Konzultace s ekonomickými diplomaty a vedoucími zahraničních kanceláří CzechTrade

Konzultace jsou součástí programu každoroční porady ekonomických a zemědělských diplomatů, vedoucích zahraničních kanceláří CzechTrade a zahraničních zastoupení CzechInvest, která proběhne od 6. do 10. června 2022.

Datum konání
09.06.2022 - 10.06.2022
Typ akce
Pracovní setkání
Země určení
Zahraničí
Místo konání
Kongresový sál PVA Expo Praha Letňany, Beranových 667, Praha
Další akce v kategoriích

Konzultace budou probíhat v Praze ve dnech 9. června a 10. června 2022 od 08:30 cca do 16:30.

K dispozici pro jednání Vám budou, kromě ekonomických diplomatů, vedoucích zahraničních kanceláří CzechTrade a zemědělských diplomatů, také zástupci zahraničních zastoupení CzechInvestu (Čína, Japonsko, Jižní Korea, Kanada, Německo a Velká Británie), České podnikatelské reprezentace v Bruselu (CEBRE), České rozvojové agentury (ČRA) a Design Centra CzechTrade. Nebude chybět ani konzultační stoleček Klientského centra pro export (KCE).

V reakci na současné dění bude letos nově možno konzultovat sankce vůči Ruské federaci s odborníky z MPO a ev. dalších organizací u stolku „Konzultace k sankcím vůči RF“. Pokud potřebujete konzultovat se zástupcem CzechTrade pro Pobaltí (Lotyšsko, Litva, Estonsko), zaregistrujte se ke konzultacím u Lotyšska, se zástupcem CzechTrade pro Benelux (Nizozemí, Lucembursko, Belgie), zaregistrujte se u Nizozemí, a se zástupcem CzechTrade pro Skandinávii, zaregistrujte se u Švédska.

U některých zemí je však účast konzultujících ovlivněna přetrvávajícími komplikacemi při návratu zpět (např. Čína), proto je zde zastoupení konzultujících menší, než bývalo obvyklé.

Informace:

  • Rozsah a podoba konzultací se po dvouleté vynucené odmlce, vrací k formě, na kterou jste byli zvyklí před pandemií.
  • Délka jedné konzultace bude 20 minut. Počet konzultací pro 1 firmu je omezen na 10. Prosíme vyberte při registraci max. 10 pro Vás prioritních zemí či konzultačních stolků dalších subjektů.
  • Účast na konzultacích je zdarma.
  • Uzávěrka přihlášek je 2. června 2022 ve 12:00, harmonogram schůzek Vám bude zaslán nejpozději 7. června 2022.
  • V případě, že víte o časovém úseku, kdy byste se nemohli konzultací zúčastnit, uveďte tuto informaci do poznámky v registraci.
  • Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Petra Šeráková / pserakova@spcr.cz / +420 225 279 404

Doporučujeme