BIM ve stavebnictví 2021: Jak bude fungovat BIM v digitálním stavebním řízení?

Místo konání:
Nadace ABF, Václavské nám. 31, Praha 1 Česká republika
Země určení:
Česká republika Česká republika
Typ akce:
Pracovní setkání
Datum konání:
31. 05. 2021

Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství, Ministerstvo průmyslu a obchodu a Česká agentura pro standardizaci si Vás dovolují pozvat na diskusní setkání na téma BIM ve stavebnictví 2021: Jak bude fungovat BIM v digitálním stavebním řízení?, které proběhne dne 31. května 2021 od 15:00 do 17:00.

Otázky kolem digitalizace aktuálně velmi intenzivně rezonují v celé společnosti. Digitalizace a BIM je skloňováno a používáno i ve slovníku politiků, úředníků, architektů, projektantů, investorů i stavbařů téměř každý den. Diskusní cyklus je forma, která umožňuje diskuzi a hledání odpovědí na základní otázky, kterými jsou: Co je to BIM? Co jsou to digitální a informační model? Jak se liší? Jak bude fungovat BIM ve stavebním řízení? Jak zavést BIM do organizace? Proč má digitální transformace smysl? Je společné datové prostředí opravdu společné?

Určení:

Diskusní cyklus je určen pro zástupce investorů, projektantů, stavebních dodavatelů a dalších subjektů podílejících se na přípravě i realizaci stavebním procesu a setkávající se s pojmem BIM v teorii i praxi.

Informace:Kontaktní informace

+420 224 229 617Pravidelné novinky e-mailem