Zkušení mentoři z různých oborů poradí podnikatelům

Chcete zjistit, co stojí za sílou Top of Mind značek? Nevíte, jak upoutat pozornost zákazníků a investorů? Potřebujete sestavit hvězdný tým na globální expanzi? Hodily by se vám tipy a triky ohledně zdánlivě nudných paragrafů a finančních ukazatelů? Agentura CzechInvest připravila pro startupy a podnikatele sérii bezplatných workshopů s názvem Business Shaker, které se uskuteční od března do května 2020.

Zkušení mentoři poradí, jak se vypořádat s problémy, které mohou potkat začínající i zkušené podnikatele. Zájemci si mohou vybírat z nabídky aktuálních témat jako jsou branding, prezentační dovednosti nebo finance.

 „Naším cílem je pomoci podnikatelům najít praktická řešení problémů, na které při rozvoji svého podnikání narážejí,“ říká ředitelka divize startupů agentury CzechInvest Markéta Přenosilová. „Nabízíme proto témata, která jsou často opakovanou problematikou nebo jsou v dané oblasti podnikání žhavou novinkou. Každý si pak najde to své a vybere workshopy podle svých potřeb,“ uzavírá Markéta Přenosilová. 

Návštěvníci  se mohou opakovaně hlásit na libovolný počet workshopů a připravit si koktejl užitečných informací pro podnikání na míru. Více informací o tématech workshopů a registraci naleznete na www.czechinvest.org/business-shaker.

• Teritorium: Česká republika
• Témata: Inovace a startupy
• Oblasti podnikání: Marketing, média a PR

Doporučujeme