Vyhledávač rodinných firem

Vyhledávač rodinných firem - ilustrační foto

Zápisem do registru rodinných obchodních korporací nebo rodinných živností (OSVČ) se prokazuje soulad s požadavky Definice rodinného podniku (dle usnesení vlády č. 330 ze dne 13. května 2019).

Registrované firmy a živnosti mohou využít mj. zvýhodněné bankovní produkty pro malé a střední podniky. Aktuálně např. zvýhodněných úvěrů a záruk ČMZRB v rámci programu EXPANZE a GEN-záruk v programu ZÁRUKA 2015 až 2023.

Oficiální registraci rodinných firem a živností zajišťuje Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR). Po schválení registrace Výborem pro rodinné podnikání a registraci rodinných podniků (složený ze zástupců MPO ČR, AMSP ČR, HK ČR a ČMZRB) je firma zařazena do tohoto veřejně přístupného registru.

Registrace rodinných podniků na stránkách AMSP ČR.

Vyhledávač rodinných firem

Číslo registrace Název firmy Webové stránky
470 1. Dejvická spol. s r.o. 27652301 1dejvicka.cz
1046 1.jizerskohorská stavební společnost, s.r.o 49904884
137 2 Y O U , s. r. o. 60113260 2you.cz
248 365-7-24.cz s.r.o. 03953599 sicake.cz
105 3J GROUP, s.r.o. 41192702 3jg.cz
787 3K značky s.r.o. 25056271 3kznacky.cz
985 7points, s.r.o. 28323793 7points.cz
663 81 klima a.s. 04613716 81klima.cz
744 81 park Blansko a.s. 10901931
718 81 park Brno a.s. 11725532
879 A Alternativ, s.r.o. 26218275 aalternativ.cz
797 A T I K A – L Y S Ý, s.r.o. 60732610 atika.cz
1021 AA COM, s.r.o. 25099515
691 ABAS BUS s.r.o. 08600538 abas-ad.cz
624 ABE Dent Lanškroun s.r.o. 07137443
695 ADIMA BRÁZDIL s.r.o. 26263220 adima.cz
290 AF Stomatologie s.r.o. 09243283
745 AFM s.r.o. 27469816 afmsro.cz
623 AG TRANSPORT, s.r.o. 26898161 agtransport.cz
336 Agama PRO s.r.o. 07039034
806 AGE Budovy s.r.o. 08879532
702 Agentura Optima, s.r.o. 49684400
181 AGF s.r.o 45146888
828 Agromeli spol. s r.o. 46980989 agromeli.cz
780 Agropodnik a.s. Hradec Králové 47452595 agropodnikhk.cz
665 AHProfi s.r.o. 64357767 ahprofi.cz
227 AITEC s.r.o. 25273892 aitec.cz
480 AJAX PILNÍKY s.r.o. 25322222 ajaxpilniky.cz
463 AKC – Production s.r.o. 26927594 akc-production.cz
838 AKNEL Group a.s. 26093260 aknel.cz
839 AKNEL HOLDING, spol. s r.o. 25170708
199 AKORD KVINT spol. s r.o. 18233791 akordkvint.com
897 AKROLA s.r.o. 24671720 akrola.cz
962 Aktivtrans s.r.o. 25223828 aktivtrans.cz
194 ALBE GROUP PLUS s.r.o. 05796661 albe.cz
140 Alena ČERMÁKOVÁ 10262326 pensionprimus.cz
402 Alepia CZ s.r.o. 07019734 villaclinic.cz
160 Alice Tylová 86824554
581 ALIKA a.s. 65138244 alika.cz
1041 ALL4TREES, s.r.o. 28998880
31 AllServices Group s.r.o. 28486404 allservices.cz
341 ALNIRAL, s.r.o. 28894588
859 Alois Doležal 10566201 dolas.cz
19 ALTER s.r.o. 47473266 alter-hk.cz
164 ALTIN JM GROUP s.r.o. 25366955 intaste.cz
469 Ambiente Places, s.r.o. 08868417 babyky.cz
116 AMG Studio s.r.o. 25825909 amgstudio.cz
252 ANTERIA s.r.o. 27677273
331 Antikvity Praha, s.r.o. 26127652 antikvity.cz
318 Anyx s.r.o. 28788885 anyx.cz
570 APT – CZ s.r.o. 25918575 apt-cz.com
880 AR Brno, spol. s r.o. 25317903 arbrno.cz
12 ARCER H&M s.r.o. 04066405 recra.cz
769 Areál CB s.r.o 26086603 arealcb.cz
662 Areál Ivančice, s.r.o. 07754710
1019 AROMATICA CZ s.r.o. 26963523
713 ART – JAZZ, spol. s r.o. 26273594 art-jazz.net
889 ARTTECH studio s.r.o. 24247430 arttechstudio.cz
614 AS-CASTING s.r.o. 28916263 as-casting.cz
403 ASPET výroba nábytku, s.r.o. 07865244 aspet.cz
357 AT Weldsteel, s.r.o. 29215714 atweldsteel.cz
498 ATEX – spol. s r. o. 46963146 atexsport.cz
798 ATIKAnemo s.r.o. 26287293
366 Atregia s.r.o. 02017342
129 ATS – servis, v.o.s. 49811711 atsservis.eu
642 ATURN cnc, s.r.o. 01984721 aturncnc.cz
419 AUSTRO Baumaschinen, s.r.o. 26908247 austrobaumaschinen.cz
83 AUTO BÁRTA s.r.o. 00535371 autobarta.cz
421 Auto Centrum Jih 2000, a.s. 26217996 jih2000.cz
29 Auto Malý Evo s.r.o. 06561144
107 Auto Zrucký, spol.s r.o. 27227898 autozrucky.cz
409 Autobusy VKJ s. r. o. 27244181 autobusyvkj.cz
556 AUTOJEŘÁBY HOFMEISTER s.r.o. 26323427 jerabyplzen.cz
992 Automatic Service s.r.o. 24853453
719 AUTOMYČKA JMG s.r.o. 11708531
872 Automyčka Plundra s.r.o. 10948805
43 Autoprodej Šrámek s.r.o. 26318407 autoprodejsramek.hyundai.cz
435 AVAPS s.r.o. 25650939 avaps.cz
571 AVEC CHEM s.r.o. 25271016 avec.cz
450 AVEFLOR, a.s. 64259838 aveflor.cz
708 AVENA s.r.o. 25545957 avena.cz
762 AXION Dental Dock Cheb s.r.o. 10873511
113 AZ DŘEVOINTERIÉR, s.r.o 24770558 azdrevointerier.cz
549 B A L T A C I a.s. 25564056 baltaci.cz
961 B K V Stavební společnost s r.o. 14704641 bkv.cz
658 B-Art support s.r.o. 10800450
608 B-rdy [be ready] s.r.o. 06224121 b-rdy.cz
554 B.S.B. welding s.r.o. 27135560 bsb-welding.cz
1001 Baby Group s.r.o. 27706567 crystalbaby.cz
654 Babynabytek s.r.o. 29441102 babynabytek.cz
192 BAEST Machinery Holding, a.s. 45796360 baest.cz
346 Baest Machines Structures, a.s. 28939131 baest.cz
536 BAGGER, k.s. 25722425 bagger.cz
582 Bamboolik s.r.o. 29318122 bamboolik.cz
617 BARTONIK GROUP, s.r.o. 09916946 bartonik.cz
103 BAUMRUK & BAUMRUK s.r.o. 64835430 baumruk.eu
358 BAVO Poříčí, s.r.o. 28858042 bavoporici.cz
830 BB Com s. r. o. 25275992
680 Bc. Martina Pipková Loudová 64152715 fashion-mam.cz
115 Bc. Miroslav Popovský 65273338
65 Bc. Tomáš Lorenc 87955199 bohemia-privat.cz
910 Bedřich Škoda 72862980 autojeraby-skoda.cz
986 Bellinghaus s.r.o. 03814921 bellinghaus.cz
79 BEMPO-S, spol. s r.o. 60774797 bempo.cz
293 BENEKOVterm s.r.o. 25839811
319 Beneš a Lát a.s. 25724304
