Třetí ročník Ocenění českých lídrů zná vítěze pro rok 2019

Vítězové hlavního města Prahy

(zde kritériím soutěže vyhovělo 292 firem)

Albi Česká republika a.s.
Albi je tradiční česká společnost, která oslavila už 28. narozeniny. Za tu dobu se stala součástí české rodiny. Díky svým hrám a dárkům v lidech probouzí humor a radost. Nabízí různé typy her. Specializuje se na vývoj nových vzdělávacích a zábavných konceptů pro děti. Snaží se dělat takové hry, které (nejen) u dětí podporují zvídavost, paměť, nebo třeba komunikaci. V sortimentu dárků zákazníci najdou něco pro každého člena rodiny. V roce 2017 Albi poprvé dosáhlo obratu 1 miliardy korun. Za tímto úspěchem stojí všichni zaměstnanci, kterých je momentálně více než 450 a firma stále roste. V současnosti má Albi 32 vlastních prodejen v Česku a na Slovensku a výrobky dodává i do mnoha knihkupectví, hračkářství nebo hypermarketů. Kromě České republiky a Slovenska působí i v Polsku.

PRK Partners s.r.o. (advokátní kancelář)
PRK Partners již více než 25 let poskytuje špičkové právní služby prakticky ve všech oblastech práva. Je nositelem významných lokálních i mezinárodních ocenění (Chambers Europe Awards (for Excellence) a Právnická firma roku v ČR v několika letech po sobě, Právnická firma roku pro region střední Evropy dle předního britského časopisu The Lawyer a další) a doporučovanou kanceláří řadou mezinárodních právních direktorářů. S kancelářemi v Praze, Ostravě a Bratislavě a rozsáhlým týmem právních a daňových profesionálů nabízí klientům mezinárodní pohled na jakoukoli právní problematiku i hlubokou znalost příslušného lokálního právního systému.

IXPERTA s.r.o.
IXPERTA působí na trhu informačních a komunikačních technologií již 27 let. V našich týmech pracuje 210 expertů a úspěšně jsme dokončili více než 4000 projektů v oblastech podnikových komunikací, IT bezpečnosti a infrastruktury, vývoji software a počítačového rozpoznávání obrazu ve výrobě. Disponujeme vlastním vývojovým centrem, což nám umožňuje nejenom vývoj vlastních produktů, ale také vývoj software na zakázku dle přání zákazníka. Od svého založení se orientujeme primárně na český a slovenský trh, nicméně zakázky máme po celé Evropě, Asii i v USA. Naší hlavní vizí do budoucna je přispívat k technologickému pokroku, zejména v oblasti počítačového vidění a IoT systémů. Následujeme současný trend digitalizace a robotizace výroby a stáváme se tak součástí Průmyslu 4.0.

zpět na začátek

Vítězové Jihočeského kraje

(zde kritériím soutěže vyhovělo 60 firem)

AGRO-partner s.r.o.
Společně s našimi partnery uplatňujeme řešení, která vytváří prosperující a udržitelnou budoucnost zemědělství. Českou rodinnou firmu AGRO-partner s.r.o. tvoří tři divize. První divize se specializuje na prodej a servis zemědělské techniky v našem regionu. Druhou divizí je velkoobchod, který importuje pícninářské stroje Lely do ČR. Třetí a zároveň největší divize se zaměřuje na stájové technologie s důrazem na automatizaci rutinních procesů již od projektu. Následující body nás vystihují: Jsme průkopníky a tržní lídři v oblasti automatických technologií v zemědělství. Zakládáme si na týmové spolupráci. A naše týmová vítězství jsou tou nejlepší službou pro všechny zúčastněné partnery. Prodejem a montáží produktu naše služby nekončí. Poskytujeme profesionální servisní a skladové služby, školení, odborné poradentství a semináře. Neustále rozvíjíme své schopnosti a dovednosti.

Transforwarding a.s.
Česká společnost Transforwarding a.s. působí na dopravním trhu od roku 1991. Hlavní činností je přeprava paletových a kusových zásilek formou mezinárodní silniční sběrné služby. V současné době má 23 pravidelných sběrných linek po Evropě. V České republice je součástí českého vnitrostátního přepravního systému FOFR. Je členem organizace FIATA a Svazu spedice a logistiky. Kvalitu poskytovaných služeb zabezpečuje i bezproblémově opakovaná recertifikace ISO 9001 a získané osvědčení oprávněného hospodářského subjektu AEO. Zákazníkovi dokáže zajistit komplexní přepravní služby včetně námořní, letecké a železniční přepravy, celní služby, zpracování Intrastatu, skladovací a logistické služby. Největší předností společnosti Transforwarding a.s. je osobní přístup s kvalitními a zkušenými disponenty.

