Zdroj: CzechTrade

Podnikání dnes a zítra: Jindřichohradecké podnikatelské fórum 2023

Podnikání dnes a zítra: současnost a budoucnost podnikání v malých městech.

Datum konání
21.09.2023
Typ akce
Fórum
Země určení
Jihočeský kraj Jihočeský kraj
Místo konání
Vysoká škola ekonomická v Praze I Fakulta managementu, Jarošovská 1117, Jindřichův Hradec
Další akce v kategoriích

Malá města a s nimi spojené regiony se v současnosti stále více potýkají s odsunem pracovních sil do větších měst. Tento trend se může nepříznivě odrážet také v celkovém odlivu podnikatelských subjektů a v následné podnikatelské stagnaci regionu. Jak se s tím vypořádat? Jaké jsou vize představitelů města a jaké možnosti podpory mají podnikatelé a firmy k dispozici? Nejen to bude obsahem letošního Jindřichohradeckého podnikatelského fóra, které proběhne ve čtvrtek 21. září 2023 od 08:30 v moderních prostorách Fakulty managementu Vysoké školy ekonomické v Praze.

Co vám Jindřichohradecké podnikatelské fórum dá? Zapojíte se do živé diskuse s ostatními regionálními podnikateli, zástupci firem a dalších organizací. Můžete sdílet své zkušenosti, ať už ty skvělé či ty méně dobré, podělit se s ostatními o svůj přístup k podnikání. Hledáte pro svůj byznys partnery? Navazování kontaktů je v rámci fóra samozřejmostí. Zároveň se seznámíte se všemi dostupnými formami podpory, ať už na regionální úrovni, či prostřednictvím rozvojových a investičních agentur. A pokud budete chtít využít neformálního poradenství v oblastech marketingu, strategie, financí či daní, nebudete zklamáni. To vše vás nebude stát ani korunu. Jediné, co budete investovat, je váš čas. Podmínkou je pouze registrace.

Podrobný program a možnost registrace

V rámci dopoledního segmentu Region a podniky: čísla, rozvoj a podpora vystoupí za agenturu CzechTrade vystoupí pan Martin Vodák, regionální exportní konzultant pro Jihočeský kraj a Vysočinu. 

Více informací a možnost přihlášení

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Bc. Ludková Stella-Lea / specialista exportního vzdělávání / stella.ludkova@czechtrade.cz / +420 224 907 534

Doporučujeme