562 Best – Business,a.s. 25573322 bestb.cz
807 Beton Union Plzeň s.r.o. 25225979 betonunion.cz
370 BEZNOSKA, s.r.o. 43774946
170 BFAP Group s.r.o. 06609325 bfap-group.com
44 BILL, s.r.o. 63322269 bill-plasty.cz
731 BIMONT s.r.o. 47781262 bimont.cz
592 BIOMED CZ spol. s r.o. 27513394 bicom-optima.cz
245 BK – INVESTIS, spol. s r. o. 00884839 bkinvestis.cz
603 BK – KOVOTEK s.r.o. 27519457 bkkovotek.cz
488 Blackberry, s.r.o. 29396379 superovoce.cz
184 BLAZE HARMONY s.r.o. 27816273 blazeharmony.com
783 BMT Bohemiatechnik spol. s r.o. 29040973 bohemiatechnik.com
117 BOCOMP spol. s r.o. 25920626
772 BOHEMIA CONVERTING s.r.o. 01910574 bohemiaconverting.cz
1037 BOHEMIATEX, s.r.o. 25918249
499 BP STAVBY Morava s.r.o. 05020352 bpstavbymorava.cz
302 Brand product s.r.o. 28404009 brandproduct.cz
553 BRAVO CONSULTING, s.r.o. 29241898 bravoconsulting.cz
45 breAd. & edible labels s.r.o. 28815084 bread.cz
186 Brokl Consulting s.r.o. 03567311 b-consulting.cz
765 BUČOVICE TOOLS a.s. 49966561 tools-bu.cz
471 BUDA-MONT, spol. s r.o. 14889129 budamont.cz
840 BUMBAO, s.r.o. 09430857
206 Business Alliance s.r.o. 24854751
800 Business Logic s.r.o. 28308751 blogic.cz
306 Bustec production s.r.o. 63485354 bustec-production.eu
926 BV – Technika, a.s. 26824256 bvtechnika.cz
218 C & K, a.s. 46972609
188 Café Telč s.r.o. 04526465
993 Calla Int. spol. s r.o. 26055848
280 Cambodian s.r.o. 06687130
852 CAN SUPERCONDUCTORS, s.r.o. 25620312 can-superconductors.com
174 Can-Eco Group Cz, s.r.o. 04540158 caneco.cz
246 CAT CUT s.r.o. 27670210
46 CCRV s.r.o. 25555448
629 CE-DA servis s.r.o. 06184502 ce-da.cz
522 CEBA České Budějovice s.r.o. 49061062
532 ČEGAN ENERGIE, s.r.o. 28357469 cegan.cz
537 ČEGAN HOLDING, a.s. 28353757 cegan.cz
538 ČEGAN s.r.o. 26274744 cegan.cz
824 CENTES, spol. s r. o. 15769097 centes.cz
42 Centrum andragogiky s.r.o. 27489698 centrumandragogiky.cz
69 CENTRUM CHYTRÝCH FASÁD s.r.o. 29130867 lifebrick.cz
166 Centrum klíčů, s.r.o. 28097271 centrumklicu.cz
301 Centrum zdravých zubů s.r.o. 24821071
191 Čermák – I.E.S., s.r.o. 47784792 cermak-ies.cz
221 ČERNÝ OREL pivovar s.r.o. 01451243 cerny-orel.eu
811 České ghíčko s.r.o. 04144678 ceskeghicko.cz
410 Chalupa Žárová s.r.o. 07671580
618 Chára Sport, a.s. 26421470 chara.cz
98 CheckTerra s.r.o. 01724495 checkterra.cz
884 CHEM Logistic s.r.o. 27494942 chemlogistic.cz
1028 CHLUP ODPADY s.r.o. 11849380 chlupodpady.cz
316 CHOVANEČEK s.r.o. 28742079 prsuterie.cz
147 CK UNITOUR s.r.o. 27317021 unitour.cz
48 CLASSIC Oil s.r.o. 27921697 classic-oil.cz
779 CNCWORKING s.r.o. 29114683 cncworking.cz
112 Co a Fin s.r.o. 28875524
265 Coffee Bratři s.r.o. 07899289
462 Colendis s.r.o. 09128514
267 Connect Economic Group s.r.o. 29127459 connectgroup.cz
583 CONY CZ, s.r.o. 25578057 cony.cz
273 CORBADA a.s. 26100347
637 CROSS Zlín, a.s. 60715286 cross-traffic.com/cz
417 CRUSSIS electrobikes s.r.o. 24819671 crussis.cz
401 CTCenter Ma Ve s.r.o. 29382564
36 CURCI INDUSTRY s.r.o. 29137535
57 CVOK s.r.o. 02955113 cvok.cz
810 CZ PLAST s.r.o. 25266233 czplast.com
585 CZECH STYLE, spol. s r.o. 25560174 czstyle.cz
329 D – Klima s.r.o. 26292149 d-klima.cz Podpora čtečky obrazovky zapnuta.
389 D E L F Y s.r.o. 49904728 delfystaviva.cz
717 D MOTO s.r.o. 25551914
398 DAIRY 4 FUN s.r.o. 28627695 dairy4fun.com
97 DandD s.r.o. 63473518 silingrak.cz
561 Daniel Zemánek 73969974
67 Darovanský Dvůr Resort s.r.o. 48364126 darovanskydvur.cz
17 DC VISION s.r.o. 25366254 dcvision.cz
489 DD PLAST s.r.o. 00557684 ddplast.cz
927 DD PNEU s.r.o. 26904195 ddpneu.cz
149 DECOLED s.r.o. 25683853
867 DENIPACK Paper s.r.o. 28142837 denipack.cz
1014 Densalix s.r.o. 14406152
625 Dent Pro Medical s.r.o. 10710060
386 DENTAL STUDIO H20 s.r.o. 09145508
490 Dentální centrum Fryšták s.r.o. 09878157
472 Dentální centrum Kutná Hora s.r.o. 06837565
923 DentalScope s.r.o. 04172591
975 DENTASTOL s.r.o. 10877720
735 DENTIKO BEROUN s.r.o. 05734185
352 DERATEX, s.r.o. 18810624 deratex.cz
367 Desquat management s.r.o. 08310912
726 DF Partner s. r. o. 00545503 dfpartner.cz
500 DFH s.r.o. 26899752 dfh.cz
922 DicePlan s.r.o. 09303651
391 DIMITRIS DENTAL, s.r.o. 09598901
956 DIOMETAL PRO, s.r.o. 02558785 diometalpro.cz
457 DISKUS, spol. s r.o. 41195183 diskus.cz
733 DM-KOVO s.r.o. 02749751
183 DOBRÁ AGENTURA, s.r.o. 26453118
851 DOCU PRODUCTION s.r.o. 28353251 docuproduction.com
453 Doubravský Arab, s.r.o. 25213865
887 DoZBos s.r.o. 29372381 dozbos.cz
330 Dřevo voní s.r.o. 07287097 drevovoni.cz
85 Dřevodesign JM s.r.o. 05077427
802 DRUMEL a Co. s.r.o. 25267442 drumel.cz
1011 DRUPOL, výrobní družstvo 00028185 drupol.cz
881 DS DELTA s.r.o. 27521907
300 DUALIS, SE 01713841 dualis.cz
709 Dudr Tools s.r.o. 02018357 dudr.cz
899 DUFONEV R.C., a.s. 25538748 dufonev.cz
34 Dům zubní péče s.r.o. 06976280 pekarek.dental
727 DVOŘÁK ELEKTRO s.r.o. 06807445 dvorak-elektro.com
609 DVS line, a.s. 25330675 dvsline.cz
22 Dýňová jádra Herůfkovi s.r.o. 02045281 dynovajadra.cz
162 E M B A , spol. s r. o. 15044572 emba.cz
882 E-Bau s.r.o. 29156238 ebau.cz
957 EASY DRIVE s.r.o. 26209497 easydrive.cz
815 EASY POWER trade s.r.o. 05147409 invepro.cz
120 ECOSTONE s.r.o. 28796331 ecostone.cz
689 Eden stomatologie s.r.o. 11636190
796 EDMA s.r.o. 25558391 edma.cz
576 EKOINVESTA spol. s r.o. 64618447 ekoinvesta.cz
66 Ekokoloniál s.r.o. 07462093 vsebio.cz
33 Ekomontec CZ s.r.o. 03298698 ekomontec.cz
234 EKOSTYREN s.r.o. 25850512
816 ELCO Kolín s.r.o. 27216322 elco.cz
338 ELEKTRO – FA. PAVELEK, s.r.o. 60322195 pavelek.cz