DRUID CZ s.r.o.
Společnosti DRUID CZ s.r.o. byla založena v lednu roku 2005. Navazuje však na předchozí mnohaleté zkušenosti v obchodování se sortimentem zdravé výživy předchůdce, firmy Ing. Tomáš Aubrecht – DRUID, která byla založena již na podzim roku 1991. Našim cílem je obohacovat český trh o atraktivní potravinářské výrobky, které vyvíjíme ve spolupráci s tuzemskými výrobci nebo je vyhledáváme na zahraničních trzích. Při výběru produktů do našeho portfolia se snažíme naplňovat naši filozofii a slogan „Ochutnej něco lepšího!“ a nabízet tak stále náročnějšímu zákazníkovi potraviny s přidanou hodnotou. Výrobní střediska společnosti sídlí v Ševětíně a Borku u Českých Budějovic. Společnost spolupracuje se všemi významnými obchodními partnery v České republice a na Slovensku.

zpět na začátek

Vítězové Jihomoravského kraje

(zde kritériím soutěže vyhovělo 167 firem)

GUMEX, spol. s r.o.
Naše rodinná firma se už 25 let orientuje na hledání optimálního řešení pro zákazníky. Základní pilíře našeho podnikání představují průmyslové hadice, pryžová silikonová těsnění v metráži a zakázková výroba plochého těsnění. Náš sortiment i poskytované služby „vždy šijeme na míru“ konkrétnímu zákazníkovi. Naši zákazníci přicházejí především ze strojírenství, automobilového průmyslu, gumárenství, průmyslu plastů, zemědělství, potravinářství a z elektrotechnického průmyslu. Ctíme symbiózu mezi potřebou konkrétního klienta a zkušeností našich specialistů. Jen ta zaručí, že uspokojíme náročné zákazníky, zvyklé nejen na kvalitní produkty a služby, ale rovněž na co nejrychleji vyřízené zakázky. Proto průběžně pořizujeme moderní technologie a zvyšujeme odbornost našich zaměstnanců.

T Machinery a.s.
Společnost T Machinery sídlící v Ratíškovicích je významná výrobně – engineeringová firma v oblasti důlní technik a současně jeden z mála výrobců v České republice, který je schopen navrhnout, vyrobit, dodat a spustit do provozu celý dobývací komplex. Historicky navazuje na tradici výroby v tomto oboru, kdy ve třicátých letech minulého století byla na stejném místě zahájena na dole Tomáš mechanizovaná těžba lignitu pro energetické potřeby koncernu firmy BAŤA.  T Machinery se od svého založení zaměřuje na spolupráci s partnery ze zemí střední a východní Evropy. Činnost společnosti zahrnuje komplex služeb projekčních, engineeringových i servisních. Důležitou konkurenční výhodou firmy je schopnost realizace složitých projektů se zajištěním individuálních nároků a požadavků zákazníků.

DOPAZ s.r.o.
V roce 1992 vznikla firma František Zunka – prodej paliv. V té době měla tři zaměstnance, vlastnila 3 vozidla a 1 nakladač. Během dvou let se firma rozrostla a transformovala se na společnost DOPAZ s.r.o. Společnost disponuje třemi pobočkami. První pobočka, hlavní kancelář pro nákladní a linkovou autobusovou dopravu, sídlí v administrativně provozním areálu v Letovicích, kde máme nejen moderní prostory pro naše dispečery, ale i sklady pevných paliv a sypkých materiálů. Pobočka zájezdové autobusové dopravy sídlí v Brně na Vinohradské ulici. Třetí pobočka sídlí v areálu společnosti P-D Refractories CZ a.s. Velké Opatovice. Společnost P-D je naším stálým a hlavním zákazníkem, pro kterého zajišťujeme export, import a přepravy v rámci areálu společnosti. Firma se zaměřuje na nákladní dopravu vnitrostátní i mezinárodní, kamionovou dopravu, autobusovou dopravu v rámci IDS JMK, zájezdovou autobusovou dopravu a prodej uhlí a písků.

zpět na začátek

Vítězové Karlovarského kraje

(zde kritériím soutěže vyhovělo 19 firem)

MOSER, a.s.
Moser je světově proslulá značka luxusního křišťálu s více než 160letou tradicí. Moserovští skláři patří k největším mistrům svého řemesla, ať jde o foukání, broušení, rytí, zlacení nebo malování. Stejně jako zakladatel firmy Ludwig Moser se drží hesla “Nemožné je jen to, o co se nepokusíme.” Exkluzivní nápojové kolekce, vázy, mísy a další dekorativní díla, která v karlovarské sklárně znikají výhradně ručním zpracováním ekologicky šetrného bezolovnatého křišťálu, tak i běžné chvíle proměňují ve výjimečné okamžiky.

