Vyhledávač rodinných firem

Vyhledávač rodinných firem - ilustrační foto

Zápisem do registru rodinných obchodních korporací nebo rodinných živností (OSVČ) se prokazuje soulad s požadavky Definice rodinného podniku (dle usnesení vlády č. 330 ze dne 13. května 2019).

Registrované firmy a živnosti mohou využít mj. zvýhodněné bankovní produkty pro malé a střední podniky. Aktuálně např. zvýhodněných úvěrů a záruk ČMZRB v rámci programu EXPANZE a GEN-záruk v programu ZÁRUKA 2015 až 2023.

Oficiální registraci rodinných firem a živností zajišťuje Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR). Po schválení registrace Výborem pro rodinné podnikání a registraci rodinných podniků (složený ze zástupců MPO ČR, AMSP ČR, HK ČR a ČMZRB) je firma zařazena do tohoto veřejně přístupného registru.

Registrace rodinných podniků na stránkách AMSP ČR.

Vyhledávač rodinných firem

Číslo registrace Název firmy Webové stránky
470 1. Dejvická spol. s r.o. 27652301 1dejvicka.cz
137 2 Y O U , s. r. o. 60113260 2you.cz
248 365-7-24.cz s.r.o. 03953599 sicake.cz
105 3J GROUP, s.r.o. 41192702 3jg.cz
663 81 klima a.s. 04613716 81klima.cz
718 81 park Brno a.s. 11725532
691 ABAS BUS s.r.o. 08600538 abas-ad.cz
624 ABE Dent Lanškroun s.r.o. 07137443
695 ADIMA BRÁZDIL s.r.o. 26263220 adima.cz
290 AF Stomatologie s.r.o. 09243283
623 AG TRANSPORT, s.r.o. 26898161 agtransport.cz
336 Agama PRO s.r.o. 07039034
702 Agentura Optima, s.r.o. 49684400
181 AGF s.r.o 45146888
665 AHProfi s.r.o. 64357767 ahprofi.cz
227 AITEC s.r.o. 25273892 aitec.cz
480 AJAX PILNÍKY s.r.o. 25322222 ajaxpilniky.cz
463 AKC – Production s.r.o. 26927594 akc-production.cz
199 AKORD KVINT spol. s r.o. 18233791 akordkvint.com
194 ALBE GROUP PLUS s.r.o. 05796661 albe.cz
140 Alena ČERMÁKOVÁ 10262326 pensionprimus.cz
402 Alepia CZ s.r.o. 07019734 villaclinic.cz
160 Alice Tylová 86824554
581 ALIKA a.s. 65138244 alika.cz
31 AllServices Group s.r.o. 28486404 allservices.cz
341 ALNIRAL, s.r.o. 28894588
19 ALTER s.r.o. 47473266 alter-hk.cz
164 ALTIN JM GROUP s.r.o. 25366955 intaste.cz
469 Ambiente Places, s.r.o. 08868417 babyky.cz
116 AMG Studio s.r.o. 25825909 amgstudio.cz
252 ANTERIA s.r.o. 27677273
331 Antikvity Praha, s.r.o. 26127652 antikvity.cz
318 Anyx s.r.o. 28788885 anyx.cz
570 APT – CZ s.r.o. 25918575 apt-cz.com
12 ARCER H&M s.r.o. 04066405 recra.cz
662 Areál Ivančice, s.r.o. 07754710
713 ART – JAZZ, spol. s r.o. 26273594 art-jazz.net
614 AS-CASTING s.r.o. 28916263 as-casting.cz
403 ASPET výroba nábytku, s.r.o. 07865244 aspet.cz
357 AT Weldsteel, s.r.o. 29215714 atweldsteel.cz
498 ATEX – spol. s r. o. 46963146 atexsport.cz
366 Atregia s.r.o. 02017342
129 ATS – servis, v.o.s. 49811711 atsservis.eu
642 ATURN cnc, s.r.o. 01984721 aturncnc.cz
419 AUSTRO Baumaschinen, s.r.o. 26908247 austrobaumaschinen.cz
83 AUTO BÁRTA s.r.o. 00535371 autobarta.cz
421 Auto Centrum Jih 2000, a.s. 26217996 jih2000.cz
29 Auto Malý Evo s.r.o. 06561144
107 Auto Zrucký, spol.s r.o. 27227898 autozrucky.cz
409 Autobusy VKJ s. r. o. 27244181 autobusyvkj.cz
556 AUTOJEŘÁBY HOFMEISTER s.r.o. 26323427 jerabyplzen.cz
719 AUTOMYČKA JMG s.r.o. 11708531
43 Autoprodej Šrámek s.r.o. 26318407 autoprodejsramek.hyundai.cz
435 AVAPS s.r.o. 25650939 avaps.cz
571 AVEC CHEM s.r.o. 25271016 avec.cz
450 AVEFLOR, a.s. 64259838 aveflor.cz
708 AVENA s.r.o. 25545957 avena.cz
113 AZ DŘEVOINTERIÉR, s.r.o 24770558 azdrevointerier.cz
549 B A L T A C I a.s. 25564056 baltaci.cz
658 B-Art support s.r.o. 10800450
608 B-rdy [be ready] s.r.o. 06224121 b-rdy.cz
554 B.S.B. welding s.r.o. 27135560 bsb-welding.cz
654 Babynabytek s.r.o. 29441102 babynabytek.cz
192 BAEST Machinery Holding, a.s. 45796360 baest.cz
346 Baest Machines Structures, a.s. 28939131 baest.cz
536 BAGGER, k.s. 25722425 bagger.cz
582 Bamboolik s.r.o. 29318122 bamboolik.cz
617 BARTONIK GROUP, s.r.o. 09916946 bartonik.cz
103 BAUMRUK & BAUMRUK s.r.o. 64835430 baumruk.eu
358 BAVO Poříčí, s.r.o. 28858042 bavoporici.cz
