Video

Špičkoví experti zvou do SIC Business komunity

Chcete se pravidelně potkávat s majiteli a řediteli středočeských firem? Díky dlouhodobé práci s podnikateli víme, že důvěryhodné prostředí, kde navážete nová partnerství a rozvíjíte své know-how, se prostě hodí.

Špičkoví experti Středočeského inovačního centra (SIC) členům SIC Business komunity pomáhají naplňovat klíčové byznys potřeby. Poslechněte si videosetkání se dvěma z nich – Jakubem Benešem a Jaroslavem Salvou.

Ilustrační fotografie

„Největší radost mi udělal výsledek z workshopu o ERP systémech, kdy jsme jednomu klientovi pomohli vybrat nejefektivnější systém pro jeho společnost a druhému jsme ho pomohli zamítnout, takže neinvestoval zbytečně,“ vysvětluje SIC odborník na digitalizaci Jakub Beneš. Co ho na jeho expertní roli v SIC Business komunitě nejvíce baví? A jaký je jeho profesní příběh?

„SIC Business komunita mi dává příležitost potkávat se s obchodními řediteli, majiteli a manažery, předávat jim svoje znalosti a zároveň se i od nich obohacovat,“ vysvětluje SIC expert Jaroslav Salva, odborník na People Development. Potkejte se s člověkem, který má dvacetileté zkušenosti z úspěšné práce pro malé české firmy i korporace typu Microsoft.

Co unikátního vám SIC Business komunita přinese?

  • Know-how majitelů a ředitelů firem z různých odvětví (celkem 50+ firem)
  • Generátor řady cenných kontaktů (matchmaking na akcích + propojení na další SIC experty, podnikatele či univerzity)
  • Workshopy a semináře se špičkovými odborníky na témata, která vychází z vašich podnětů a potřeb (1-2 měsíčně)
  • Pomoc od expertů s řešením vašich konkrétních potřeb (například jak vybrat správný software pro vaši firmu)

Vstupte do SIC Business komunity bezplatně.

Pro koho je SIC Business komunita určena?

Využijte exkluzivní prostor SIC, pokud jste majitel nebo ředitel firmy se sídlem nebo provozovnou ve Středočeském kraji, s vlastním produktem, výrobkem či službou. A s chutí sdílet informace a inovovat svoje podnikání.

Zdroj: Středočeské inovační centrum

• Témata: Inovace a startupy

Doporučujeme