zpět na začátek

Vítězové Královéhradeckého kraje

(zde kritériím soutěže vyhovělo 72 firem)

J4 s.r.o.
Společnost J4 s.r.o. byla založena v roce 1994 odborníky s téměř 30letou zkušeností v oboru vývoje a výroby pekařských pásových pecí. Firma začínala výrobou jednotlivých pekařských pecí a postupně se vypracovala až k dodávkám celých pekařských a cukrářských linek, které splňují veškeré požadavky řemeslné a průmyslové výroby. Za krátkou dobu své existence se společnost J4 s.r.o. stala předním hráčem na evropských, arabských a východních trzích a to především díky vlastnímu vývoji a pečlivě hlídané kvalitě výroby. V současné době dodává do severní a jižní Ameriky, Afriky, Evropy a Asie.

Dr. Müller Pharma s.r.o.
Dr. Müller Pharma je jeden z největších nezávislých výrobců léčiv, léčivých bylinných čajů, zdravotnických prostředků, doplňků stravy, bylinných přípravků a kosmetiky na přírodní bázi. Přibližně 60% produkce je exportováno do více než 35ti zemí světa. Dr Müller Pharma je držitelem certifikátu GMP pro výrobu humánních léčiv těchto aplikačních forem: nesterilní polotuhé a tekuté přípravky, tekuté přípravky pro vnější užití, čípky a vaginální globule a medicinální pastilky. Dr. Müller Pharma je 100% vlastníkem společnosti Megafyt Pharma, která je zaměřena na výrobu farmaceutických bylinných čajů. Dr. Müller Pharma také nabízí smluvní výrobou, vývoj privátních značek, propouštění léčiv ze třetích zemí do EU a chemickou a fyzikální kontrolu léčiv.

JUTA a.s.
Historie společnosti sahá do poloviny 19. století, kdy továrny v soukromém vlastnictví vyráběly příze, tkaniny, pytle, vázací motouzy a lana z přírodních materiálů, a to převážně z juty a lnu. Dnes je akciová společnost JUTA vedoucím českým výrobcem širokého sortimentu polypropylenových a polyetylenových tkanin, velkoobjemových vaků, podstřešních fólií, hydroizolačních fólií, rašlových pytlů a netkaných textilií. Ředitelství společnosti je situováno ve východních Čechách, ve Dvoře Králové nad Labem. Společnost má 18 výrobních závodů a zaměstnává 2500 pracovníků; JUTA a. s. tedy představuje předního zaměstnavatele v regionu. JUTA je proto považována za velmi úspěšnou českou společnost se silným a dynamickým vrcholovým managementem, s bezchybnou platební morálkou a klientelou zákazníků zejména z vyspělých států EU. Roční obrat společnosti dosahuje 7,5 miliardy korun.

zpět na začátek

Vítězové Libereckého kraje

(zde kritériím soutěže vyhovělo 38 firem)

EcoGlass a.s.
Společnost EcoGlass je rodinná firma založená v roce 1991. Původní vývoj sklovin se specifickými vlastnostmi a barevností jsme rozšířili o přesné lisování skla, dnes patří EcoGlass mezi významné evropské výrobce přesně lisované skleněné optiky pro světelné aplikace. Lisované čočky se používají zejména v reflektorech automobilů, hranoly pak v naváděcích světlech ranvejí na letištích. Lisovaná optika se uplatňuje i ve veřejném osvětlení nebo nejnovějších solárních elektrárnách. Nabízíme kompletní servis od optického návrhu a výroby prototypů přes fotometrickou kontrolu až po sériové dodávky. Výroba je založena na vlastních technologiích a patentovaném postupu lisování. Dalšími aktivitami jsou výroba skleněných reklamních předmětů, vývoj sklovin, vyhodnocení barevnosti a sklářský software.

Jizerské pekárny spol. s r.o.
Společnost Jizerské pekárny se svou 24 letou tradicí nabízí chléb a pečivo, cukrářské výrobky, knedlíky, lahůdky a bezlepkové výrobky. Výjimeční jsme především tím, že náš Českolipský chléb vyrábíme tradičně ze 4 stupňového kvasu a pouze ze 4 surovin (pšenice, žita, vody a soli). Naše široká síť prodejen nabízí nejen vše, co se u nás vyrobí, ale i příjemné posezení u velmi dobré kávy.