680 Bc. Martina Pipková Loudová 64152715 fashion-mam.cz
115 Bc. Miroslav Popovský 65273338
65 Bc. Tomáš Lorenc 87955199 bohemia-privat.cz
79 BEMPO-S, spol. s r.o. 60774797 bempo.cz
293 BENEKOVterm s.r.o. 25839811
319 Beneš a Lát a.s. 25724304
562 Best – Business,a.s. 25573322 bestb.cz
370 BEZNOSKA, s.r.o. 43774946
170 BFAP Group s.r.o. 06609325 bfap-group.com
44 BILL, s.r.o. 63322269 bill-plasty.cz
731 BIMONT s.r.o. 47781262 bimont.cz
592 BIOMED CZ spol. s r.o. 27513394 bicom-optima.cz
245 BK – INVESTIS, spol. s r. o. 00884839 bkinvestis.cz
603 BK – KOVOTEK s.r.o. 27519457 bkkovotek.cz
488 Blackberry, s.r.o. 29396379 superovoce.cz
184 BLAZE HARMONY s.r.o. 27816273 blazeharmony.com
117 BOCOMP spol. s r.o. 25920626
499 BP STAVBY Morava s.r.o. 05020352 bpstavbymorava.cz
302 Brand product s.r.o. 28404009 brandproduct.cz
553 BRAVO CONSULTING, s.r.o. 29241898 bravoconsulting.cz
45 breAd. & edible labels s.r.o. 28815084 bread.cz
186 Brokl Consulting s.r.o. 03567311 b-consulting.cz
471 BUDA-MONT, spol. s r.o. 14889129 budamont.cz
206 Business Alliance s.r.o. 24854751
306 Bustec production s.r.o. 63485354 bustec-production.eu
218 C & K, a.s. 46972609
188 Café Telč s.r.o. 04526465
280 Cambodian s.r.o. 06687130
174 Can-Eco Group Cz, s.r.o. 04540158 caneco.cz
246 CAT CUT s.r.o. 27670210
46 CCRV s.r.o. 25555448
629 CE-DA servis s.r.o. 06184502 ce-da.cz
522 CEBA České Budějovice s.r.o. 49061062
532 ČEGAN ENERGIE, s.r.o. 28357469 cegan.cz
537 ČEGAN HOLDING, a.s. 28353757 cegan.cz
538 ČEGAN s.r.o. 26274744 cegan.cz
42 Centrum andragogiky s.r.o. 27489698 centrumandragogiky.cz
69 CENTRUM CHYTRÝCH FASÁD s.r.o. 29130867 lifebrick.cz
166 Centrum klíčů, s.r.o. 28097271 centrumklicu.cz
301 Centrum zdravých zubů s.r.o. 24821071
191 Čermák – I.E.S., s.r.o. 47784792 cermak-ies.cz
221 ČERNÝ OREL pivovar s.r.o. 01451243 cerny-orel.eu
410 Chalupa Žárová s.r.o. 07671580
618 Chára Sport, a.s. 26421470 chara.cz
98 CheckTerra s.r.o. 01724495 checkterra.cz
316 CHOVANEČEK s.r.o. 28742079 prsuterie.cz
147 CK UNITOUR s.r.o. 27317021 unitour.cz
48 CLASSIC Oil s.r.o. 27921697 classic-oil.cz
112 Co a Fin s.r.o. 28875524
265 Coffee Bratři s.r.o. 07899289
462 Colendis s.r.o. 09128514
267 Connect Economic Group s.r.o. 29127459 connectgroup.cz
583 CONY CZ, s.r.o. 25578057 cony.cz
273 CORBADA a.s. 26100347
637 CROSS Zlín, a.s. 60715286 cross-traffic.com/cz
417 CRUSSIS electrobikes s.r.o. 24819671 crussis.cz
401 CTCenter Ma Ve s.r.o. 29382564
36 CURCI INDUSTRY s.r.o. 29137535
57 CVOK s.r.o. 02955113 cvok.cz
585 CZECH STYLE, spol. s r.o. 25560174 czstyle.cz
329 D – Klima s.r.o. 26292149 d-klima.cz Podpora čtečky obrazovky zapnuta.
389 D E L F Y s.r.o. 49904728 delfystaviva.cz
717 D MOTO s.r.o. 25551914
398 DAIRY 4 FUN s.r.o. 28627695 dairy4fun.com
97 DandD s.r.o. 63473518 silingrak.cz
561 Daniel Zemánek 73969974
67 Darovanský Dvůr Resort s.r.o. 48364126 darovanskydvur.cz
17 DC VISION s.r.o. 25366254 dcvision.cz
489 DD PLAST s.r.o. 00557684 ddplast.cz
149 DECOLED s.r.o. 25683853
625 Dent Pro Medical s.r.o. 10710060
386 DENTAL STUDIO H20 s.r.o. 09145508
490 Dentální centrum Fryšták s.r.o. 09878157
472 Dentální centrum Kutná Hora s.r.o. 06837565
352 DERATEX, s.r.o. 18810624 deratex.cz
367 Desquat management s.r.o. 08310912
726 DF Partner s. r. o. 00545503 dfpartner.cz
500 DFH s.r.o. 26899752 dfh.cz
391 DIMITRIS DENTAL, s.r.o. 09598901
457 DISKUS, spol. s r.o. 41195183 diskus.cz
733 DM-KOVO s.r.o. 02749751
183 DOBRÁ AGENTURA, s.r.o. 26453118
453 Doubravský Arab, s.r.o. 25213865
330 Dřevo voní s.r.o. 07287097 drevovoni.cz
85 Dřevodesign JM s.r.o. 05077427
300 DUALIS, SE 01713841 dualis.cz
709 Dudr Tools s.r.o. 02018357 dudr.cz
34 Dům zubní péče s.r.o. 06976280 pekarek.dental
727 DVOŘÁK ELEKTRO s.r.o. 06807445 dvorak-elektro.com
609 DVS line, a.s. 25330675 dvsline.cz
22 Dýňová jádra Herůfkovi s.r.o. 02045281 dynovajadra.cz
162 E M B A , spol. s r. o. 15044572 emba.cz
120 ECOSTONE s.r.o. 28796331 ecostone.cz
689 Eden stomatologie s.r.o. 11636190