715 ELEKTRO – SYCHRA, spol. s r.o. 15030938 elektro-sychra.cz
458 ELEKTRO Jemnice s.r.o. 04673697 elektrojemnice.cz
317 ELEKTRO ŠTĚCH s.r.o. 25161041 elektrostech.cz
945 ELEKTRO-LUMEN, s. r. o. 47976446 el-lumen.cz
577 ELMOS LIBEREC s.r.o. 47780126 elmos.cz
994 eMarkest, s.r.o. 24272973 emarkest.cz
667 EMISE FREN s.r.o. 64618391
106 EMJ s.r.o. 27268632 emj-energo.cz
677 EMPECO Office, s.r.o. 04762380 empeco.cz
550 ENPRAG, s.r.o. 62743741 kovovynabytek.cz
650 ENROLL CZ spol. s r.o. 25460161 enroll.cz
1025 Epifany s.r.o. 07205139 epifany-patisserie.cz
809 EPRIN spol. s r.o. 46343601 eprin.cz
459 ERIBO PAPÍR s.r.o. 24259641 eribo.cz
924 ESA plating s.r.o. 02972247 esaplating.com
756 Esox, spol. s r.o. 00558010 esox.red
385 Etcetera Business and Tourism s.r.o. 6865453 alaadinfarma.com
131 ETCIMEX s.r.o. 41194161 etcimex.cz
130 EUROPAP, spol. s r.o. 45349908
741 EUROZET s.r.o. 26935155 eurozet.cz
928 EverLift spol. s r.o. 16626117 everlift.cz
220 EVPAS spol. s r.o. 25002911
203 EXELSIOR ENGINEERING a.s. 27825396
38 EXPO LLOGO, s.r.o. 28364848 expollogo.cz
666 EXRAY s.r.o. 01647580 exray.cz
647 EXTECON s.r.o. 05249805
987 EXTRUDO Bečice s.r.o. 60616849 extrudo.cz
1002 EXVER FOOD, s.r.o. 25276352 exver.cz
696 FABIO PRODUKT spol. s r.o. 25252933 fabioprodukt.cz
496 FAGUS Relax s.r.o. 08895414 fagusnabytek.cz
211 Fajna pasta s.r.o. 04264142 fajnapasta.cz
876 FALTA s.r.o. 25999591 faltarhb.cz
87 Family Bakery s.r.o. 05282969 family-bakery.cz
736 FARMA STRÁNSKÝ s.r.o. 26004321
182 Farma u Ivušky s.r.o. 05384851 uivusky.cz
697 FEPEKO s.r.o. 28273893 fepeko.cz
743 FeroStal a.s. 27703355 ferostal.cz
723 Fiala Dent s.r.o. 29414130
228 FIALA PROP s.r.o. 26792591 vrtule-fiala.cz
281 FIEDLER ZDENĚK spol. s r.o. 26068036
596 FILKOM, s.r.o. 45146110 filkom.cz
870 Filmové laboratoře Zlín, a.s. 26737523 filmlabzlin.cz
688 FiNe DENT s. r. o. 01765001
523 Finská sauna s.r.o. 05561370 finskasauna.cz
995 FK MEDIA, s.r.o. 26967618 fkmedia.cz
524 FLORSTYL s.r.o. 60731346 florstyl.cz
914 For Street Racing s.r.o. 26114739 4sr.cz
1031 FORLES s.r.o. 01581511
916 FORT FRAMES s.r.o. 62062093
934 FORT- PLASTY s.r.o. 26943298 fort-plasty.cz
754 FORTECON s.r.o. 03194167 fortecon.cz
180 FPO s.r.o. 25319931 fpobk.cz
587 FRAM expres s.r.o. 05831491 nahradbachpribram.cz
578 FRAM účetní a daňová kancelář, s.r.o. 29052742 e-fram.cz
641 František Kváč 70165220 frikoretezy.cz
1003 FRBT production s.r.o. 11944218 ferobet.cz
963 FROMMETAL s.r.o. 02315441 frommetal.cz
59 FS Litvínov s.r.o. 64051820 fslitvinov.eu
255 Fushou Food s.r.o. 05969697 fushounoodle.eu
89 FYZIOklinika s.r.o. 24222101 fyzioklinika.cz
714 G a H s.r.o. 25299867 gah.cz
954 GAF s.r.o. 60109611 gaf.cz
996 GALVA s.r.o. 26291681 galva.cz
971 GALVA TRANS, s.r.o. 29195446 galvatrans.cz
1039 GAMACZ.CZ s.r.o. 25966561
208 Garden Forest Park service s.r.o. 3786978
189 GARDEN Moravia s.r.o. 25561391 gardenmoravia.cz
588 GARLAND distributor, s.r.o. 60108461 garland.cz
430 GASTRO ROYAL, spol. s r.o. 25932926
997 GEMINI PLUS v.o.s. 60826720 collonil.cz
774 GENERIN s.r.o. 29004683
792 GEODROM s.r.o. 29305381 geodrom.cz
908 GEOHUNTER, s.r.o. 03876560 geohunter.cz
47 GESEURO, s.r.o. 61774189
155 GIFT 3D, spol. s r.o. 28690214
374 GiveMeFive s.r.o. 06864503 123pizza.cool
575 GKFLEX Valves s.r.o. 07560354 gkflex.cz
259 GLORIOLA a.s. 27077993
597 GO PRIM s.r.o. 24313378 goprim.cz
136 Go-on services s.r.o. 29265118 nerezove-kominy.cz
179 GOCKEL s.r.o 05157714
242 GOLIS, spol. s.r.o. 25832484
327 Gorex s.r.o. 28940270 gorex.cz
428 GRAFOTYP s.r.o. 26790530 grafotyp.cz
848 GREEN ENERGY CONSULTING, s.r.o. 28166302 gec-gec.cz
404 Green idea s.r.o. 03544745 topvet.cz
325 GROSSMANN, spol. s r.o. 26821010 grossmann-matrace.cz
375 GUMEX, spol. s r.o. 49975366 gumex.cz
801 H O K A R , spol. s r. o. 45354456 hokar.cz
865 HACO, spol. s r.o. 61535699 haco.cz
491 HAINZ s.r.o. 25489461
955 Hamana – Konstrukce s.r.o. 02530775 hamana.cz
72 Hana Bezoušková 45880654
422 HANAKOV, spol. s r.o. 25311298 hanakov.cz
812 HARDMAN UH a.s. 26215951 hardmanuh.cz
261 HARMONIKAS s.r.o. 25036441 harmonikas.cz
314 Harrach gastro s.r.o. 04382277 jelinkovavila.cz
998 HAZAMONT s.r.o. 06781977 hazamont.cz
288 HELCEL nábytek s.r.o. 26836645 nabytek-helcel.cz
277 Helen servis s.r.o. 7365586
40 HELIA TRADE, spol. s r.o. 25815164 heliasport.cz
441 HELP, silnice – železnice s.r.o. 27497976 helpas.cz
49 heureka.gurdau vinařství s.r.o. 07252943 heurekagurdau.cz
656 Hiesbök s.r.o. 25994492 hiesbok.cz
332 HIT OFFICE, s.r.o. 60467801 hitoffice.cz
999 HLADÍK INTERREAL s.r.o. 28387619 interreal.cz
784 HLAVA – STAVBY s.r.o. 26950421 hlavastavby.cz
703 Hodný zubař s.r.o. 09939385
308 Hojdarovi 28121252
11 Holbík consulting s.r.o. 28323785
890 HOLOMÝ s.r.o. 03402495 holomy.cz
382 HONDL GLOBAL SERVICES, a.s. 28967968 hgs.cz
514 Horavia s.r.o. 28291549 sauna.cz
891 Horsák.cz s.r.o. 08529957 horsak.cz
777 HOSYN kompresory s.r.o. 02879875 hosynkompresory.cz
793 Hotel Štekl – Hrubá Skála s.r.o. 05756146 hotel-stekl.cz
111 HOTEQ, s.r.o. 27196836
1004 Houdek Dent s.r.o. 17148189
913 HOUSEBOAT s.r.o. 24217166
947 HR METAL spol. s.r.o. 29299624 hrmetal.cz
898 HRABEC DENTAL OFFICE s.r.o. 10876928
123 HRASPO spol. s r.o. 25323610 hraspo.cz
896 HRDLIČKA Group spol. s r. o. 04383371 hrdlickaholding.cz
328 HTP s.r.o. 63908204
841 Hudetz s.r.o. 04596714 hudetz.cz
766 Hydromess s.r.o. 63485567 hydromess.eu
804 Hyperbaric, s.r.o. 09125043 kyslikovaterapie.cz
866 HYUNDAI LXM motors s.r.o. 05054559