SINGING ROCK s.r.o.
SINGING ROCK je lezení a my podle toho skutečně naplno žijeme a vyrábíme. Většina ze zaměstnanců jsou horolezci nebo výškoví pracovníci a věrni heslu: „Lezci lezcům“, dokážeme vyvíjet a vyrábět vysoce kvalitní a spolehlivé lezecké vybavení. SINGING ROCK byl založen v roce 1992 a během svého dosavadního fungování se postupně vypracoval na jednoho z předních světových výrobců lezeckého vybavení a osobních ochranných prostředků  proti  pádu  z výšky. Vysoce funkční a inovativní výrobky se vyvíjejí a vyrábějí v České republice a výrobky splňují příslušné zákonné požadavky Evropské unie i požadavky amerického trhu (CE, NFPA, ANSI). SINGING ROCK tedy nabízí vše, co potřebujete pro bezpečný pohyb ve vertikálním světě ať už při lezení na skalách či v horách, tak také při práci ve výškách.

zpět na začátek

Vítězové Moravskoslezského kraje

(zde kritériím soutěže vyhovělo 138 firem)

MARLENKA INTERNATIONAL s.r.o.
MARLENKA® je česká značka se silným příběhem postaveným na rodinné tradici. Neustále se na tomto základě rozvíjí a roste. A to nejen v rámci České republiky. Díky své expanzi proniká na světové trhy i mimo EU a stává se tak značkou globální. Medové dezerty MARLENKA® jsou celosvětovým unikátem. I když má výroba medových dortů dlouholetou tradici, výrobky způsobují v cukrářském světě doslova revoluci. Doposud žádný dort nebo zákusek s mléčně karamelovým krémem, vláčným a šťavnatým korpusem nemá trvanlivost 90 dní při teplotě do 24°C či 8 měsíců při teplotě do 8°C. A co je také důležité, výrobky MARLENKA zůstávají i po této době stále stejně vláčné, jemné a chutné, jako by byly vyrobeny právě teď. V současné době se produkty MARLENKA vyvážejí do 44 zemí světa. Do svého rozvoje společnost investovala od roku 2009 více než 1 mld.Kč.

FERRMON spol. s r.o.
Společnost vznikla v roce 1991 jako firma zabývající se výrobou a montáží ocelových konstrukcí. Našim výrobním programem se řadíme mezi výrobce středně těžkých ocelových konstrukcí – ve svých třech výrobních halách vyrábíme průměrně  350 – 500 t ocelové konstrukce měsíčně. Tuto výrobu zajišťují vysoce kvalifikovaní zaměstnanci. Mimo těchto tří hal disponuje naše společnost také velkou halou pro povrchovou ochranu a expediční halou. Naše stavby udávají současný trend ve výrobě ocelových konstrukcí. Můžeme říct, že většina zakázek je orientovaná na energetický průmysl a ekologicky zaměřené projekty, které dnes vyplňují 80 % z celkové kapacity firmy. Nutné je také připomenout výrobní prostory a technické vybavení jednotlivých provozů. Můžeme konstatovat, že z 97 procent jsme ohledně strojního vybavení soběstační pro veškerou zámečnickou výrobu včetně povrchové ochrany a montáže.

BRANO a.s.
BRANO a.s., je dceřinou společností skupiny BRANO GROUP, která je již jednou z mála ryze rodinných firem v rukou českého majitele s celosvětovým dosahem. Hlavním oborem podnikání je výroba komponentů pro automobilový průmysl, ale také historická výroba zvedacích zařízení a zavíračů dveří. V současné době se vedení společnosti orientuje na průmysl 4.0. a s ním spojenou automatizaci, robotizaci a digitalizaci výroby. Nesmíme opomenout, ani vlastní velmi kvalitní vývojový tým BRANO, který v současné době čítá přes 170 vývojářů v České republice a Číně.

zpět na začátek

Vítězové Olomouckého kraje

(zde kritériím soutěže vyhovělo 63 firem)

Koutný spol. s r.o.
Česká rodinná firma zabývající se výrobou uniforem a klasické pánské konfekce. Společnost Koutný dodává vysoce kvalitní a sofistikované uniformy kromě České republiky také na Slovensko, do Rakouska a Holandska. K hlavním zákazníkům patří Hradní stráž, Armáda ČR, Policie ČR, Vězeňská služba ČR, Celní správa, Správa železniční a dopravní cesty, Česká pošta, Hasičské záchranné sbory ČR, Lesy ČR, ČSA, Letiště Praha, městské policie a mnoho dalších. Ze zahraničích zákazníků společnost šije a dodává uniformy hlavně pro rakouskou, holandskou a slovenskou armádu. Další linií je výroba klasické pánské konfekce nejvyšší kvality. Pánské obleky, saka, vesty, kabáty prodává v sedmi vlastních podnikových prodejnách. Prodejny jsou zastoupeny v Karlových Varech, Praze (OC Chodov, Kotva), Českých Budějovicích, Hradci Králové, Prostějově a Ostravě. V poslední době zaznamenalo velký růst také firemní oblékání
a oblékání na míru.