576 EKOINVESTA spol. s r.o. 64618447 ekoinvesta.cz
66 Ekokoloniál s.r.o. 07462093 vsebio.cz
33 Ekomontec CZ s.r.o. 03298698 ekomontec.cz
234 EKOSTYREN s.r.o. 25850512
338 ELEKTRO – FA. PAVELEK, s.r.o. 60322195 pavelek.cz
715 ELEKTRO – SYCHRA, spol. s r.o. 15030938 elektro-sychra.cz
458 ELEKTRO Jemnice s.r.o. 04673697 elektrojemnice.cz
317 ELEKTRO ŠTĚCH s.r.o. 25161041 elektrostech.cz
577 ELMOS LIBEREC s.r.o. 47780126 elmos.cz
667 EMISE FREN s.r.o. 64618391
106 EMJ s.r.o. 27268632 emj-energo.cz
677 EMPECO Office, s.r.o. 04762380 empeco.cz
550 ENPRAG, s.r.o. 62743741 kovovynabytek.cz
650 ENROLL CZ spol. s r.o. 25460161 enroll.cz
459 ERIBO PAPÍR s.r.o. 24259641 eribo.cz
385 Etcetera Business and Tourism s.r.o. 6865453 alaadinfarma.com
131 ETCIMEX s.r.o. 41194161 etcimex.cz
130 EUROPAP, spol. s r.o. 45349908
220 EVPAS spol. s r.o. 25002911
203 EXELSIOR ENGINEERING a.s. 27825396
38 EXPO LLOGO, s.r.o. 28364848 expollogo.cz
666 EXRAY s.r.o. 01647580 exray.cz
647 EXTECON s.r.o. 05249805
696 FABIO PRODUKT spol. s r.o. 25252933 fabioprodukt.cz
496 FAGUS Relax s.r.o. 08895414 fagusnabytek.cz
211 Fajna pasta s.r.o. 04264142 fajnapasta.cz
87 Family Bakery s.r.o. 05282969 family-bakery.cz
182 Farma u Ivušky s.r.o. 05384851 uivusky.cz
697 FEPEKO s.r.o. 28273893 fepeko.cz
723 Fiala Dent s.r.o. 29414130
228 FIALA PROP s.r.o. 26792591 vrtule-fiala.cz
281 FIEDLER ZDENĚK spol. s r.o. 26068036
596 FILKOM, s.r.o. 45146110 filkom.cz
688 FiNe DENT s. r. o. 01765001
523 Finská sauna s.r.o. 05561370 finskasauna.cz
524 FLORSTYL s.r.o. 60731346 florstyl.cz
180 FPO s.r.o. 25319931 fpobk.cz
587 FRAM expres s.r.o. 05831491 nahradbachpribram.cz
578 FRAM účetní a daňová kancelář, s.r.o. 29052742 e-fram.cz
641 František Kváč 70165220 frikoretezy.cz
59 FS Litvínov s.r.o. 64051820 fslitvinov.eu
255 Fushou Food s.r.o. 05969697 fushounoodle.eu
89 FYZIOklinika s.r.o. 24222101 fyzioklinika.cz
714 G a H s.r.o. 25299867 gah.cz
208 Garden Forest Park service s.r.o. 3786978
189 GARDEN Moravia s.r.o. 25561391 gardenmoravia.cz
588 GARLAND distributor, s.r.o. 60108461 garland.cz
430 GASTRO ROYAL, spol. s r.o. 25932926
47 GESEURO, s.r.o. 61774189
155 GIFT 3D, spol. s r.o. 28690214
374 GiveMeFive s.r.o. 06864503 123pizza.cool
575 GKFLEX Valves s.r.o. 07560354 gkflex.cz
259 GLORIOLA a.s. 27077993
597 GO PRIM s.r.o. 24313378 goprim.cz
136 Go-on services s.r.o. 29265118 nerezove-kominy.cz
179 GOCKEL s.r.o 05157714
242 GOLIS, spol. s.r.o. 25832484
327 Gorex s.r.o. 28940270 gorex.cz
428 GRAFOTYP s.r.o. 26790530 grafotyp.cz
404 Green idea s.r.o. 03544745 topvet.cz
325 GROSSMANN, spol. s r.o. 26821010 grossmann-matrace.cz
375 GUMEX, spol. s r.o. 49975366 gumex.cz
491 HAINZ s.r.o. 25489461
72 Hana Bezoušková 45880654
422 HANAKOV, spol. s r.o. 25311298 hanakov.cz
261 HARMONIKAS s.r.o. 25036441 harmonikas.cz
314 Harrach gastro s.r.o. 04382277 jelinkovavila.cz
288 HELCEL nábytek s.r.o. 26836645 nabytek-helcel.cz
277 Helen servis s.r.o. 7365586
40 HELIA TRADE, spol. s r.o. 25815164 heliasport.cz
441 HELP, silnice – železnice s.r.o. 27497976 helpas.cz
49 heureka.gurdau vinařství s.r.o. 07252943 heurekagurdau.cz
656 Hiesbök s.r.o. 25994492 hiesbok.cz
332 HIT OFFICE, s.r.o. 60467801 hitoffice.cz
703 Hodný zubař s.r.o. 09939385
308 Hojdarovi 28121252
11 Holbík consulting s.r.o. 28323785
382 HONDL GLOBAL SERVICES, a.s. 28967968 hgs.cz
514 Horavia s.r.o. 28291549 sauna.cz
111 HOTEQ, s.r.o. 27196836
123 HRASPO spol. s r.o. 25323610 hraspo.cz
328 HTP s.r.o. 63908204
313 I. C. B. C. spol. s r. o. 47681136 icbc.cz
241 I. STUDÉNECKÁ s.r.o. 26850133
525 I&K FIT RAZ DVA s.r.o. 02344386 fitrazdva.cz
173 iCatering s.r.o. 09092684 icatering.eu
710 ICT-služby s.r.o. 03611400
74 IIK Group SE 08300712
309 IMACO 25500724
610 IMEDEX s.r.o. 27510204 imedex.cz
396 IMFINE s.r.o. 01999460
455 IMP real s.r.o. 25349741
334 IMPACTIVE, s.r.o. 6689159
704 IMPRA spol. s r.o. 45315779 impra.cz
359 IMS-Drašnar, s.r.o. 25273396 ims-sro.cz
