Smart Business Festival přinese novinky na podporu chytrého podnikání pro malé a střední firmy

Letošní již devátý ročník Smart Business Festivalu – festivalu chytrého podnikání – účastníky seznámí s novými projekty, technologickými novinkami a postupy v byznysu, které by mohly pomoci malým a středním firmám posunout se vpřed.

Festival, který pořádá sdružení CzechInno v rámci aktivit EDIH Cybersecurity Innovation Hub, se bude konat v úterý 31. října od 9:00 hodin v Hotelu Artemis Praha. Hlavním partnerem akce jsou České Radiokomunikace, a.s.

Ilustrační fotografie

V rámci konferenční části programu se české malé a střední firmy i další zájemci dozvědí o technologických i byznysových novinkách pro ně určených – například:

  • jak mohou použít umělou inteligenci pro zefektivnění svého byznysu
  • jaká kyberbezpečností úskalí na ně číhají a jak se jim ubránit
  • jak mohou ku prospěchu své firmy či organizace lépe využít data, která se toulají v různých formách nebo úložištích.

A také co to vůbec je datová ekonomika, jaké jsou její příležitosti i úskalí, co je nového v Česku i Evropě v podpoře digitálních inovací (v) podnikání a nebo co pro české firmy i veřejné organizace v tomto ohledu dělají, a to buď zcela bezplatně nebo s velmi nízkými vstupními náklady, nově vybraná Evropská centra pro digitální inovace (EDIH) v Česku i blízkém zahraničí. V neposlední řadě také konference prodiskutuje, kde je prostor pro další spolupráci všech těch, kteří pomáhají malým a středním firmám v rámci Česka i Evropy.

Akce obsahuje i expoziční sekci, kde budou všechny prezentované novinky i služby prakticky předvedeny.

Na Smart Business Festivalu vystoupí přednášející z české vlády, Evropské komise, organizací podporujících podnikání z Česka, Slovenska, Německa a Rakouska. Představí se také šest českých a čtyři zahraniční Evropská centra pro digitální inovace, která poskytují své služby českým i evropským firmám a veřejným organizacím.

Bližší informace o programu jsou k dispozici a registrace na akci je otevřena na webu Smart Business Festival.

• Teritorium: Česká republika

Doporučujeme