FARMAK, a.s.
FARMAK, a.s. je chemicko-farmaceutická firma s dlouholetou tradicí zaměstnávající téměř 270 zaměstnanců. Zabývá se výzkumem a vývojem v oblasti kvalifikované chemie, výrobou a prodejem generických léčivých látek, chemických meziproduktů a chemických specialit. V rámci oblasti prodeje je společnost orientována na zahraniční trhy, zejména na trhy Evropy, Ameriky a Asie.  FARMAK, a.s. věnuje výraznou pozornost systému jištění jakosti. Kromě toho, že je nositelem certifikátů ISO 9001 a ISO 14001, po řadu let úspěšně obhajuje právo používat logo mezinárodního programu Responsible Care, odpovědné podnikání v chemii.
Jsme přesvědčeni, že vlastní výzkum a vývoj výrobních postupů generických léčivých látek za velmi specifických výrobních podmínek spolu s diverzifikací do oblasti chemických specialit (vysoce účinných chemických látek) současně s důrazem na integrovaný systém QMS, EMS a snižování nákladů je právě ta správná cesta, která povede k dalšímu úspěšnému rozvoji společnosti.

IDS CARGO a.s.
Jsme železniční nákladní dopravce IDS CARGO. Ryze česká nezávislá společnost patřící do skupiny IDS, která na trhu platí za experta na běžné i speciální přepravy. Každý rok přepravíme přes 1 milion tun nákladů a díky tomu jsme nejsilnější nezávislý železniční dopravce u nás. Uvnitř společnosti si zakládáme na férovém přístupu.

zpět na začátek

Vítězové Pardubického kraje

(zde kritériím soutěže vyhovělo 67 firem)

Contipro a.s.
Česká farmaceutická společnost z Dolní Dobrouče se od roku 1990 věnuje primárně výrobě kyseliny hyaluronové, kterou exportuje do více než 70 zemí světa. Contipro se zaměřuje na vysokou kvalitu produktů a doprovodných služeb a ve svém oboru patří mezi lídry trhu. Contipro klade velký důraz na inovace a provozuje také špičkově vybavené výzkumné centrum s více než 100 pracovníky. Výzkum a vývoj společnosti pokrývá široké spektrum oblastí od základního výzkumu lidských buněk přes nanotechnologie pro medicínu až po tkáňové inženýrství. Contipro také provozuje několik vzdělávacích programů, díky nimž firma vychovává novou generaci českých vědců.

Isolit-Bravo, spol. s r.o.
Je ryze českou firmou a uznávaným dodavatelem kvalitních výrobků pro světově proslulé firmy. Firma má divizi nástrojárna, lisovnu plastů, Motúčko, elektrospotřebiče a další. Našimi hlavními zákazníky jsou renomované firmy především z automobilového průmyslu (Isolit-Bravo je také přímým dodavatelem pro Škoda Auto), dále z odvětví elektrotechniky a ze segmentu přístrojů pro domácnost. Vedle toho vyrábíme vlastní výrobní program Bravo a již zmíněné Motúčko (motorové kolečko, které vymyslel majitel firmy pan Ing. Kvido Štěpánek. Motúčko vyvinul a patentoval. Za devět let jsme prodali 25 tisíc kusů tohoto výrobku do celého světa). Již několik let aktivně spolupracujeme s učilišti v okolí v rámci výuky a praxe nástrojařů. Naše firma má v průměru 500 zaměstnanců, roční obrat se pohybuje přes 1,1 miliardy Kč, export činí 75 %.

Alukov a.s.
Společnost Alukov, akciová společnost od roku 1995 vyvíjí, vyrábí a montuje zastřešení bazénů, vířivých van a zastřešení teras CORSO. Disponuje s ryze českým kapitálem a zaměstnává více než 350 zaměstnanců. Alukov a.s. je mezinárodní společností a má svá zastoupení v téměř 40 zemích světa. Všechna zastřešení jsou certifikována i posuzována z hlediska bezpečnosti a prošla schválením, svou přísností věhlasného francouzského institutu. Svým designem jsou zastřešení vysoce hodnocená, obzvlášť na výstavách, kde byly oceněny řadou medailí odborné poroty. Pro svou funkčnost, nadčasový design a dlouhou životnost jsou zastřešení společnosti ALUKOV zákazníky vyhledávaná. Každým svým výrobkem, každou svou službou a myšlenkou vyjadřuje a podporuje své dlouhodobé poslání – DOTVÁŘÍME DOMOV.

zpět na začátek

Vítězové Plzeňského kraje

(zde kritériím soutěže vyhovělo 47 firem)