349 IMS-Holding, s.r.o. 28816820
178 INCHEMA s.r.o. 64939014 inchema.cz
501 INEX SPEDITION s.r.o. 46505610 inexspedition.cz
724 Ing. Dominik Špinka 03832503
400 Ing. Ivan Mikeska 66929024
122 Ing. Jaroslav Hlavata 76372944
580 Ing. Jaroslav Šneberger 61793221
263 Ing. Karel Kuthan, CSc. 45667594
364 Ing. Lukáš Hora 14946190
39 Ing. Miloš Kos 41749391 vinoteka-unhost.cz
56 Ing. Ondřej Holý 70705330
16 Ing. Petra Mikulenková Handlířová 68962819 mikulenkovi.cz
114 Ing. Tomáš Drexler 75839342
219 Ing. Vít Růžička 04398581
347 Ing. Zbyněk Doleček 64249069 drevo-dolecek.cz
324 INPRESS a.s. 26020360 inpress.cz
135 INTEDOOR spol. s r.o. 25409549 intedoor.cz
436 INTERNETLÉKÁRNA.CZ s.r.o. 26087481 lekarna-trebon.cz
451 INTREA – PIKO spol. s r.o 45798133 yedoo.eu
526 Inventplast HV s.r.o. 29442427 inventplast.cz
8 INZA Rohoznice, s.r.o. 26003813 inza.cz
682 IQ WASH s.r.o. 03372723 iq-wash.eu
274 ISOTEP s.r.o. 25263498 isotep.sro
190 IVEP, a.s. 00566993
157 IVK spol. s r.o. 46903950 ivk.cz
418 Ivo Najdekr 11569514 deker.cz
515 JABA MONTÁŽE s.r.o. 02883520 jabamontaze.com
41 JABLUM Czech s.r.o. 27954412 jura.jablum.cz
121 Jan Fiala 45822760
64 Jan Fiala -cihelna Štěrboholy 16573188 stavite.cz
394 Jan Tomčany 18690262
557 Janštejn Glass Group s.r.o. 28449703 brokis.cz
26 Jaromír Latislav 65061179 latislav.cz
119 Jaroslav Podzemský 49853686
348 Jaroslava Jíšková 73419214 joptik.cz
599 JASOBAL s.r.o. 24815578 jasobal.cz
156 JASYKO s.r.o. 28304454 jasyko.cz
516 JC – METAL s.r.o. 25366963 jcmetal.cz
387 Jelínek – výroba nábytku, s.r.o. 42866022 jelinek.cz
388 Jelínek-Trading, s.r.o. 42339723 jelinek-trading.cz
279 Ježek Jiří, Ing. 86992261
193 JILADAR s.r.o. 28585178 restauraceodra-kosatka.cz
14 Jiří Fiala s.r.o. 27139620 lahudkyfiala.cz
257 Jiří Heinzl 13528441
305 Jiří Mrkva 60907673
716 Jiří Theimer 13646745 kovotheimer.cz
298 Jiří Toman 72108169
652 Jiří Vrba 10084673
337 Jitka Šimíková 61150509
376 JOHN NELL baby, s.r.o. 28776941 nejlepsikocarky.cz
102 JOHOHO v.o.s. 28701054 plavby.info
612 JONAS TOUR s.r.o. 25302752 ostruzna.cz
159 Josef Thomayer 88535185
613 JRC Czech a.s. 27078795 jrc.cz
572 JS VISION s.r.o. 06492789
573 JUDr. David KARABEC, s.r.o. 06078052 karabec.cz
128 JUSTR, s.r.o. 25028308 justr.cz
223 JUVENES Praha, a.s. 25283464
55 JVNET.CZ s.r.o. 27518485 jvnet.cz
20 K3 SPORT, s.r.o. 26830248 k3sport.cz
676 Kamenictví Kůrka s.r.o. 08887934 kamenictvi-kurka.cz
492 Kameny.cz s. r. o. 05716063 kameny.cz
535 Kamil Pravda 60858273 pravda.autodoprava.cz
595 Kamil Vedral 66542871 truhlarstvi-kamilvedral.cz
643 KAMMA 91 Plzeň s. r. o. 49790668
266 KAN-servis, spol. s r.o. 26244675 kanservis.cz
479 Karel Hainz 15175766 hainz.cz
95 Karel Novotný 45970980 rozvozhlinsko.cz
678 KASUMEX, spol. s r.o. 60730234 kasumex.cz
86 Kateřina Dubová 01341103
18 Kávy pitel s.r.o. 28437594 kavypitel.cz
432 KCK Cyklosport-Mode s.r.o. 18559751 force.bike
619 KENTAUR CZ,s.r.o. 26719371 kentaurzbrane.cz
75 KERBEROS NAME a.s. 24263419 kremace.zvirat.cz
539 KEROUŠ s.r.o. 28085604 kerous.cz
101 Kiteseason s.r.o. 01397982 kiteseason.cz
690 KIWEK METAL s. r. o. 25896458 kovosrot-autovrakoviste-kiwek.cz
651 KLANICOVO PEKAŘSTVÍ, s.r.o. 26913879
493 Klapka s.r.o. 25420381 autoservisklapka.cz
37 KLARA ROTT s.r.o. 05490367 klararott.cz
125 KLATT s.r.o. 62958194 klatt.cz
481 Klempířství Šindler s.r.o. 26853736 klempirstvi-sindler.cz
527 Kment, s.r.o. 26913071 kment.cz
9 KOEXIMPO, spol. s r.o. 18055826 koeximpo.cz
705 KOMAXIT CZ s.r.o. 26231239 komaxitcz.cz
674 KOMFI spol. s r.o. 46504508 komfi.cz
215 KOMISTAVO PLUS s.r.o. 29302137
214 KOMISTAVO s.r.o. 28293754
405 KOMTERM, a.s. 26760738 komterm.cz
236 Kooperace.cz s.r.o. 05365678 kooperace.cz
109 KOPLAST spol. s r.o. 60737689 koplast.cz
605 KOTRLA a.s. 47676663 kotrla.cz
110 KOUSEK s.r.o. 26052709 cafekousek.cz
201 KOVO – Žák s.r.o. 02199653 kovozak.cz
517 KOVO Hanus s.r.o. 01761030 kovohanus.eu
660 KOVO-KRČEK s.r.o. 03651371 kovo-krcek.cz
315 KOVOPLAN s.r.o. 26364522 kovoplan.com
