Cesta z krize k příležitosti: Jaká je budoucnost obchodování?

Místo konání:
online Česká republika
Země určení:
Česká republika Česká republika
Typ akce:
Pracovní setkání
Datum konání:
04. 02. 2021

Dne 4. února 2021 od 11:00 proběhne první ze série setkání Cesta z krize k příležitosti: Jaká je budoucnost obchodování? na téma Jak Covid-19 změnil navždy obchodování?

Krize Covid-19 poslala svět do recese a během několika měsíců došlo k neočekávaným a dosud nevídaným změnám v obchodování. Patří mezi ně dlouhodobý dopad pandemie na světové dodavatelské řetězce, neustálé nové vyjednávání obchodních podmínek, vyvažování světových obchodních vztahů a rostoucí trendy směrem k digitalizaci obchodu a de-globalizaci.

A teď, když se svět snaží čelit následkům krize, kde jsou příležitosti pro růst podnikání?

Připojte se k nám na sérii čtyř virtuálních interaktivních akcí, jejichž cílem je pomoci vašemu podnikání pochopit nové prostředí mezinárodního obchodu, orientovat se v obchodních úvěrových rizicích a identifikovat příležitosti k obchodnímu růstu. Nenechte si ujít příležitost slyšet od řečníků a další informace, které poskytnou při zodpovězení otázek od posluchačů.

Účastníci:

  • Daisy McAndrew (bývalá ekonomická redaktorka a hlavní politická korespondentka pro ITV News) bude moderovat diskuse na toto téma v sérii virtuálních setkání. První setkání představí tyto řečníky:
  • Professor Ian Goldin, profesor globalizace a rozvoje na univerzitě v Oxfordu a ředitel Oxford Martin Programme k technologickým a ekonomickým změnám
  • Emma Marcegaglia, předsedkyně a generální ředitelka společnosti Marcegaglia Holding S.p.A. (Itálie)
  • Johan Melander, úvěrový ředitel Electrolux APAC & MEA
  • Edwin Kuhlman, vedoucí globálního týmu komerčního upisování Atradius a ředitel upisování, Nizozemsko

Informace:Kontaktní informace
Pořadatel

Monika Straková
PR PA RT NE RS Advisory Group s. r. o.

+420 774 814 654Pravidelné novinky e-mailem