Keramika Soukup a.s.
Začátky, dnes velmi úspěšné společnosti Keramika Soukup, byly velmi prosté. Pan Jiří Soukup si během svého mládí brigádně přivydělával jako obkladač. Po revoluci odešel do Německa, kde pracoval u firmy zabývající se prodejem a následnou pokládkou obkladů a dlažeb. Složil zde i mistrovské zkoušky a získal mnoho cenných zkušeností, které v následujících letech bohatě uplatnil ve vlastním podnikání. V roce 1992 otevřel pan Jiří Soukup svou první prodejnu obkladů a dlažeb v Plzni. Za sedmadvacet let se obchodní síť společnosti Keramika Soukup rozrostla na více než pětadvacet poboček a prodejen zařazených do programu Keramika Soukup Partners. V současné době patří Keramika Soukup k nejvýznamnějším prodejcům obkladů, dlažeb a sanity nejen na velkoobchodním, ale také na maloobchodním poli.
Společnost s téměř třicetiletou historií se hrdě hlásí, k rodinné tradici spojenou se jménem Soukup. Kromě pana Jiří Soukupa ve vedení společnosti figurují i syn Jiří Soukup mladší a dcera Jana Soukupová. V přeneseném slova smyslu je ovšem členem rodiny Keramiky Soukup každý z více než 250 jejích zaměstnanců.

SYSTHERM s.r.o.
Společnost SYSTHERM s.r.o. nabízí komplexní řešení systémů zásobování teplem a je rovněž výrobcem technologií předávání tepla pod obchodním názvem SYMPATIK. Exportuje do více jak 20 zemí. Objem exportu činí 60% výroby technologií SYMPATIK. Klade velký důraz na technickou úroveň projektů a výrobků. Produktové řešení zahrnuje výrobu technologií SYMPATIK vždy v zákaznickém řešení pro různá média a výkony. Pro tyto kompaktní systémy předávání tepla jsme vyvinuli a využíváme vlastní firemní návrhové a kalkulační SW HESCOpro®, HESCOnet®, HESCOgas®, TRACKflex, TRACKnalpe. Tyto výpočtové SW zohledňují technické požadavky v daných regionech a jsou zapůjčovány odborníkům na českém trhu i významným zahraničním obchodním partnerům. Naše projekty komplexních dodávek energetických děl a výrobků SYMPATIK jsou vždy navrženy za dobrou cenu a s cílem, aby energetické dílo bylo bezpečné, s minimálními provozními náklady včetně podpory nepřetržitého servisu.

AIR POWER s.r.o.
Společnost AIR POWER s.r.o. byla založena v roce 2001 na základě dlouhodobého kontraktu s nadnárodní firmou zabývající se výrobou a prodejem stavebních strojů do celého světa. Obchodní spolupráce od té doby pokračuje. AIR POWER s.r.o. se také podílí na Sourcingových a vývojových aktivitách tohoto klienta. Provoz firmy se odehrává v moderních budovách nabízející čisté pracovní prostředí pro své zaměstnance a zázemí pro vysokou kvalitu výrobků. Firma má stabilní tým zkušených pracovníků. Robustní síť 200 dodavatelů z celého světa hraje velmi klíčovou roli. Naši dodavatelé, logistika, výroba a certifikovaný systém kvality vytvářejí silnou základnu pro procesně orientovaný management v rámci naší společnosti. Takto nastavená pravidla nám umožňují dodávku našich výrobků ve vysoké kvalitě a v požadovaných termínech.

zpět na začátek

Vítězové Středočeského kraje

(zde kritériím soutěže vyhovělo 115 firem)

CVP Galvanika s.r.o.
Společnost CVP Galvanika s.r.o. byla založena v listopadu 1992 třemi fyzickými osobami – pány Augustínem CENKNEREM, Ivanem Vančurou a Jánem Pajtaiem. Společnost se od prvopočátku zabývala povrchovými úpravami kovů, což se nese po celou dobu působení společnosti, až do současnosti.  V dnešní době se CVP Galvanika řadí mezi popřední dodavatele povrchových úprav v oblasti galvanického pokovování ne jenom v České republice, ale i ve Střední Evropě. Jsme důležitým dodavatelem do automobilového, stavebního a strojírenského průmyslu. Společnost v současnosti zaměstnává 250 zaměstnanců ve svých 3 provozech – v Příbrami, Ždánicích a Slavičíně. Snaha společnosti je zavádět nejnovější technologie do oblasti své výroby a vzhledem k charakteru výroby maximálně pečovat a chránit životní prostředí, což nasvědčují všechny dosavadní investice. 

