Konference NIS2

Odborné konference NIS2 – aktuality, výzvy a praktické zkušenosti z implementace evropské směrnice NIS2 proběhne ve středu 1. listopadu od 10:00 do 16:00 v Praze.

Datum konání
01.11.2023
Typ akce
Konference
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
Divadlo Na Fidlovačce, Praha 4
Oblasti podnikání
Další akce v kategoriích

Určení:

Akce je určena především pro ředitele a manažery ICT a kyberbezpečnosti, IT specialisty, zástupce firem a organizací podléhajících směrnici NIS2 apod. Konferenci pořádají renomované IT společnosti specializující se na kybernetickou bezpečnost – Algotech, MyCom Solutions a TeskaLabs. Partnery akce jsou Eset, Axenta, Comguard, Whalebone, Scaut a Develop Most.

Témata:

Tématy konference a následné diskuze s odborníky z oblasti kyberbezpečnosti budou především novinky související s NIS2 a ZoKB, povinnosti a výzvy s nimi spojené i praktické zkušenosti z implementace požadavků. Účastníci získají aktuální informace o směrnici NIS2 a jejím dopadu na jejich firmu či organizaci, o trendech a technologiích v kyberbezpečnosti, mohou sdílet zkušenosti s dalšími kolegy a experty a zapojit se do diskuze o reálných případech a řešeních v oblasti kybernetické bezpečnosti.

Informace:

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
/ akce@algotech.cz

Doporučujeme