Veletrh ATS EXPO 2019 v Indii nabídne řešení pro automobilový a letecký průmysl

Pod zkratkou ATS EXPO 2019 (Automotive, Aerospace and Defence, Testing and Simulation) se uskuteční první ročník veletrhu a doprovodné konference o testování a simulacích v automobilovém, leteckém a obranném průmyslu. Vedle testování a simulací se akce konaná v Bengalúru zaměří na kalibrování, kontrolu, bezpečnost, průmysl 4.0, virtuální realitu a elektronizaci.Akce se koná v Bengalúru, které je centrem indického leteckého průmyslu a působí zde například velký státní letecký výrobce Hindustan Aeronautics Limited a indická kosmická agentura ISRO. Očekává se však i účast zástupců indických soukromých firem, jako je například Mahindra Defence Systems. V minulých letech se účastnili také společnosti jako Bosch, Mercedes-Benz či Siemens.

Akce je tedy skvělou příležitostí k navázání obchodních kontaktů a za zvýhodněných podmínek se jí mohou zúčastnit také české společnosti. V nabídce jsou stánky o rozměrech 3m x 2m za 1 100 eur, které jsou vybaveny základním veletržním nábytkem a jsou napojeny na zdroj elektrické energie. Na stánky větších rozměrů byla českým společnostem prostřednictvím velvyslanectví nabídnuta pořadatelem sleva 20 %.

Akci organizují ve spolupráci Automaker TV & Media Limited a Autocluster Information Service ve dnech 9.–10. 10. 2019 v hotelu Conrad v Bengalúru.

V případě zájmu se mohou české firmy obracet na Velvyslanectví ČR v Dillí prostřednictvím e-mailu: milan_tous@mzv.cz nebo na kontaktní osoby: Mayank, Automaker TV & Media Limited, tel.: +91-99999-88-530, e-mail: mayank@automaker.tv a Thomas Fone – CEO, Automaker TV & Media Limited, tel.: (+1) 347 329 5217, WhatsApp: (+44) 7447 948 668, e-mail: Thomas@automaker.tv.

Informace poskytnuta Zastupitelským úřadem České republiky v Dillí (Indie).

• Teritorium: Asie | Indie | Zahraničí
• Témata: Zahraniční obchod
• Oblasti podnikání: Služby

Doporučujeme