313 I. C. B. C. spol. s r. o. 47681136 icbc.cz
241 I. STUDÉNECKÁ s.r.o. 26850133
525 I&K FIT RAZ DVA s.r.o. 02344386 fitrazdva.cz
173 iCatering s.r.o. 09092684 icatering.eu
842 IDS Valašské Meziříčí spol. s r.o. 61943134 ids-vm.cz
74 IIK Group SE 08300712
309 IMACO 25500724
610 IMEDEX s.r.o. 27510204 imedex.cz
396 IMFINE s.r.o. 01999460
455 IMP real s.r.o. 25349741
334 IMPACTIVE, s.r.o. 6689159
831 IMPORTO Estate s.r.o. 08939268
704 IMPRA spol. s r.o. 45315779 impra.cz
359 IMS-Drašnar, s.r.o. 25273396 ims-sro.cz
349 IMS-Holding, s.r.o. 28816820
178 INCHEMA s.r.o. 64939014 inchema.cz
892 Individual.Fitness s.r.o. 05478065 individual.fitness
501 INEX SPEDITION s.r.o. 46505610 inexspedition.cz
750 Ing. Bohdana Kawková 47203960 kawkova.cz
724 Ing. Dominik Špinka 03832503
400 Ing. Ivan Mikeska 66929024
122 Ing. Jaroslav Hlavata 76372944
580 Ing. Jaroslav Šneberger 61793221
263 Ing. Karel Kuthan, CSc. 45667594
364 Ing. Lukáš Hora 14946190
39 Ing. Miloš Kos 41749391 vinoteka-unhost.cz
56 Ing. Ondřej Holý 70705330
991 Ing. Pavel Poul 15260895
16 Ing. Petra Mikulenková Handlířová 68962819 mikulenkovi.cz
114 Ing. Tomáš Drexler 75839342
219 Ing. Vít Růžička 04398581
347 Ing. Zbyněk Doleček 64249069 drevo-dolecek.cz
324 INPRESS a.s. 26020360 inpress.cz
135 INTEDOOR spol. s r.o. 25409549 intedoor.cz
893 INTEN GROUP INVEST a.s. 08638900 intengroupinvest.cz
436 INTERNETLÉKÁRNA.CZ s.r.o. 26087481 lekarna-trebon.cz
451 INTREA – PIKO spol. s r.o 45798133 yedoo.eu
526 Inventplast HV s.r.o. 29442427 inventplast.cz
8 INZA Rohoznice, s.r.o. 26003813 inza.cz
682 IQ WASH s.r.o. 03372723 iq-wash.eu
1016 IR COMPANY s.r.o. 02693623
274 ISOTEP s.r.o. 25263498 isotep.sro
190 IVEP, a.s. 00566993
157 IVK spol. s r.o. 46903950 ivk.cz
418 Ivo Najdekr 11569514 deker.cz
822 IZOSAN spol. s r.o. 27529304 izosan.cz
825 J O T, s.r.o. 46966137 jo-technology.cz
515 JABA MONTÁŽE s.r.o. 02883520 jabamontaze.com
41 JABLUM Czech s.r.o. 27954412 jura.jablum.cz
121 Jan Fiala 45822760
64 Jan Fiala -cihelna Štěrboholy 16573188 stavite.cz
394 Jan Tomčany 18690262
557 Janštejn Glass Group s.r.o. 28449703 brokis.cz
26 Jaromír Latislav 65061179 latislav.cz
119 Jaroslav Podzemský 49853686
348 Jaroslava Jíšková 73419214 joptik.cz
599 JASOBAL s.r.o. 24815578 jasobal.cz
156 JASYKO s.r.o. 28304454 jasyko.cz
516 JC – METAL s.r.o. 25366963 jcmetal.cz
387 Jelínek – výroba nábytku, s.r.o. 42866022 jelinek.cz
388 Jelínek-Trading, s.r.o. 42339723 jelinek-trading.cz
279 Ježek Jiří, Ing. 86992261
973 JH – OIL, s.r.o. 26024934 jhoil.cz
836 JHC-Kovo s.r.o. 29279950 jhc-kovo.cz
1035 JHV – ENGINEERING s.r.o. 25922505
1034 JHV – PROPERTY s.r.o. 08573042
977 Jídelna Labužník s.r.o. 01892771
193 JILADAR s.r.o. 28585178 restauraceodra-kosatka.cz
925 Jiří Dráb 67963021 drabuvdvur.webnode.cz
14 Jiří Fiala s.r.o. 27139620 lahudkyfiala.cz
935 Jiří Hanus 46656961
257 Jiří Heinzl 13528441
873 Jiří Křišťan 10316612 nabytek-jikos.cz
305 Jiří Mrkva 60907673
716 Jiří Theimer 13646745 kovotheimer.cz
298 Jiří Toman 72108169
652 Jiří Vrba 10084673
1005 JITEX COMFORT s.r.o. 25166255 jitex-comfort.cz
337 Jitka Šimíková 61150509
376 JOHN NELL baby, s.r.o. 28776941 nejlepsikocarky.cz
102 JOHOHO v.o.s. 28701054 plavby.info
612 JONAS TOUR s.r.o. 25302752 ostruzna.cz
835 Josef Adámek 18141838 josefadamek.cz
805 Josef Kopf 48355178
159 Josef Thomayer 88535185
981 JP-Machinery s.r.o. 05703573
1033 JPL 07 s.r.o 28266455
863 JR aestea servis s.r.o. 09877673
613 JRC Czech a.s. 27078795 jrc.cz
572 JS VISION s.r.o. 06492789
573 JUDr. David KARABEC, s.r.o. 06078052 karabec.cz
128 JUSTR, s.r.o. 25028308 justr.cz
223 JUVENES Praha, a.s. 25283464
55 JVNET.CZ s.r.o. 27518485 jvnet.cz
952 K + G – tranzit, spol. s r.o. 47547651 kg-tranzit.cz
20 K3 SPORT, s.r.o. 26830248 k3sport.cz
676 Kamenictví Kůrka s.r.o. 08887934 kamenictvi-kurka.cz
1006 Kamenictví Oškrdal s.r.o. 06557163 kamenictvi-oskrdal.cz
492 Kameny.cz s. r. o. 05716063 kameny.cz
535 Kamil Pravda 60858273 pravda.autodoprava.cz
595 Kamil Vedral 66542871 truhlarstvi-kamilvedral.cz
643 KAMMA 91 Plzeň s. r. o. 49790668
266 KAN-servis, spol. s r.o. 26244675 kanservis.cz
479 Karel Hainz 15175766 hainz.cz
95 Karel Novotný 45970980 rozvozhlinsko.cz
929 KartelaTech s.r.o. 29163145
678 KASUMEX, spol. s r.o. 60730234 kasumex.cz
855 Katanga s.r.o. 29272335 katanga.eu
86 Kateřina Dubová 01341103
18 Kávy pitel s.r.o. 28437594 kavypitel.cz
817 KAVYL, spol. s r.o. 49975358 kavyl.cz
432 KCK Cyklosport-Mode s.r.o. 18559751 force.bike
775 Kelabit s.r.o. 29241979 kelabit.cz
619 KENTAUR CZ,s.r.o. 26719371 kentaurzbrane.cz
75 KERBEROS NAME a.s. 24263419 kremace.zvirat.cz
539 KEROUŠ s.r.o. 28085604 kerous.cz
101 Kiteseason s.r.o. 01397982 kiteseason.cz
690 KIWEK METAL s. r. o. 25896458 kovosrot-autovrakoviste-kiwek.cz
651 KLANICOVO PEKAŘSTVÍ, s.r.o. 26913879
493 Klapka s.r.o. 25420381 autoservisklapka.cz
37 KLARA ROTT s.r.o. 05490367 klararott.cz
125 KLATT s.r.o. 62958194 klatt.cz
990 KLEINWÄCHTER holding s.r.o. 05539528 tiskarnaklein.cz
481 Klempířství Šindler s.r.o. 26853736 klempirstvi-sindler.cz
937 Klinika Dr. Pírka s.r.o. 47540265 drpirek.cz
1022 KM WOOD s.r.o. 01398725
527 Kment, s.r.o. 26913071 kment.cz
9 KOEXIMPO, spol. s r.o. 18055826 koeximpo.cz
705 KOMAXIT CZ s.r.o. 26231239 komaxitcz.cz
674 KOMFI spol. s r.o. 46504508 komfi.cz
215 KOMISTAVO PLUS s.r.o. 29302137
214 KOMISTAVO s.r.o. 28293754
405 KOMTERM, a.s. 26760738 komterm.cz
236 Kooperace.cz s.r.o. 05365678 kooperace.cz
109 KOPLAST spol. s r.o. 60737689 koplast.cz
