Domov a teplo 2023

29. výstava moderního vytápění, bytového vybavení a nábytku Domov a teplo proběhne ve dnech od 8. do 10. září 2023 v Lysé nad Labem.

Datum konání
08.09.2023 - 10.09.2023
Typ akce
Veletrh, výstava
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
Výstaviště, Masarykova 1727, Lysá nad Labem
Další akce v kategoriích

Výstava je zaměřena na udržitelnou budoucnost a nabídne vám praktické rady ohledně získávání dotací z dotačního programu Nová zelená úsporám.

Charakteristika:

  • Poradenství o dotacích: Získejte cenné informace od odborníků ohledně dotačních programů, které vám pomohou snížit náklady na energie a zlepšit energetickou účinnost vašeho domova.
  • Trendy v energetice: Uvidíte ukázky moderních způsobů vytápění a energeticky úsporných technologií přímo v provozu. Připravte se na budoucnost!
  • Workshopy a přednášky: Inspirujte se od předních odborníků v oblasti energetiky. Naše prezentace vám přinesou nové poznatky a nápady pro udržitelný životní styl.
  • Přijďte a začněte žít ekologičtěji již dnes! Nenechte si ujít jedinečnou příležitost stát se součástí energetické revoluce.
  • Prodejci a výrobci českého nábytku a doplňků do domácnosti: Na výstavě “Domov a teplo” vám představíme trendy v designu a interiérovém vybavení. Objevte širokou paletu českého nábytku a doplňků, které dokonale doplní váš domov a zvýrazní jeho jedinečný charakter! Navštivte jejich stánky a najděte inspiraci pro proměnu vašeho interiéru.

Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Olga Velner / Manažerka veletrhu / velner@vll.cz / +420 770 106 067

Doporučujeme