653 Kovovýroba Kaufner, s.r.o. 26382245 kaufner.cz
431 KOVOVÝROBA Procházka s.r.o, 28815149
429 KOWEB s.r.o. 28847610 koweb.cz
1 KRAJAN CZECH s.r.o. 26224305 krajan.cz
707 Kristýna Žáková 09807110 vegan-vegetarian.cz
196 KROCZEK s.r.o. 06453589
533 KRYLL elektro s.r.o. 27095177 kryll-elektro.cz
296 Kubák, tkalcovna Strmilov, k. s. 28135202 tkalcovna.cz
474 Kubík Group, spol. s r.o. 27749126
540 KVM Quarda s.r.o. 25828126 kvmq.cz
84 KWS sports CZ s.r.o. 06753540 kws-shop.cz
243 Ladislav Ščuka 61570672
449 LAKRO, s.r.o. 62915266 lakro.eu
721 LAKTOS, a.s. 26460726 laktos.cz
456 Lapos real a.s. 25825429
528 Las – pro s.r.o. 25525085 laspro.cz
153 LE CHATON, spol. s r.o 65414322 lechaton.cz
634 LENA NÁBYTEK, s.r.o. 25538021 lena.cz
344 Lenka Glosová 02559641 glosova.net
590 Lerch KOVO s.r.o. 29353505 lerch.cz
291 Libor Brom 10492615
604 Ligno mat s.r.o. 26962560 lignomat.cz
5 LIKO-S, a.s. 60734795 liko-s.cz
268 LION CAR s.r.o. 25503839 lioncar.cz
283 LISONĚK, s.r.o. 25345168 lisonek.cz
699 Litera Beta s.r.o. 01888919
368 LM Asistent, s.r.o. 27471110
350 LORIKA CZ, s.r.o. 47667010 lorika.cz
482 LUAL – Lunga s.r.o. 29304466 lual.cz
295 Lubomír Doležal 13213911 benatske-testoviny.cz
467 Lukáš Horníček 06352065 hornicek-stroje.cz
700 Lukáš Jánský 72852666
646 LXM Group a. s. 25849832
661 M & B Calibr, spol. s r.o. 43389783
202 M I Š Š K O , spol. s r.o. 14864118
502 MaDe, spol. s r.o. 18824978 madehracky.cz
285 Magie přírody s.r.o. 08852596 magieprirody.cz
443 MAGNETIN to. a.s. 06634176 designrawa.com
10 Mahe Sky s.r.o. 05455006 penzionslatina.cz
303 MALÝ A VELKÝ, spol. s r.o. 44738633 fordostrava.cz
212 Malý mnich s.r.o. 01611712
326 MANOLA VIDEO, s.r.o. 25053779 manola.cz
681 Marcela Braxatorisová 60969091
100 Marcela White Valiente 40292941 caterius.cz
628 MARCO reklamní agentura, spol. s r.o. 60702265 marco.eu
99 Marek Bocan 61131580
289 Mária Horňáková 46295640 horma.cz
53 Markéta Hospodková 67444954 apreal.cz
494 Maropyll s.r.o. 07183682
171 Marsil Khalaf – JANETTE 11014881
631 Martin Čadek 71922539
377 Martin Mádle 72875275 proutenyatelier.cz
560 Martin Pelcner 43123333 ceskahospoda.wbs.cz
510 Martina Faturová 47623977
483 MARWEL,s.r.o. 26275503 marwel-beton.cz
355 Master Internet, s.r.o. 26277557 master.cz
200 mcePharma s. r. o. 27815773 mcepharma.com
437 MDDr. Jan Tomáš 08272719
579 MDDr. MARIE KOPECKÁ 06560946
513 MDDr. Petra Vejrostová 05395071
141 Medievum s.r.o. 27389197
58 Mednet online, s.r.o. 06691340
142 MELECKY a.s. 25904019 melecky.cz
23 MERLIN-PLUS spol. s r.o. 25327135 merlinplus.cz
675 Metal Arsenal s.r.o. 27959481 metalarsenal.eu
503 Metal Production s.r.o. 49970992 metalproduction.cz
54 MeTeKa-CZ s.r.o. 03467473 meteka-cz.cz
423 Mexta spol. s r.o. 09080821
278 Mgr. Hana Dubovská 48790648
335 Mgr. Hruška Jaroslav, DiS 75988691
62 Mgr. Jakub Popovský 04972112
511 Michael Ingr 08932310
254 Michal Marcaník 62949578 vkotoru.cz
270 Michal Starý 69882789 bazarms-hk.cz
638 MIKAMI s.r.o. 60735325 mikami.cz
692 MIKEŠ-CZ, s.r.o. 03381587 mikes-cz.eu
154 Milan Izakovič 06619746
520 MILL STAVBY s.r.o. 29380103 millstavby.cz
312 Milmar, spol. s r.o. 25554034 milmar.cz
606 Miloš Špitálský 75537460 spinox.cz
616 Miroslav Banýr 11142251 zpdbanyr.cz
269 Miroslav Černý 71351451
626 MIS GROUP, s.r.o. 04624688 mis.eu.com
701 ML TUNING, spol. s r.o. 43223508 ml-tuning.cz
395 MM Ortho s. r. o. 09129561
693 Mobile Storage s.r.o. 02656647 mstorage.cz
669 MODIA PRO, s.r.o. 07947861
728 MODIA TRADE, s.r.o. 25748955
460 MODYMA s.r.o. 04347927 modyma.cz
393 Moris Design, s.r.o. 27218228 moris.cz
584 MOTORSERVIS Švec, s.r.o. 48398187 motorservis.cz
369 MPJ solution s.r.o. 28724321
518 MPQ TOMOS s.r.o. 27762211 tomosopava.cz
563 MS ProTech s.r.o. 04949722 ms-protech.cz
478 MY DVA holding a.s. 25676059 mydva.cz
425 N&N KOŠÁTKY s.r.o. 27636844 nn-kosatky.cz
534 Na Zaguří s.r.o. 05421454 nazaguri.cz
555 Nadační fond New home 09516069
734 NAPO MORAVA s.r.o. 25862618 napo.cz