949 KOREKTA, spol. s r.o. 44797940 korekta.cz
605 KOTRLA a.s. 47676663 kotrla.cz
906 Koupelny Šota s.r.o. 26345510 koupelnysota.cz
110 KOUSEK s.r.o. 26052709 cafekousek.cz
201 KOVO – Žák s.r.o. 02199653 kovozak.cz
517 KOVO Hanus s.r.o. 01761030 kovohanus.eu
757 KOVO TOMANDL CNC s.r.o. 26384175 tomandl.cz
660 KOVO-KRČEK s.r.o. 03651371 kovo-krcek.cz
315 KOVOPLAN s.r.o. 26364522 kovoplan.com
1043 KOVOVÝROBA ČEKAL s.r.o. 28149319
653 Kovovýroba Kaufner, s.r.o. 26382245 kaufner.cz
431 KOVOVÝROBA Procházka s.r.o, 28815149
429 KOWEB s.r.o. 28847610 koweb.cz
1 KRAJAN CZECH s.r.o. 26224305 krajan.cz
964 KRAJIczech s.r.o. 29389291 krajiczech.cz
746 KRÁLÍČEK INTERIÉRY s.r.o. 25137701 plastovaoknakr.cz
196 KROCZEK s.r.o. 06453589
533 KRYLL elektro s.r.o. 27095177 kryll-elektro.cz
1000 KŠK kovoobrábění s.r.o. 05408261 kskkovo.cz
296 Kubák, tkalcovna Strmilov, k. s. 28135202 tkalcovna.cz
474 Kubík Group, spol. s r.o. 27749126
540 KVM Quarda s.r.o. 25828126 kvmq.cz
84 KWS sports CZ s.r.o. 06753540 kws-shop.cz
938 LabMediaServis s.r.o. 27512380 labmediaservis.cz
243 Ladislav Ščuka 61570672
449 LAKRO, s.r.o. 62915266 lakro.eu
721 LAKTOS, a.s. 26460726 laktos.cz
901 LAMIVEX s.r.o. 26072459 lamivex.cz
456 Lapos real a.s. 25825429
528 Las – pro s.r.o. 25525085 laspro.cz
753 LAŠEK spol. s r.o. 46678620 lasek.cz
832 LAUB-KOVOVÝROBA, s.r.o. 26231131 laub-kovovyroba.cz
965 LAVEL MB, s.r.o. 62955985 lavel.cz
153 LE CHATON, spol. s r.o 65414322 lechaton.cz
634 LENA NÁBYTEK, s.r.o. 25538021 lena.cz
344 Lenka Glosová 02559641 glosova.net
590 Lerch KOVO s.r.o. 29353505 lerch.cz
291 Libor Brom 10492615
988 LIGNIS s.r.o. 48530298 lignis.cz
604 Ligno mat s.r.o. 26962560 lignomat.cz
5 LIKO-S, a.s. 60734795 liko-s.cz
268 LION CAR s.r.o. 25503839 lioncar.cz
283 LISONĚK, s.r.o. 25345168 lisonek.cz
699 Litera Beta s.r.o. 01888919
368 LM Asistent, s.r.o. 27471110
350 LORIKA CZ, s.r.o. 47667010 lorika.cz
482 LUAL – Lunga s.r.o. 29304466 lual.cz
295 Lubomír Doležal 13213911 benatske-testoviny.cz
877 LUBOSED, s.r.o. 02289555 lubosed.cz
966 LUDIN Components s.r.o. 28602919 ludin.cz
467 Lukáš Horníček 06352065 hornicek-stroje.cz
700 Lukáš Jánský 72852666
646 LXM Group a. s. 25849832
767 M – luft, s.r.o. 27192881 mluft.cz
661 M & B Calibr, spol. s r.o. 43389783
818 M A K R O – ND spol. s r. o. 47453702 makro-nd.cz
202 M I Š Š K O , spol. s r.o. 14864118
502 MaDe, spol. s r.o. 18824978 madehracky.cz
285 Magie přírody s.r.o. 08852596 magieprirody.cz
443 MAGNETIN to. a.s. 06634176 designrawa.com
10 Mahe Sky s.r.o. 05455006 penzionslatina.cz
303 MALÝ A VELKÝ, spol. s r.o. 44738633 fordostrava.cz
212 Malý mnich s.r.o. 01611712
326 MANOLA VIDEO, s.r.o. 25053779 manola.cz
909 MAQFORT s.r.o. 29126088 maqfort.cz
681 Marcela Braxatorisová 60969091
100 Marcela White Valiente 40292941 caterius.cz
628 MARCO reklamní agentura, spol. s r.o. 60702265 marco.eu
99 Marek Bocan 61131580
289 Mária Horňáková 46295640 horma.cz
53 Markéta Hospodková 67444954 apreal.cz
494 Maropyll s.r.o. 07183682
972 MARPOS s. r. o. 60321245 marpos.cz
171 Marsil Khalaf – JANETTE 11014881
631 Martin Čadek 71922539
377 Martin Mádle 72875275 proutenyatelier.cz
888 Martin Mareš 08664498
560 Martin Pelcner 43123333 ceskahospoda.wbs.cz
874 Martin Šimůnek 65196538 nabytek-simunek.cz
510 Martina Faturová 47623977
483 MARWEL,s.r.o. 26275503 marwel-beton.cz
355 Master Internet, s.r.o. 26277557 master.cz
770 MATCHBALL s.r.o. 26943590 mball.cz
849 MATPRO s.r.o. 26751861 matpro.cz
958 MAXMAX.cz, s.r.o. 02031043 maxmax.cz
200 mcePharma s. r. o. 27815773 mcepharma.com
1038 MDDr. Jakub Weltmann 17179416
437 MDDr. Jan Tomáš 08272719
579 MDDr. MARIE KOPECKÁ 06560946
1015 MDDr. Markéta Janečková s.r.o. 08918597
513 MDDr. Petra Vejrostová 05395071
740 MDDr. ZDENĚK ZION VOLEK 05917832
868 MDV, s.r.o. 26973260 mdvcz.cz
141 Medievum s.r.o. 27389197
803 Medimat inko, s.r.o. 25190415 medimat-inko.cz
58 Mednet online, s.r.o. 06691340
142 MELECKY a.s. 25904019 melecky.cz
864 Memtech, s.r.o. 28959914 memtech.cz
982 MERHAUT, s.r.o. 25635891 merhautovo.cz
983 Merhautovo pekařství, s.r.o. 26437848 merhautovo.cz
23 MERLIN-PLUS spol. s r.o. 25327135 merlinplus.cz
675 Metal Arsenal s.r.o. 27959481 metalarsenal.eu
503 Metal Production s.r.o. 49970992 metalproduction.cz
861 Metawelding s.r.o. 07677201
54 MeTeKa-CZ s.r.o. 03467473 meteka-cz.cz
967 METRO COMPANY s.r.o. 26376377 metrocompany.cz
819 METUZ HOME TK s.r.o. 08403694
423 Mexta spol. s r.o. 09080821
278 Mgr. Hana Dubovská 48790648
335 Mgr. Hruška Jaroslav, DiS 75988691
62 Mgr. Jakub Popovský 04972112
764 Mgr. Petr Kmošek 76655784 kmosek.com
978 MHT strojírenská výroba s.r.o. 08658153 mht-sv.cz
511 Michael Ingr 08932310
829 Michal Jirovský 01097261 dask.cz
254 Michal Marcaník 62949578 vkotoru.cz
270 Michal Starý 69882789 bazarms-hk.cz
638 MIKAMI s.r.o. 60735325 mikami.cz
692 MIKEŠ-CZ, s.r.o. 03381587 mikes-cz.eu
154 Milan Izakovič 06619746
782 Milan Šlégr 14533251 slegr.eu
520 MILL STAVBY s.r.o. 29380103 millstavby.cz
312 Milmar, spol. s r.o. 25554034 milmar.cz
606 Miloš Špitálský 75537460 spinox.cz
616 Miroslav Banýr 11142251 zpdbanyr.cz
269 Miroslav Černý 71351451
626 MIS GROUP, s.r.o. 04624688 mis.eu.com
943 MITRO s.r.o. 29215081 mitro.cz
701 ML TUNING, spol. s r.o. 43223508 ml-tuning.cz
939 Mlčúch s.r.o. 29264294 mlcuch.cz
395 MM Ortho s. r. o. 09129561
693 Mobile Storage s.r.o. 02656647 mstorage.cz
669 MODIA PRO, s.r.o. 07947861
728 MODIA TRADE, s.r.o. 25748955