Quo s.r.o.
Quo s. r. o. je česká rodinná firma s téměř 30-ti letou tradicí nabízející od svého založení kompletní reklamní služby se zaměřením na dodávku a branding reklamních předmětů a potisk komponent pro průmysl, na výrobu tiskovin, značení textilu, výrobu venkovní reklamy, což představuje výrobu a dodávky firemních štítů, mostní reklamy, realizaci polepů aut nebo atypické reklamy. Díky využívání široké škály moderních technologií jsou uspokojovány požadavky i na velkoobjemové či atypické realizace. Postupně společnost Quo rozšířila nabídku o poskytování služeb v oblasti dodávek či pronájmu dopravního značení, o obchodní činnost, konkrétně o dodávky a instalace okenních folií FUSION, o dodávku a potisk papírových tašek a obalů dodávajících je buď přímo nebo prostřednictvím společnosti Svět tašek.

KASTEN spol. s r.o.
V každém jednotlivém projektu naší společnosti, od menších až po velké stavby, je provedeno každý den mnoho zásadních rozhodnutí. Rozhodnutí postavených na vzájemném partnerství, odborné znalosti, individuálních lidských schopnostech a především silné týmové, projektově řízené spolupráci. Již téměř čtvrt století. Každý den naplněný poctivou tvůrčí prací v oboru pozemního stavitelství. Zkrátka: „Za skvělou stavbou pečlivá firma“.

zpět na začátek

Vítězové Ústeckého kraje

(zde kritériím soutěže vyhovělo 61 firem)

CS-BETON s.r.o.
Naše společnost byla založena v roce 1992 a patří mezi přední výrobce betonových výrobků pro malou zahradní architekturu a dopravní infrastrukturu. CS-BETON je rodinná společnost, kterou vlastní Ing. Josef Matějka. Fakticky se na vedení podílí i syn Marek Matějka jako ředitel obchodního oddělení a jednatel, a dále dcera Petra Čopová, která má na starosti právní záležitosti a marketing. V současné době provozujeme jeden velký výrobní závod ve Velkých Žernosekách, který je vybaven několika plně automatizovanými výrobními linkami. Zboží dodáváme nejen po celé České republice, ale značnou část vyvážíme i na zahraniční trhy.

ADLER Czech, a.s.
Společnost ADLER Czech, a.s. se sídlem v Ústí nad Labem je lídrem na trhu značkového reklamního textilu v České a Slovenské republice, v Evropě pak patří mezi přední dodavatele včetně segmentu pracovních oděvů. Charakter obchodního modelu firmy B2B je založený na e-shopu, dostatečných skladových zásobách, rychlé logistice a dokonalých zákaznických službách. Jako přední hráč v daném sortimentu se značkami Malfini, Malfini Premium a Piccolio, který doplňují pracovní oděvy Rimeck a bezpečnostní obuv firmy Bata Industrials, působí ADLER už v 25 evropských zemích. Roční obrat překračující 1,1 miliardy korun je výsledkem práce 270 zaměstnanců. Moderní skladové a logistické centrum v Ostravě disponuje kapacitou více než dvacet pět milionů kusů textilu. Dodávky na klíčové trhy okolních států jsou realizovány do 24 hodin. Všechny produkty společnosti podléhají zkušebním testům a nesou světově uznávanou pečeť kvality OEKO-TEX Standard 100.

HIT OFFICE, s.r.o.
Společnost HIT OFFICE s.r.o. je českou rodinou firmou, která je součástí skupiny firem HIT OFFICE GROUP a.s., zabývající se zpracováním papíru. Činnost společnosti je rozdělena do tří segmentů-výroby kancelářských potřeb, potravinářských obalů a nápojových kelímků. V segmentu kancelářských potřeb jí patří první místo ve výrobě archivačních programů, zejména rychlovazačů a pořadačů písemností v České republice. V segmentu potravinářských obalů se jedná o tácky, misky a talíře, kde jí patří třetí místo v Evropě. Více než 65% produkce míří na náročné zahraniční trhy, zejména Německa, Rakouska a Švýcarska. V minulém období se podařila komplexní rekonstrukce brownfieldu v Proboštově a přestěhování provozu výroby potravinářských obalů z Bělé p. B. do tohoto nového areálu. Tím byly vytvořeny podmínky pro další rozvoj společnosti.  Společnost je charakteristická svým odpovědným přístupem k podnikání a snahou o minimální zátěž životního prostředí. Jak výrobky společnosti, kancelářské potřeby z papíru i potravinářské obaly jsou plně recyklovatelné, stejně jako technologický odpad z výroby. Výrobní proces má svá specifika a musí být organizován tak, aby v celém procesu výroby nedošli ke kontaminaci výsledného produktu nežádoucími látkami. Proto celý provoz v Proboštově má mezinárodní certifikát BRS, který toto potvrzuje a je každý rok obnovován. Firma je držitelem certifikátu ISO 90012-2015 a certifikátu FSC, tj. certifikátu, osvědčujícímu šetrný přístup k lesu, jako zdroji vstupní suroviny pro papírenský průmysl.

zpět na začátek

Vítězové Kraje Vysočina

(zde kritériím soutěže vyhovělo 65 firem)

I P C PLAST spol. s r.o.
Společnost I P C plast spol. s r.o. se zabývá výrobou malířských a natěračských válečků nejen pro profesionály. Historie firmy se začala psát v roce 1990. Současný majitel se svou rodinou založil společnost na výrobu malířských potřeb. Po nelehkých začátcích spojených s nedostatkem finančních prostředků, s hledáním nových technologií, výrobních prostor a kvalifikovaných pracovníků si společnost vybudovala postavení přední evropské firmy zabývající se výrobou právě malířských válečků. Dnes vyrábí na cca 17 tis. m2 s 320 zaměstnanci okolo 70 mil. různých druhů válečků.