138 NATURA HUSTOPEČE s.r.o. 27700038 naturahustopece.cz
541 NAVEL, spol. s r.o. 60070021 navel.cz
427 Navláčil stavební firma, s.r.o. 25301144 navlacil.cz
70 NORD INVEST COMPANY s.r.o. 26810166
78 NORDBEANS s.r.o. 04327250 nordbeans.cz
711 NOVAKO-SKI, s.r.o. 26375508 novako-ski.cz
548 NOVOTNÝ TZB s.r.o. 28070933 novotnytzb.cz
354 NUOVO CAFFE, s.r.o. 26951258 napojoveautomaty.cz
343 Oční centrum Hečková a syn s.r.o. 6791603 optikaheckova.cz
477 ODEX Real Property s.r.o. 08919003
464 ODEX spol. s r.o.vv 60705990 odex.cz
150 oekoplan Czech Republic s.r.o. 25331299
68 OHF WERKE SE 02887924
80 OMEGA apartment s.r.o. 05284406 omegapv.cz
552 One3D Metal s.r.o. 07667141 one3d.cz
551 One3D s.r.o. 03554538 one3d.cz
233 OOOOX s.r.o. 28531311 oooox.com
683 OPAZ s.r.o. 46505466 opaz.cz
378 OVOTRADE s.r.o. 27467201 ovotrade.cz
635 OZDOBA CZ s.r.o. 63216485 ozdoba.cz
163 PaperCat s.r.o. 07319797
143 Papírna Aloisov a.s. 29383480
444 Parcel Depot s.r.o. 01822845
25 Pars Komponenty s.r.o. 25821547 parskomponenty.cz
362 Patricie Pastorková 08425027 ledhujskypivovar.cz
512 Patthanan Kongkarian 01303171
694 Pavel Chalupa s.r.o. 03669394
76 Pavel Hajdůch 18474713 fajncafe.cz
222 Pavel Matoušek 87882744 kamikava.cz
258 Pavel Smrček 65380894 kamenictvismrcek.cz
607 Pavel Štěpán 15243133 pavelstepan.cz
73 Pavin Caffe CZ s.r.o. 29271916 pavincaffe.cz
411 PB SCOM s..r.o. 25397087 pbscom.cz
732 PEDOP s.r.o. 25582411 pedop.cz
420 PEGAS – GONDA s.r.o. 48907341 pegas-gonda.cz
272 Pekárny Falta, s.r.o. 27464849 pekarna.faltakraliky.cz
264 Pekařství Kahoun 63911558 pekarstvikahoun.cz
225 PEMOPROST s.r.o. 09156453
672 Penzion Kopeček s.r.o. 29357888 kopecek.cz
2 PENZION MLÝN s.r.o. 28380738
90 PEPERLE AUTO s.r.o. 05615160 peperle-auto.com
92 PEPERLE BAUMING s.r.o. 05615372 peperle-bau.com
91 PEPERLE s.r.o. 47546018 peperle.com
323 PEŠEK Machinery s.r.o. 26401967 pesekm.com
372 Petr Čálek 44705662
569 Petr Kopecký 71802541
632 Petr Kožený s.r.o. 25631039 petrkozeny.cz
591 Petr Osladil 74450409
593 Petr ŠVIK, spol. s r.o. 28616987 petrsvik.cz
127 Petra Valešová 08260354
729 PHATEC s.r.o. 28772041 phatec.com
262 PhDr. Zuzana Herzogová 15087379
148 Phytos Natur CZ s.r.o. 03419240 phytos.cz
566 Pila Benda s.r.o. 26078619
484 Pila Hoštejn s.r.o. 28787684
158 Pila Mrázek s.r.o. 07597541 pilamrazek.cz
282 PILA PEŠL, s.r.o. 28309758 pilapesl.cz
13 Pivovar Záhora s.r.o. 07439407 pivovarzahora.cz
247 Pleva s.r.o. 48153061 pleva.cz
504 PNEUCENTRUM N & N s. r. o. 25367463 pneucentrumnn.cz
679 PODŠKUBKA-KOVOVÝROBA, s.r.o. 29225451 podskubka-kovovyroba.cz
424 Pohřební služba Jeřábek, spol. s r.o. 25694685 pohrebyjerabek.cz
61 PONATURE s.r.o. 24851779 kilpi.cz
438 PP Park Moravia s.r.o. 08466181
379 PRAWO PRAGER WOHNBAU, s.r.o. 14891182 bernstejn.com
187 PRAŽÁK CEREKVICE s.r.o. 26007266
468 PŘEMYSL VESELÝ stavební a inženýrská činnost s.r.o. 25342100 premyslvesely.cz
684 PROBAS spol. s r.o. 15059111 probas.cz
406 Procart group s.r.o. 04100549 procart.cz
620 ProEx 2000, spol. s r.o. 63494213 proex2000.cz
210 PROFI REGAL s.r.o. 25424629
209 PROFI.MK, s.r.o. 2400201 profimk.eu
152 PROFIESE KT s.r.o. 08755540
416 Progres Ekotech, s.r.o. 25853635 progres-ekotech.cz
21 Project 2020 s.r.o. 28965396 project2020.cz
139 PROJECT MALT spol. s r.o. 27785424 project-malt.cz
476 Prostějovská stavební společnost-PROSTAS, s.r.o. 60722291 prostas.cz
195 PROSUN ES s.r.o. 28722469 prosun.cz
3 PROTISK Prchal, s.r.o. 02215322 protiskprchal.cz
311 PROXIM s.r.o. 45538727
412 PRUH POLABÍ, s.r.o. 25764900 pruhpolabi.cz
321 První chodská 14704013
77 Purehome IT s.r.o. 08110425 purehome.cz
145 Q-TEX s.r.o. 27177416 q-tex.cz
224 QRS CNC s.r.o. 02778505 qrs.cz
284 Quality Point s.r.o. 05323142
485 Quantris, spol. s r.o. 01836480 quantris.cz
465 Quantum Solis s.r.o. 60700050
51 Radek Fára 47064854 auto-cars.eu
118 Radek Pospíšil 61263583
473 Radeton s.r.o. 44960808
687 RAKON spol. s r.o. 25476441 rakon.cz
124 RAVIOLA, s.r.o. 06982131