460 MODYMA s.r.o. 04347927 modyma.cz
1047 MOPLAST s.r.o. 26482461
393 MORIS design, s.r.o. 27218228 moris.cz
584 MOTORSERVIS Švec, s.r.o. 48398187 motorservis.cz
369 MPJ solution s.r.o. 28724321
518 MPQ TOMOS s.r.o. 27762211 tomosopava.cz
918 MRAMOR BOHEMIA s.r.o. 26721767 mramorbohemia.cz
563 MS ProTech s.r.o. 04949722 ms-protech.cz
1023 MUDr. Jakub Fousek 75154722
984 MUDr. Lucia Opletalová 72032707
478 MY DVA holding a.s. 25676059 mydva.cz
827 N + N spol. s r.o. 49815415 nndrevovyroba.cz
425 N&N KOŠÁTKY s.r.o. 27636844 nn-kosatky.cz
534 Na Zaguří s.r.o. 05421454 nazaguri.cz
930 NÁBYTEK SEDLÁČEK s.r.o. 26379236 nabytek-sedlacek.cz
555 Nadační fond New home 09516069
734 NAPO MORAVA s.r.o. 25862618 napo.cz
837 NÁSTROJÁRNA VINKLER s.r.o. 01974696 formy-vinkler.cz
138 NATURA HUSTOPEČE s.r.o. 27700038 naturahustopece.cz
541 NAVEL, spol. s r.o. 60070021 navel.cz
427 Navláčil stavební firma, s.r.o. 25301144 navlacil.cz
781 NELAN, spol. s r.o. 18233821 nelan.cz
979 NEREZ Nová Paka s.r.o. 28816412 nereznovapaka.cz
70 NORD INVEST COMPANY s.r.o. 26810166
78 NORDBEANS s.r.o. 04327250 nordbeans.cz
878 Nossberger s.r.o. 05629365 nossberger.cz
711 NOVAKO-SKI, s.r.o. 26375508 novako-ski.cz
548 NOVOTNÝ TZB s.r.o. 28070933 novotnytzb.cz
354 NUOVO CAFFE, s.r.o. 26951258 napojoveautomaty.cz
1044 OBALFRUKT, dřevařská výroba spol. s r.o. 43371469
950 Obaly Morava, a.s. 25252968 obalymorava.cz
747 Obklady Vilímek s.r.o. 05236592 eshop.obkladyvilimek.cz
343 Oční centrum Hečková a syn s.r.o. 6791603 optikaheckova.cz
477 ODEX Real Property s.r.o. 08919003
464 ODEX spol. s r.o.vv 60705990 odex.cz
150 oekoplan Czech Republic s.r.o. 25331299
68 OHF WERKE SE 02887924
1040 OKNA-DVEŘE JAVORNÍK, s.r.o. 14048914
794 OKOM-TECH s.r.o. 06386172 okom-tech.cz
80 OMEGA apartment s.r.o. 05284406 omegapv.cz
785 OMSTAVBY s.r.o. 03401936 autodoprava-omstavby.cz
552 One3D Metal s.r.o. 07667141 one3d.cz
551 One3D s.r.o. 03554538 one3d.cz
233 OOOOX s.r.o. 28531311 oooox.com
683 OPAZ s.r.o. 46505466 opaz.cz
771 Ordinace Kozinova s.r.o. 11754737
940 Orlík Real s.r.o. 29091560
378 OVOTRADE s.r.o. 27467201 ovotrade.cz
635 OZDOBA CZ s.r.o. 63216485 ozdoba.cz
737 PANCONNECT s.r.o. 29265703
813 PANFLEX, s.r.o. 18630189 panflex.cz
850 Pantera group s.r.o. 29448794 panteragroup.cz
163 PaperCat s.r.o. 07319797
143 Papírna Aloisov a.s. 29383480
444 Parcel Depot s.r.o. 01822845
25 Pars Komponenty s.r.o. 25821547 parskomponenty.cz
788 Pártys s.r.o. 05643996 zahradniparty.cz
362 Patricie Pastorková 08425027 ledhujskypivovar.cz
512 Patthanan Kongkarian 01303171
694 Pavel Chalupa s.r.o. 03669394
936 Pavel Chmel 88634299
834 Pavel Dvořáček 46226664 vrata-dvere.cz
76 Pavel Hajdůch 18474713 fajncafe.cz
222 Pavel Matoušek 87882744 kamikava.cz
258 Pavel Smrček 65380894 kamenictvismrcek.cz
607 Pavel Štěpán 15243133 pavelstepan.cz
73 Pavin Caffe CZ s.r.o. 29271916 pavincaffe.cz
853 Pavla Kukalová 65740696 bachovy-esence.com
411 PB SCOM s..r.o. 25397087 pbscom.cz
732 PEDOP s.r.o. 25582411 pedop.cz
420 PEGAS – GONDA s.r.o. 48907341 pegas-gonda.cz
272 Pekárny Falta, s.r.o. 27464849 pekarna.faltakraliky.cz
264 Pekařství Kahoun 63911558 pekarstvikahoun.cz
755 PEMM Brno, spol. s r.o. 60716312 pemm.cz
225 PEMOPROST s.r.o. 09156453
672 Penzion Kopeček s.r.o. 29357888 kopecek.cz
2 PENZION MLÝN s.r.o. 28380738
820 PENZION ZUBR s.r.o. 29261481 penzion-zubr.cz
90 PEPERLE AUTO s.r.o. 05615160 peperle-auto.com
1027 PEPERLE MOBILE s.r.o. 09459081 peperle-mobile.com
91 PEPERLE s.r.o. 47546018 peperle.com
323 PEŠEK Machinery s.r.o. 26401967 pesekm.com
372 Petr Čálek 44705662
569 Petr Kopecký 71802541
632 Petr Kožený s.r.o. 25631039 petrkozeny.cz
751 Petr Němec 71123261 nemymedved.cz
591 Petr Osladil 74450409
593 Petr ŠVIK, spol. s r.o. 28616987 petrsvik.cz
127 Petra Valešová 08260354
1042 PEVEKO, spol. s r. o 15527409
729 PHATEC s.r.o. 28772041 phatec.com
262 PhDr. Zuzana Herzogová 15087379
148 Phytos Natur CZ s.r.o. 03419240 phytos.cz
566 Pila Benda s.r.o. 26078619
833 Pila Budišovice s.r.o. 65140044 pila-budisovice.cz
484 Pila Hoštejn s.r.o. 28787684
158 Pila Mrázek s.r.o. 07597541 pilamrazek.cz
1013 Pila Pasák a. s. 25186264 pasak.cz
282 PILA PEŠL, s.r.o. 28309758 pilapesl.cz
13 Pivovar Záhora s.r.o. 07439407 pivovarzahora.cz
933 Plecitý interiery s.r.o. 24261131
247 Pleva s.r.o. 48153061 pleva.cz
504 PNEUCENTRUM N & N s. r. o. 25367463 pneucentrumnn.cz
679 PODŠKUBKA-KOVOVÝROBA, s.r.o. 29225451 podskubka-kovovyroba.cz
424 Pohřební služba Jeřábek, spol. s r.o. 25694685 pohrebyjerabek.cz
1007 Pokrývačství Bušta spol. s r.o. 25178709 busta.cz
61 PONATURE s.r.o. 24851779 kilpi.cz
856 PonyFour s.r.o. 08750912 pony4.bike
438 PP Park Moravia s.r.o. 08466181
759 PR8 Dent s.r.o. 07350031
1012 Prádelny Škodák, s.r.o. 29288762
379 PRAWO PRAGER WOHNBAU, s.r.o. 14891182 bernstejn.com
187 PRAŽÁK CEREKVICE s.r.o. 26007266
468 PŘEMYSL VESELÝ stavební a inženýrská činnost s.r.o. 25342100 premyslvesely.cz
684 PROBAS spol. s r.o. 15059111 probas.cz
406 Procart group s.r.o. 04100549 procart.cz
620 ProEx 2000, spol. s r.o. 63494213 proex2000.cz
210 PROFI REGAL s.r.o. 25424629
209 PROFI.MK, s.r.o. 2400201 profimk.eu
152 PROFIESE KT s.r.o. 08755540
416 Progres Ekotech, s.r.o. 25853635 progres-ekotech.cz
21 Project 2020 s.r.o. 28965396 project2020.cz
139 PROJECT MALT spol. s r.o. 27785424 project-malt.cz
476 Prostějovská stavební společnost-PROSTAS, s.r.o. 60722291 prostas.cz
195 PROSUN ES s.r.o. 28722469 prosun.cz
3 PROTISK Prchal, s.r.o. 02215322 protiskprchal.cz
