AGRITECHNIKA 2019

Ve dnech od 10. do 16. listopadu 2019 se v Hannoveru v Německu uskuteční mezinárodní veletrh zaměřený na zemědělskou techniku. Oficiální účast České republiky zajišťuje Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR.

Datum konání
10.11.2019 - 16.11.2019
Typ akce
Veletrh, výstava
Místo konání
Hannover,
Oblasti podnikání
Další akce v kategoriíchKategorie podpory:

  • Kategorie C – samostatná expozice vystavovatelů.

MPO poskytne vystavovatelům základní krytou výstavní plochu ve společné nebo nomenklaturně rozptýlené expozici o rozměrech min. 5 m2 – max. 10 m2, dle finančních možností MPO a počtu přihlášených firem, a zajistí připojení elektřiny do 3 kW. V případě expozic umístěných na venkovní ploše MPO uhradí místo základní plochy část nákladů na přepravu exponátů odpovídající nákladům na min. 5 m2 – max. 10 m2 kryté řadové výstavní plochy.

MPO dále vystavovatelům uhradí základní zápis do katalogu výstavy a společnou přepravu tiskových informačně propagačních materiálů (max. 20 kg).

Každý z podpořených vystavovatelů na svém výstavním stánku viditelně umístí informaci o tom, že jeho veletržní účast byla podpořena MPO. Obdobným způsobem bude označen každý exponát, jehož přeprava byla částečně hrazena. Informace bude mít formu a rozměr schválený MPO a bude vystavovateli poskytnuta realizační firmou.

Doprovodnou propagaci odpovídající charakteru akce, příslušnému teritoriu a finančním možnostem MPO (společenské akce, semináře, workshopy, tiskové konference, inzerce, společné multimediální prezentace aj.) hradí MPO.

Iniciátor:

  •  Asociace zemědělské a lesnické techniky – A.ZeT

Před zahájením jednání doporučujeme ověřit aktuální informace k dané akci na webu MPO.

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
/ formanova@mpo.cz

Doporučujeme