Získejte prestižní titul EY Podnikatel roku 2023. Soutěž spustila regionální nominace

Společnost EY vyhlásila ve spolupráci se Středočeským inovačním centrem (SIC) devatenáctý ročník prestižní soutěže EY Podnikatel roku hlavního města Prahy a Středočeského kraje.

Celkem osm podnikatelů z těchto dvou regionů se v minulosti stalo i celorepublikovými vítězi. Přihlaste se do 20. října 2023 a staňte se vzorem pro mladé začínající podnikatele.

Zleva: Jakub Havrlant, majitel zakladatel společnosti Rockaway Capital a držitel titulu EY Podnikatel roku 2022 hl. města Prahy a Pavel Louda, majitel společnosti LOUDA holding a.s. a držitel titulu EY Podnikatel roku 2022 Středočeského kraje | EY Podnikatel roku

Středočeský kraj a Středočeské inovační centrum si uvědomují důležitost podnikání a inovací. SIC za dobu své existence podpořil už téměř 300 firem, kterým pomohl uspět na domácím i globálním trhu. Patří mezi ně i společnost DIANA Biotechnologies, která získala trofej EY začínající podnikatel roku 2021.

„Podnikání je cesta, jak aktivně měnit svět kolem nás k lepšímu. My v SIC si vážíme každého podnikatele, který se i v této nelehké době snaží se svými produkty uspět na trhu, a snažíme se ho na jeho cestě podpořit. Proto jsme rádi, že můžeme být dlouhodobým partnerem soutěže EY Podnikatel roku, která úspěchy a příběhy podnikatelů oceňuje a inspiruje tím další kolem nás. A přispívá tak k pozitivnímu obrazu podnikání ve společnosti,“ uvedl Pavel Jovanovič, ředitel Středočeského inovačního centra.

Jak hodnotí EY Podnikatele roku vítězové?

Loni v soutěži EY zvítězil za Prahu Jakub Havrlant z investiční skupiny Rockaway Capital, který Českou republiku reprezentoval i na světovém finále soutěže. Ve Středočeském kraji uspěl v minulém ročníku Pavel Louda.

„Účast v EY Podnikateli roku je velmi cenná zkušenost, kterou bych přál zažít každému. Vítězství beru jako ocenění celého našeho týmu, že práci, kterou děláme, děláme poctivě a neustále se nám daří posouvat kupředu nejen oblast mobility. V průběhu soutěže jsem potkal mnoho inspirativních lidí z různých oborů a načerpal novou energii do dalšího podnikání,” hodnotí svou účast v soutěži Pavel Louda, zakladatel a majitel LOUDA holding.

Ocenění EY Podnikatel roku 2022 hl. města Prahy získal Jakub Havrlant, ve Středočeském kraji zvítězil Pavel Louda

„Neděláme byznys proto, abychom sbírali slávu, přesto si ceny EY Podnikatel roku nesmírně vážím – už dlouhá léta jde o velmi prestižní mezinárodní ocenění a já jsem vděčný, že jsem se mohl účastnit i světového finále. Je to uznání za práci, které věnuji já i celý tým Rockaway za poslední léta obrovské množství energie a která už dalece přesahuje české hranice,“ říká Jakub Havrlant ze společnosti Rockaway Capital.

Regiony Praha a Středočeský kraj mají každoročně nejširší zastoupení v soutěži, a tím pádem drží i primát mezi celorepublikovými vítězi. „Uspět zde bývá o to těžší, právě kvůli úměrně větší konkurenci. To je však z hlediska soutěže, kde hledáme jen ty nejlepší z nejlepších, jen dobře,“ konstatuje Martina Kneiflová, vedoucí partnerka EY Česká republika.

Nominovat podnikatele do soutěže může kdokoliv prostřednictvím formuláře na webu Podnikatel roku. Podnikatelé, kteří se chtějí do aktuálního ročníku zapojit, naleznou na těchto webových stránkách i přihlášku. Uzávěrka přihlášek i nominací je 20. října 2023.

Doporučujeme