311 PROXIM s.r.o. 45538727
412 PRUH POLABÍ, s.r.o. 25764900 pruhpolabi.cz
321 První chodská 14704013
946 PSP izoterm s.r.o. 15052893 pspizoterm.cz
77 Purehome IT s.r.o. 08110425 purehome.cz
145 Q-TEX s.r.o. 27177416 q-tex.cz
224 QRS CNC s.r.o. 02778505 qrs.cz
284 Quality Point s.r.o. 05323142
485 Quantris, spol. s r.o. 01836480 quantris.cz
465 Quantum Solis s.r.o. 60700050
51 Radek Fára 47064854 auto-cars.eu
118 Radek Pospíšil 61263583
738 Řádek stavební společnost s.r.o. 04093810 zelezobetony.cz
473 Radeton s.r.o. 44960808
687 RAKON spol. s r.o. 25476441 rakon.cz
1020 RAMA BOHEMIA, a.s. 49241591
843 RASG s.r.o. 25409441 rasginvest.com
124 RAVIOLA, s.r.o. 06982131
847 Real gastro group s.r.o. 03687872
251 RealPLASTY s.r.o. 01948474
875 REATER CZ a.s. 06614345
240 Reckord – outside broadcasting s.r.o. 25486420 reckord.tv
980 RED industry s.r.o. 07050411 red-industry.cz
786 Relax na max s.r.o. 05267391 relaxnamax.cz
602 Renergie s.r.o. 27668428
1029 RENFRI s.r.o. 09805711
630 RENOKAR-CNC s.r.o. 27277828 renokarcnc.cz
529 RENY Trading, spol. s r.o. 49454986
486 REP Tisk spol. s r.o. 19010672 reptisk.cz
904 Řeznictví a uzenářství Karapetjan s.r.o. 25486691 karapetjan.cz
380 RICHMONT CZ, s.r.o. 26045010 richmont-cz.com
275 RiverSong s.r.o. 03780937 kocicipani.cz
226 Robert Čech 08654620 vikendomat.cz
823 Robert Vašíček 68348410 nabytek-vasicek.cz
644 Rodinný zubař, s.r.o. 01409964
698 ROKOSPOL a.s. 25521446 rokospol.cz
213 Rolba Team Karlov s.r.o. 04251857
911 Roman Buben 63210908
989 Roman Million Wood s.r.o. 28601866 ceskekvh.cz
752 Roman Uličný 46289402 kovovyroba-ulicny.cz
894 RONELT s.r.o. 14011298 ronelt.cz
917 Rostislav Simkovič – zemní práce, autodoprava s.r.o. 28644263 simkovic.cz
475 RR DEVELOPMENT INVEST s.r.o. 07229208
659 RUML Těsnění s.r.o. 26321751 ruml-tesneni.cz
543 RYBÁRIK, s.r.o. 25598643 rybarik.cz
487 S-A-S STAVBY spol. s r.o. 46980318 sasgroup.cz
30 S-S-D Systems spol. s r.o. 02087057 dyovajadra.cz
505 Šálková a Šálek s.r.o. 04831659 penzionolomouc.com
931 Sanzen s.r.o. 14200252
857 Sasandra s.r.o. 25590324 ivezdova@seznam.cz
320 SATTURN HOLEŠOV spol. s r.o 46900250
542 Sběrné suroviny UH, s.r.o. 25599895 sbernesurovinyuh.cz
686 Semour Servis s.r.o. 11644761
440 Seneb s.r.o. 08793891 seneb.cz
544 Senlife Mělník s.r.o. 06784313 senlife.cz
862 SERVIS CENTRUM a.s. 46991930 sc-brno.cz
381 SERVISBAL NEMOVITOSTI s.r.o. 06230750 servisbal.cz
799 SG – VET, s. r. o. 47680440 sgvet.cz
104 SHAKIN s.r.o. 25544942 shakin.eu
217 SICO spol.s.r.o. 61458571 sico.cz
168 Šilhavý s.r.o. 25845284
356 SILVEGO, s.r.o. 04244028 sperky-silvego.cz
720 SILVER PLANET a.s. 03541690 t-power.cz
146 SIMANDL, spol. s r.o. 63319969 darkoff.com
622 Šimůnek, s.r.o. 27508692 cncvyroba.com
531 SINDLAR real s.r.o. 07084277 sindlar.cz
167 ŠINDLAR s. r. o. 26003236 sindlar.cz
161 SINOSTAR spol. s r.o. 65414080 sinostar.cz
399 SJH Stomatologie s.r.o 08948984
558 SKALLA CZ, s.r.o. 25961292 skalla.cz
789 Sklady Okružní s.r.o. 11941588
559 SKRMF service s.r.o. 07752423
345 SLOM, s.r.o. 26222876 slom.cz
858 Smile Atelier s.r.o. 11961902
360 SMO, a.s. 42339839 smo.cz
948 SMOLA HK a.s. 09137912
655 SMP Building a. s. 02893703 smpbuilding.cz
722 So group s.r.o. 26941287 sogroup.cz
413 SODOVKÁRNA Kolín s.r.o. 08530408 sodo-kolin.cz
903 SODY – zakázková výroba s.r.o. 05714753 sodytruhlarstvi.cz
844 SOKOLA Group s.r.o. 26257238 sokola.cz
176 Sokolínský – LEDO s.r.o. 25574221 kartonledo.cz
132 SORAL & HANZLIK s.r.o. 40762882 soralhanzlik.cz
567 SOTM s.r.o. 29318211 sotrademoravia.com
294 SOUKUP MILOŠ s.r.o. 29351511 soukupmilos.cz
685 SOZAP OPAVA s.r.o. 26875837 sozap.cz
253 SPECTRA spol. s r.o. 15546608
758 SPOLMETAL, s.r.o. 60702761 spolmetal.cz
230 Staform 05413702 staform.cz
854 STAKO Červený Kostelec s.r.o. 45536422 stako-ck.cz
351 Štancl, s.r.o. 15030121 www-stancl-cz.eu
586 Stanislav Krobot s.r.o. 25853392 krobot-sro.cz
340 STAPUS, s.r.o. 25265601 stapus.cz
342 Stará rozvodna s. r. o. 07631600
921 START Zelený s.r.o. 08731314 zeleny.cz
454 ŠŤASTNÝ GROUP s.r.o. 05835470
414 Stavby Juras s.r.o. 28275586 stavbyjuras.cz
869 STAVBY Karpíšek s.r.o. 24203262 stavbykarpisek.cz
640 STAVBY PITÁK, s.r.o. 27684288 pitak.cz
773 STAVBY TRNKA s.r.o. 25236296 stavbytrnka.cz
384 STAVBY VANTO, s.r.o. 28269314 vanto.cz
433 Stavební firma HUKO s.r.o. 25174533
172 Stavebniny HAVI s.r.o. 02172372
664 STAVER Luže s.r.o. 03564240 staver.cz
415 STAVES s.r.o. 45194629 staves.cz
920 STAVITELSTVÍ NĚMEČEK s.r.o. 29112451
519 STAVIX s.r.o. 27526984 stavix.cz
365 STAVMONTA spol. s r.o. 40525007
648 STAVOPROJEKTA, spol. s r. o. 18824307 stavoprojekta.cz
941 STEELMART s.r.o. 25586025 steelmart.cz
177 STEPA s.r.o. 46506993 stepa.cz
600 ŠTĚPÁN Vyškov s.r.o. 27749479 stepanvyskov.cz
307 STIM, s.r.o. 49972197 stim.cz
668 STK FREN s.r.o. 64609464
970 Stock-Trade Industry s.r.o. 02497417 stock-trade.cz
895 Stomatologie Veselí s.r.o. 05123917 stomatologie-veseli.cz
286 Stomatologové s.r.o. 7631766
568 Strand, společnost s ručením omezeným 64943259 strand.cz
175 Střechy Bohemia 25176072 strechybohemia.cz
353 Strejček, s.r.o. 15531899 strejcek.cz
333 STROJCAR s.r.o. 25829220 strojcar.cz
776 Strojírenské inovační centrum, s.r.o. 26883490 siczlin.cz
231 STROJÍRNA Vehovský s.r.o. 25362551 vehovsky.cz
434 STROJON s.r.o. 04756282 STROJON.cz
390 STT SERVIS, s.r.o. 25879073 sttservis.cz
407 Studio Animato s. r. o. 27545571 animato.cz
383 SULKO, s.r.o. 47976969 sulko.cz
Šupina a Šupinka s.r.o.
