Vízové semináře CzechInvestu se zaměří na téma zaměstnávání cizinců

Agentura CzechInvest každoročně pořádá vzdělávací vízové semináře pro zaměstnavatele.

Jedná se o interaktivní přednášky s prostorem pro sdílení zkušeností a dotazy účastníků, které podrobně rozebírají aktuální podmínky zaměstnávání cizinců v České republice. V letošním roce se uskuteční v Praze (5. 10. 2021), Ústí nad Labem (7. 10. 2021), Ostravě (13. 10. 2021) a Brně (14. 10. 2021).

Informace z oblasti pracovní migrace bude sdílet CzechInvest, Odbor azylové a migrační politiky Ministerstva vnitra ČR, členové Asociace pro zahraniční investice (AFI) Deloitte a Expat Support a Centra na integraci cizinců.

Řečníci se budou věnovat obecné vízové problematice i vládním vízovým programům určeným pro zaměstnavatele a jejich pracovníky ze zemí mimo EU. Prezentace Ministerstva vnitra se zaměří na pracovní migraci v kontextu roku 2021. Členové AFI se podělí o praktické zkušenosti s vízovou agendou a dotknou se novinek, které přinesla letošní novela zákona o pobytu cizinců. Integrační centra přiblíží roli zaměstnavatelů v organizaci povinných adaptačně-integračních kurzů pro cizince.

Účast na seminářích je po předchozí registraci zdarma.

Registrační formuláře jsou k dispozici na těchto odkazech:

MístoDatumRegistrace
Praha5. října 2021ZDE
Ústí nad Labem7. října 2021ZDE
Ostrava13. října 2021ZDE
Brno14. října 2021ZDE

• Teritorium: Česká republika
• Oblasti podnikání: Vzdělávání, lidské zdroje

Doporučujeme