I. Kamenická stavební a obchodní firma s.r.o.
I. Kamenická stavební a obchodní firma s.r.o. vznikla v roce 1994, podniká ve stavebnictví a působí především na Vysočině, Jižních Čechách, Středních Čechách a Praze. Zabýváme se realizací různých typů staveb – od bytových přes občanské, průmyslové a zemědělské až po dopravní a vodohospodářské. Doplňkovými činnostmi jsou prodej stavebních materiálů, nákladní automobilová doprava a opravy silničních vozidel. V současné době zaměstnáváme 120 pracovníků různých oborů.

GORDIC spol. s r.o.
Jsme předním českým tvůrcem a dodavatelem informačních systémů.  V naší činnosti se protíná oblast informačních systémů, kybernetické bezpečnosti a Internetu věcí. Specializujeme se na tvorbu a dodávku software, včetně komplexní uživatelské podpory. Jsme iniciátorem a provozovatelem platformy KYBEZ, která je založená na bezplatné, dobrovolné a efektivní spolupráci odborných akademických, státních i komerčních a mediálních institucí z oblasti informačních a telekomunikačních technologií. V oblasti Internetu věcí se angažujeme zejména v technologiích pro chytré budovy prostřednictvím naší dceřiné společnosti HDL Automation s.r.o.

zpět na začátek

Vítězové Zlínského kraje

(zde kritériím soutěže vyhovělo 103 firem)

KOVÁŘ plus s.r.o.
Začátek společnosti lze sledovat již od roku 1990. Kdy František Kovář st., začal podnikat jako fyzická osoba Na Rynku v Kunovicích u Uherského Hradiště. V roce 2000 přebrali firmu jeho synové a vznikla společnost s ručením omezeným. Firma KOVÁŘ plus s.r.o. působila do roku 2003 v Uherském Hradišti – Míkovicích. V roce 2003 byla vybudována moderní velkoobchodní firma v Podolí u Uherského Hradiště. Kromě mrazírenských skladů jsou součástí objektu také administrativní budovy a v neposlední řadě také MARKET, který byl otevřen v roce 2008. Během svojí dlouholeté existence se firma zařadila mezi největší dovozce mražených a chlazených potravin na tuzemském trhu. Předmětem podnikání je velkoobchod a maloobchod s potravinami.

Z STUDIO, spol. s r. o.
Jsme specialistou na komplexní péči o technické, reklamní a firemní tiskoviny. Nabízíme komplexní škálu služeb realizovaných pod jednou střechou. Tiskoviny nejen vytiskneme, ale v případě zájmu jsme schopni realizovat celý výrobní proces od návrhu obsahu a cizojazyčného překladu přes grafické zpracování až po tisk, ruční kompletaci a uskladnění nebo dopravu na sjednané místo. Mimo digitální a ofsetový tisk nabízíme jako jediní v ČR unikátní technologii tzv. Hi-Fi tisku, která umožňuje tisknout fotografie v mimořádné kvalitě s prokreslenějšími detaily a výrazně živějšími barvami. Je vhodná zejména pro tisk fotokalendářů, luxusních katalogů a jiných prestižních tiskovin.

GRASPO CZ, a.s.
Společnost Graspo CZ, a.s. je významná evropská ofsetová tiskárna, jejíž historie sahá až do doby Baťova Zlína 20. let minulého století, kdy byly položeny základy tiskařské tradice. Specializujeme se na vysoce kvalitní barevný tisk knih, katalogů, časopisů, brožur, diářů, zápisníků a kalendářů a zajišťujeme kompletní služby v oblasti grafického, tiskového a knihařského zpracování. Pro renomovaná česká a zahraniční nakladatelství a významné obchodní společnosti vytiskneme ročně více než 20 miliónů knižních publikací a z toho až 75 % produkce směřuje do zahraničí. Pravidelně investujeme do nových technologií, strojového vybavení a do vzdělání našich 250 zaměstnanců. Právě poctivé řemeslo, zkušení zaměstnanci a moderní technologie tvoří základní pilíř vysoké kvality našich produktů a služeb.

zpět na začátek

Doporučujeme