22nd India International Security Expo 2019

Ve dnech od 3. do 5. října 2019 se v Dillí v Indii uskuteční 22. ročník veletrhu zaměřeného na dodávky techniky, služeb a prostředků pro bezpečnostní složky.

Datum konání
03.10.2019 - 05.10.2019
Typ akce
Veletrh, výstava
Místo konání
Dillí,
Oblasti podnikání
Další akce v kategoriíchOrganizátoři počítají s účastí indických a zahraničních dodavatelů pro policii, speciální jednotky spadající pod ministerstvo vnitra, pozemní vojsko a případně další armádní složky. Avizuje se účast zahraničních vystavovatelů a bohatý doprovodný program složený ze schůzek B2B, B2G a odborných seminářů.

Svoji účast přislíbili významní představitelé indických ozbrojených složek a na veletrhu budou vystavovat také přední indické zbrojařské společnosti. Veletrh bude dobrou příležitostí pro rozšíření sítě kontaktů a pro získání aktuálních informací o nejnovějších trendech v oboru obrany a bezpečnosti.

Deklarovaným cílem organizátorů je zároveň podpora soběstačnosti indických ozbrojených sil a do budoucna i indického exportu v oblasti obrany a bezpečnosti.

Cena pronájmu výstavních stánků je 250 USD za metr čtvereční, přičemž minimální dostupná velikost je 9 m2. Přihlášky je možné podávat prostřednictvím formuláře na webových stránkách veletrhu. V případě zájmu o účast nebo o bližší informace o veletrhu se obracejte na Velvyslanectví ČR v Dillí prostřednictvím e-mailové adresy: milan_tous@mzv.cz.

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
/ milan_tous@mzv.cz

Doporučujeme