712 SURFIN Technology s.r.o. 02021471 surfin-tech.cz
448 Švec beton s.r.o. 1719513 svecbeton.cz
795 SVM strojírenská výroba Malhotice, s.r.o. 29442184 svm-malhotice.cz
271 SVOBODA-výroba domácích knedlíků, s.r.o. 63492580 knedlik.cz
238 Syncare Plus, s.r.o. 25536591
310 T-23, a.s. 04556666
442 T-Log s.r.o. 03522334 t-log.cz
826 T-SHIRTS 4U s.r.o. 63986515 t4u.cz
1024 Tadeáš Vaculík 08757291
207 TAGRAS, spol. s.r.o. 48036153
447 Tandarde, s.r.o. 29052645 tandarde.cz
589 TASY s.r.o. 26936321 tasy.cz
204 TAWAN s.r.o. 27446395 tawan.cz
169 Taxi Vítkovice s.r.o. 07370792 taxivitkovice.cz
151 TAZO, s.r.o. 27447251 tazo.cz
361 TECHNOCON, s.r.o. 27554074 technocon.cz
461 TECHNOTRADE spol. s r.o. 14615355 technotrade.cz
495 TempoVit spol. s r.o. 25900951 tempovit.cz
24 TERRA Pars s.r.o. 28658981
506 Texxar cz s.r.o. 25560549 texxar.cz
915 TIBEX s.r.o. 26076977 tibex.cz
976 TIEFENBACH s.r.o. 26849330 tiefenbach.cz
760 Timra s.r.o. 04806859 timra.cz
633 Tiskárna Didot, spol. s r.o. 60723921 tiskarna-didot.cz
671 TKF, spol. s r.o. 25132644 tkf.cz
932 TL-ULTRALIGHT s.r.o. 25949659 tl-ultralight.cz
883 TM ELITEX s.r.o. 62024132 tm-elitex.cz
237 TMK system, s.r.o. 41192567
763 TN Interier spol. s r.o. 04596994 tninterier.cz
742 TOM service s.r.o. 42937736 tomservice.cz
969 Tomáš Cibulka 87006715
197 Tomáš Foros 49567578
814 Tomáš Jemelka 76208923
7 Tomáš Kratochvíl 12967688 interfoto.cz
466 Tomáš Rauner 64400115 litice.eu
627 TOMY SPEED s.r.o. 07549512 tomyspeed.cz
821 TONER RL, spol. s r.o. 45357099 toner-rl.cz
232 TORLEIDI s.r.o. 6497438 torleidi.cz
108 TOSHULIN, a.s. 25510851 toshulin.cz
1008 Tremčinský s.r.o. 02067714 etikety.tremcinsky.com
507 Tři fazolky s.r.o. 08602182 trifazolky.cz
497 Tri-Ja Servis, s.r.o. 27986098
304 Triluma s.r.o. 06107931 triluma.cz
235 TRINOM s.r.o. 19014015 ww.trinomprerov.cz
621 TRIO interiér s.r.o. 25084585 triointerier.cz
216 TRIX s.r.o. 62063553
808 TRON, spol. s r.o. 42340730 tronteplice.cz
953 TRUHLÁŘSTVÍ FENCL s.r.o. 26081385 truhlarstvifencl.cz
126 Truhlářství JPS s.r.o. 25273655 truhlarstvijps.cz
50 TŘUSLO s.r.o. 07082169
250 TT Klávesnice, a.s. 26968690 ttklavesnice.cz
730 TT Real, a.s. 28351975
15 TUČI s.r.o. 04455614 oblecenifirem.cz
94 Týmlova, s.r.o. 24810835
134 TZZ JEŘÁBY s.r.o. 28130740 tzzjeraby.cz
645 U & SLUNO a.s. 25824848 u-sluno.eu
28 U.C.W. GROUP s.r.o. 28468031
739 Účetní kancelář Kawková, s.r.o. 05334519 kawkova.cz
60 Uklidator.cz, s.r.o. 05421322 uklidator.cz
239 Uniaksal s.r.o. 60755555 krabicenapizzu.cz
322 Unitechnologies a.s. 26100339
611 USSPA, s.r.o. 63218003
545 UVAX, s. r. o. 25899163 uvax.cz
256 V PRINT s.r.o. 25510266 vprint.cz
905 Václav Chmela – Galvanovna s.r.o. 28068637 galvanovna-chmela.cz
276 Václav Daněk 41250257
297 Václav Franče 60088257 instagram.com/kdeleather
445 Václav Rumler 10622241 vaclavrumler.cz
639 VALENDIN spol. s r.o. 25341014 valendin.cz
974 VALENTA – KOVO s.r.o. 26917394 valenta-kovo.cz
1030 VALTR, generální dodavatel staveb, s.r.o. 25816195 valtr.cz
598 VÁNOČNÍ DŮM s.r.o. 03328295 vanocnidum.cz
530 VANTO NATURAL STONES, s.r.o. 03498182 natural-stones.cz
408 Vasky trade s.r.o. 04779207
446 VEBA PLYN a.s. 25198025 vebaplyn.cz
845 VEGAN-VEGETARIAN s.r.o. 14099993 vegan-vegetarian.cz
88 VELEBNÝ & FAM s.r.o. 25960709 velebny.cz
165 Velkoobchod Vítovec s.r.o. 04311531 velkoobchodvitovec.cz
546 VEMAT-CZ, s.r.o. 26822504 vemat.cz
133 VENATOM s.r.o 05858232 venatom.cz
670 Venc, s.r.o. 07264712 bagrovat.cz
564 VEOS Pospíšil Reality s.r.o. 06639577 veos.cz
565 VEOS Pospíšil s.r.o. 28328230 veos.cz
397 VEOS Pospíšil Servis s.r.o. 06639615 veos.cz
574 Versotrade s.r.o. 06772129 versotrade.com
907 VESCONTROL s.r.o. 24274658 vescontrol.cz
32 VETRA International s.r.o. 63506670 vetrainternational.cz
63 Větrník, s.r.o. 64509508 vetrnik.cz
968 VH Konstrukce s.r.o. 25541471 vhkonstrukce.cz
846 VH Steel and Construction s.r.o. 03122140 vhsc.cz
902 VHS Žďár nad Sázavou, spol. s.r.o. 13695355 vhszr.cz
768 VIASYSTEM SE 02607271 viasystem.cz
4 Vičické vinařství Mikulášek s.r.o. 26202719 vinarstvi-mikulasek.cz
93 Viktor Semerenko 08697493
1018 Vilasdent s.r.o. 14226685
52 Vinařství Ludwig s.r.o. 26123126 vinnesklepy.cz
363 Vít Kolínský 14946190 mkoptik.cz
292 Vitaminátor s.r.o. 28585658 vitaminator.cz
1026 VIZEP CZ s.r.o. 02887088 vizep.cz
371 Vladimír Bláha 68831960
615 Vladimír Porvis 73910244 kinonacestach.cz
860 Vladimír Vácha 12324019 vmmotor.com
725 Vlastimil Javor 62807510 pekarstvijavor.cz
649 VLČEK SOLUTION s.r.o. 29113962 vlcek.cz
339 VM Beton s.r.o. 06051162 vmbeton.cz
299 VMS VISION, s.r.o. 47909391 vms.cz
1036 Vodohospodářské stavby Javorník-CZ s.r.o. 26229455
6 VORLÍČEK PLAST s.r.o. 25115626 plastova-okna-dvere.cz
260 VP STAVEBNINY, s.r.o. 04835689 vpstavebniny.cz
144 VPMP group s.r.o. 08189382
790 VPP Support s.r.o. 24202711 vppvelim.cz
942 VR – TERM Mutěnice, s.r.o. 25550675 vr-term.cz
885 Vrata Roček s.r.o. 05108560 vratarocek.cz
35 Vřes Caffé, s .r.o. 04193032 vrescaffe.cz
871 Všeobecná stavební Přerov spol. s r. o. 46581367 vsprerov.cz
82 VT centrum 11 s.r.o. 27391957 vtcentrum.cz
81 VT Lecture s.r.o. 05917107 vtcentrum.cz
426 Výztuž CZ, s.r.o. 29230462 vyztuz.cz
912 W a Weinzettl, s.r.o. 26031116 prum.cz
900 Wadimex s.r.o. 24166227 wadimex.cz
748 WAGNER TECH k.s. 05913985 wagner-tech.eu
919 WECOO PRODUCTION s.r.o. 04772466 wecoo.cz
96 WINRO, s.r.o. 62300911 winro.cz
392 WOODCITY s.r.o. 27294951 woodcity.cz
1009 Woodcomp Propellers s.r.o. 01893351 woodcomp.cz
1010 WoodenHul s.r.o. 10985824 woodenhul.com
791 WrapStyle Brno s.r.o. 04613449 wrapstyle.cz
1045 Wuders s.r.o 07370750
636 XTline s.r.o. 26246937 xtline.com
27 your – coffee.cz s.r.o. 02746875 your-coffee.cz
185 ZÁHOŘÍ TRADE s.r.o. 26221756 zahoritrade.cz
959 Zajíc s.r.o. 29303923 zajicsro.cz
1032 Zámečnictví Bílý, s.r.o. 64506452
249 Západočeská stavební společnost, s.r.o. 25215566 zss-holysov.cz
198 ZAPO HP, s.r.o. 26259613 zapo-hp.cz
547 Zappares Pub s.r.o. 04746139 zappasrestaurant.cz
508 ZÁSOBY s.r.o. 60838264 spisovna.cz
1017 Zbyněk Šustr s.r.o. 28784278
373 Zdeněk Pešek 53072041
673 Zdravě s Kiki, s.r.o. 08642508 zdraveskiki.eu
960 ZEDO s.r.o. 05578761
951 Železářství Krejník s.r.o. 26064472
778 ŽELEZO HRANICE s.r.o. 25375156 zelezo-hranice.cz
71 Zemědělská výroba Milknatur, a.s. 25212257 milknatur.cz
439 Zemědělský dvůr BERBERA s.r.o. 25200151
205 Zikmund electronics, s.r.o. 27234584 e-zikmund.cz
749 ZIOS PROFI, spol. s r. o. 49790285 zios.cz
229 ZLKL, s. r. o. 47973943 zlkl.cz
594 ZLOMEK, s.r.o. 26942071 zlomke.cz
521 ZM Bohemia GROUP a.s. 08981914
706 Znojemská dopravní společnost – PSOTA, s.r.o. 63496283 zds-psota.cz
509 Zubařka Poděbrady s.r.o. 07659211
287 Zubní lékaři s.r.o. 24234711
886 Zubní ordinace Dr.Voštěp s. r. o. 11732172
244 Zubní praxe Kdyně s.r.o. 08816247
452 Zvěřina BERBERA s.r.o. 29125375 berbera.cz
657 ZZN Hospodářské potřeby, a.s. 64509818 zznhp.cz
Načíst další