Veletržní sezóna v Dubaji – možnost prezentace na Private Label and Licensing

Veletrh privátních značek Private Label and Licensing bude probíhat v listopadu v Dubaji ve Spojených arabských emirátech pod záštitou veletrhu Gulfood Manufacturing.

Český stánek je financovaný z projektu na podporu ekonomické diplomacie (PROPED) a jedná se již o třetí českou účast na tomto veletrhu.

Ilustrační fotografie

Navzdory změnám, které byly ohlášeny na Gulfood 2024, například zákaz vystavování bonbonů a podobných produktů, se na listopadovém Gulfood Manufacturing očekává rekordní účast firem a návštěvníků.

Společnosti, které přišly o možnost prezentace svých výrobků na největším světovém veletrhu potravin Gulfood, tak automaticky míří na výstavu ISM, která probíhá jako součást veletrhu Gulfood Manufacturing a Private Label and Licensing Middle East.

ExportMag.cz: V Jordánsku Češi uspěli se sklem, voňavkami i fotovoltaikou

Díky spojení několika různých výstav pod jednou střechou a silnému jménu veletržní správy Gulfood, jde v případě této listopadové akce o druhý nejzajímavější potravinářský veletrh v celém regionu Blízkého východu. Pro české firmy jde o velkou příležitost, kdy mohou díky projektu ekonomické diplomacie ušetřit na velmi vysokých nákladech, které účast na veletrzích v Dubaji obnáší.

Český stánek se vrací s plochou 60 m² a stejně jako v minulých letech nabídne prostor pro šest českých firem. Po průvodním vyhlášení přihlášek byla během dvou týdnů všechna místa obsazená. V současné době se jedna firma odhlásila a nabízí se tak příležitost pro ostatní. V případě zájmu o účast na výstavě kontaktujte zemědělského diplomata pana Lukáše Zamrzla: tel.: +420 602 768 207, e-mail: lukas_zamrzla@mzv.cz.

Autor: Lukáš Zamrzla, zemědělský diplomat velvyslanectví ČR v Abú Dhabí. Více informací o nástrojích Ministerstva zemědělství na podporu exportu naleznete na webu eagri.cz v Proexportním okénku.

• Oblasti podnikání: Potravinářský průmysl

Doporučujeme