. Díky nezávislému pohledu expertního panelu a mentorské práci týmu TC AV ČR firmy nasbírají cenné podněty pro vylepšení či přepracování svých business plánů a prezentací pro investory a získají kontakty a znalosti, nejen ze série seminářů a workshopů, ale také díky sdílení zkušeností mezi jednotlivými účastníky programu.

Jste mladá technologicky zaměřená inovativní firma, která je již pár let na trhu a má nakročeno vyrůst v mezinárodním měřítku? Hledáte zdroje, kontakty a informace, které pomohou váš růst nastartovat? Zvažujete vstup investora do firmy, ale chybí vám potřebné zkušenosti, jak na to? Program je pro vás! Podívejte se na předběžný harmonogram programu.

V případě zájmu o účast v programu, prosím, kontaktujte Ing. Silvii Jiráskovou: jiraskova@tc.cz.

• Teritorium: Česká republika

Doporučujeme