251 RealPLASTY s.r.o. 01948474
240 Reckord – outside broadcasting s.r.o. 25486420 reckord.tv
602 Renergie s.r.o. 27668428
630 RENOKAR-CNC s.r.o. 27277828 renokarcnc.cz
529 RENY Trading, spol. s r.o. 49454986
486 REP Tisk spol. s r.o. 19010672 reptisk.cz
380 RICHMONT CZ, s.r.o. 26045010 richmont-cz.com
275 RiverSong s.r.o. 03780937 kocicipani.cz
226 Robert Čech 08654620 vikendomat.cz
644 Rodinný zubař, s.r.o. 01409964
698 ROKOSPOL a.s. 25521446 rokospol.cz
213 Rolba Team Karlov s.r.o. 04251857
475 RR DEVELOPMENT INVEST s.r.o. 07229208
659 RUML Těsnění s.r.o. 26321751 ruml-tesneni.cz
543 RYBÁRIK, s.r.o. 25598643 rybarik.cz
487 S-A-S STAVBY spol. s r.o. 46980318 sasgroup.cz
30 S-S-D Systems spol. s r.o. 02087057 dyovajadra.cz
505 Šálková a Šálek s.r.o. 04831659 penzionolomouc.com
320 SATTURN HOLEŠOV spol. s r.o 46900250
542 Sběrné suroviny UH, s.r.o. 25599895 sbernesurovinyuh.cz
686 Semour Servis s.r.o. 11644761
440 Seneb s.r.o. 08793891 seneb.cz
544 Senlife Mělník s.r.o. 06784313 senlife.cz
381 SERVISBAL NEMOVITOSTI s.r.o. 06230750 servisbal.cz
104 SHAKIN s.r.o. 25544942 shakin.eu
601 SICO spol.s.r.o. 61458571
217 SICO spol.s.r.o. 61458571 sico.cz
168 Šilhavý s.r.o. 25845284
356 SILVEGO, s.r.o. 04244028 sperky-silvego.cz
720 SILVER PLANET a.s. 03541690 t-power.cz
146 SIMANDL, spol. s r.o. 63319969 darkoff.com
622 Šimůnek, s.r.o. 27508692 cncvyroba.com
531 SINDLAR real s.r.o. 07084277 sindlar.cz
167 ŠINDLAR s. r. o. 26003236 sindlar.cz
161 SINOSTAR spol. s r.o. 65414080 sinostar.cz
399 SJH Stomatologie s.r.o 08948984
558 SKALLA CZ, s.r.o. 25961292 skalla.cz
559 SKRMF service s.r.o. 07752423
345 SLOM, s.r.o. 26222876 slom.cz
360 SMO, a.s. 42339839 smo.cz
655 SMP Building a. s. 02893703 smpbuilding.cz
722 So group s.r.o. 26941287 sogroup.cz
413 SODOVKÁRNA Kolín s.r.o. 08530408 sodo-kolin.cz
176 Sokolínský – LEDO s.r.o. 25574221 kartonledo.cz
132 SORAL & HANZLIK s.r.o. 40762882 soralhanzlik.cz
567 SOTM s.r.o. 29318211 sotrademoravia.com
294 SOUKUP MILOŠ s.r.o. 29351511 soukupmilos.cz
685 SOZAP OPAVA s.r.o. 26875837 sozap.cz
253 SPECTRA spol. s r.o. 15546608
230 Staform 05413702 staform.cz
351 Štancl, s.r.o. 15030121 www-stancl-cz.eu
586 Stanislav Krobot s.r.o. 25853392 krobot-sro.cz
340 STAPUS, s.r.o. 25265601 stapus.cz
342 Stará rozvodna s. r. o. 07631600
454 ŠŤASTNÝ GROUP s.r.o. 05835470
414 Stavby Juras s.r.o. 28275586 stavbyjuras.cz
640 STAVBY PITÁK, s.r.o. 27684288 pitak.cz
384 STAVBY VANTO, s.r.o. 28269314 vanto.cz
433 Stavební firma HUKO s.r.o. 25174533
172 Stavebniny HAVI s.r.o. 02172372
664 STAVER Luže s.r.o. 03564240 staver.cz
415 STAVES s.r.o. 45194629 staves.cz
519 STAVIX s.r.o. 27526984 stavix.cz
365 STAVMONTA spol. s r.o. 40525007
648 STAVOPROJEKTA, spol. s r. o. 18824307 stavoprojekta.cz
177 STEPA s.r.o. 46506993 stepa.cz
600 ŠTĚPÁN Vyškov s.r.o. 27749479 stepanvyskov.cz
307 STIM, s.r.o. 49972197 stim.cz
668 STK FREN s.r.o. 64609464
286 Stomatologové s.r.o. 7631766
568 Strand, společnost s ručením omezeným 64943259 strand.cz
175 Střechy Bohemia 25176072 strechybohemia.cz
353 Strejček, s.r.o. 15531899 strejcek.cz
333 STROJCAR s.r.o. 25829220 strojcar.cz
231 STROJÍRNA Vehovský s.r.o. 25362551 vehovsky.cz
434 STROJON s.r.o. 04756282 STROJON.cz
390 STT SERVIS, s.r.o. 25879073 sttservis.cz
407 Studio Animato s. r. o. 27545571 animato.cz
383 SULKO, s.r.o. 47976969 sulko.cz
712 SURFIN Technology s.r.o. 02021471 surfin-tech.cz
448 Švec beton s.r.o. 1719513 svecbeton.cz
271 SVOBODA-výroba domácích knedlíků, s.r.o. 63492580 knedlik.cz
238 Syncare Plus, s.r.o. 25536591
310 T-23, a.s. 04556666
442 T-Log s.r.o. 03522334 t-log.cz
207 TAGRAS, spol. s.r.o. 48036153
447 Tandarde, s.r.o. 29052645 tandarde.cz
589 TASY s.r.o. 26936321 tasy.cz
204 TAWAN s.r.o. 27446395 tawan.cz
169 Taxi Vítkovice s.r.o. 07370792 taxivitkovice.cz
151 TAZO, s.r.o. 27447251 tazo.cz
361 TECHNOCON, s.r.o. 27554074 technocon.cz
461 TECHNOTRADE spol. s r.o. 14615355 technotrade.cz
495 TempoVit spol. s r.o. 25900951 tempovit.cz
