Otevírá se možnost dovozu a vývozu zboží přímo z Tangeru do Dakhla
9. 9. 2019 | Zdroj: CzechTrade
- Země: MA - Maroko
- Datum zveřejnění: 30.08.2019
Námořní skupina CMA CGM, světový lídr v námořní dopravě a logistice, posiluje svou marockou kyvadlovou dopravu připojením zastávky v Dakhla a uvádí do provozu třetí vlajkovou loď skupiny CMA CGM Agadir.
Otevření zastávky v Dakhla umožní provozovateli vývoz převážně mořských plodů a usnadní přímý dovoz na trh. Kontejnerové lodě míří přímo z přístavu Tanger, který představuje spojovník mezi Španělskem a zbytkem Evropy.
Zákazníci této společnosti mohou těžit z rychlé a konkurenceschopné služby a mít snadný přístup k celosvětové síti 420 přístavů, kterou námořní skupina CMA CGM stále rozšiřuje.
Zdroj: https://industries.ma/cma-cgm-renforce-son-service-morocco-shuttle-en-lancant-une-nouvelle-escale-a-dakhla/
Zpracoval tým pracovníků zahraniční kanceláře agentury CzechTrade Casablanca.
Souborové přílohy
- pristav-105937133-120.jpg (3 kB)