24 TERRA Pars s.r.o. 28658981
506 Texxar cz s.r.o. 25560549 texxar.cz
633 Tiskárna Didot, spol. s r.o. 60723921 tiskarna-didot.cz
671 TKF, spol. s r.o. 25132644 tkf.cz
237 TMK system, s.r.o. 41192567
197 Tomáš Foros 49567578
7 Tomáš Kratochvíl 12967688 interfoto.cz
466 Tomáš Rauner 64400115 litice.eu
627 TOMY SPEED s.r.o. 07549512 tomyspeed.cz
232 TORLEIDI s.r.o. 6497438 torleidi.cz
108 TOSHULIN, a.s. 25510851 toshulin.cz
507 Tři fazolky s.r.o. 08602182 trifazolky.cz
497 Tri-Ja Servis, s.r.o. 27986098
304 Triluma s.r.o. 06107931 triluma.cz
235 TRINOM s.r.o. 19014015 ww.trinomprerov.cz
621 TRIO interiér s.r.o. 25084585 triointerier.cz
216 TRIX s.r.o. 62063553
126 Truhlářství JPS s.r.o. 25273655 truhlarstvijps.cz
50 TŘUSLO s.r.o. 07082169
250 TT Klávesnice, a.s. 26968690 ttklavesnice.cz
730 TT Real, a.s. 28351975
15 TUČI s.r.o. 04455614 oblecenifirem.cz
94 Týmlova, s.r.o. 24810835
134 TZZ JEŘÁBY s.r.o. 28130740 tzzjeraby.cz
645 U & SLUNO a.s. 25824848 u-sluno.eu
28 U.C.W. GROUP s.r.o. 28468031
60 Uklidator.cz, s.r.o. 05421322 uklidator.cz
239 Uniaksal s.r.o. 60755555 krabicenapizzu.cz
322 Unitechnologies a.s. 26100339
611 USSPA, s.r.o. 63218003
545 UVAX, s. r. o. 25899163 uvax.cz
256 V PRINT s.r.o. 25510266 vprint.cz
276 Václav Daněk 41250257
297 Václav Franče 60088257 instagram.com/kdeleather
445 Václav Rumler 10622241 vaclavrumler.cz
639 VALENDIN spol. s r.o. 25341014 valendin.cz
598 VÁNOČNÍ DŮM s.r.o. 03328295 vanocnidum.cz
530 VANTO NATURAL STONES, s.r.o. 03498182 natural-stones.cz
408 Vasky trade s.r.o. 04779207
446 VEBA PLYN a.s. 25198025 vebaplyn.cz
88 VELEBNÝ & FAM s.r.o. 25960709 velebny.cz
165 Velkoobchod Vítovec s.r.o. 04311531 velkoobchodvitovec.cz
546 VEMAT-CZ, s.r.o. 26822504 vemat.cz
133 VENATOM s.r.o 05858232 venatom.cz
670 Venc, s.r.o. 07264712 bagrovat.cz
564 VEOS Pospíšil Reality s.r.o. 06639577 veos.cz
565 VEOS Pospíšil s.r.o. 28328230 veos.cz
397 VEOS Pospíšil Servis s.r.o. 06639615 veos.cz
574 Versotrade s.r.o. 06772129 versotrade.com
32 VETRA International s.r.o. 63506670 vetrainternational.cz
63 Větrník, s.r.o. 64509508 vetrnik.cz
4 Vičické vinařství Mikulášek s.r.o. 26202719 vinarstvi-mikulasek.cz
93 Viktor Semerenko 08697493
52 Vinařství Ludwig s.r.o. 26123126 vinnesklepy.cz
363 Vít Kolínský 14946190 mkoptik.cz
292 Vitaminátor s.r.o. 28585658 vitaminator.cz
371 Vladimír Bláha 68831960
615 Vladimír Porvis 73910244 kinonacestach.cz
725 Vlastimil Javor 62807510 pekarstvijavor.cz
649 VLČEK SOLUTION s.r.o. 29113962 vlcek.cz
339 VM Beton s.r.o. 06051162 vmbeton.cz
299 VMS VISION, s.r.o. 47909391 vms.cz
6 VORLÍČEK PLAST s.r.o. 25115626 plastova-okna-dvere.cz
260 VP STAVEBNINY, s.r.o. 04835689 vpstavebniny.cz
144 VPMP group s.r.o. 08189382
35 Vřes Caffé, s .r.o. 04193032 vrescaffe.cz
82 VT centrum 11 s.r.o. 27391957 vtcentrum.cz
81 VT Lecture s.r.o. 05917107 vtcentrum.cz
426 Výztuž CZ, s.r.o. 29230462 vyztuz.cz
96 WINRO, s.r.o. 62300911 winro.cz
392 WOODCITY s.r.o. 27294951 woodcity.cz
636 XTline s.r.o. 26246937 xtline.com
27 your – coffee.cz s.r.o. 02746875 your-coffee.cz
185 ZÁHOŘÍ TRADE s.r.o. 26221756 zahoritrade.cz
249 Západočeská stavební společnost, s.r.o. 25215566 zss-holysov.cz
198 ZAPO HP, s.r.o. 26259613 zapo-hp.cz
547 Zappares Pub s.r.o. 04746139 zappasrestaurant.cz
508 ZÁSOBY s.r.o. 60838264 spisovna.cz
373 Zdeněk Pešek 53072041
673 Zdravě s Kiki, s.r.o. 08642508 zdraveskiki.eu
71 Zemědělská výroba Milknatur, a.s. 25212257 milknatur.cz
439 Zemědělský dvůr BERBERA s.r.o. 25200151
205 Zikmund electronics, s.r.o. 27234584 e-zikmund.cz
229 ZLKL, s. r. o. 47973943 zlkl.cz
594 ZLOMEK, s.r.o. 26942071 zlomke.cz
521 ZM Bohemia GROUP a.s. 08981914
706 Znojemská dopravní společnost – PSOTA, s.r.o. 63496283 zds-psota.cz
509 Zubařka Poděbrady s.r.o. 07659211
287 Zubní lékaři s.r.o. 24234711
244 Zubní praxe Kdyně s.r.o. 08816247
452 Zvěřina BERBERA s.r.o. 29125375 berbera.cz
657 ZZN Hospodářské potřeby, a.s. 64509818 zznhp.cz
Načíst další