SelectUSA Investment Summit

Obchodní oddělení Americké ambasády v Praze připravuje delegaci na SelectUSA Investment Summit, který se koná v termínu od 1. do 4. května 2023 ve Washingtonu DC.

Datum konání
01.05.2023 - 04.05.2023
Typ akce
Fórum
Místo konání
Washington DC
Další akce v kategoriích

Jedná se o největší a nejprestižnější akci zaměřenou na investování v USA. Historicky se summitu účastní více než 1 200 firem z celého světa včetně zástupců všech amerických států a teritorií. Na samotné akci pak ambasáda českým firmám pomáhá koordinovat jednání a také organizuje doprovodný program.

Pro firmy, co plánují v USA expanzi, se jedná o skvělou příležitost, jak v USA navázat vhodné kontakty a dozvědět se více o investičním prostředí USA. V rámci summitu je možné účastnit se kulatých stolů, recepcí a domluvit si osobní schůzky se zástupci rozvojových agentur jednotlivých států a americkými vládními činiteli. Akce se budou účastnit také desítky privátních firem, které podporují zahraniční firmy při vstupu na americký trh: ať se jedná o podporu s hledáním lokálních partnerů, náborem místních zaměstnanců nebo o právní služby.

Summitu se tradičně účastní také přes 300 řečníků, kteří nabízí přednášky o výběru správné lokace, investorských vízech a státních/federálních investičních pobídkách.

Akce bude mít také obsáhlý program zaměřený na startupy, který bude zahrnovat přednášky, pitchingové a mentoringové příležitosti a možnost naplánovat si schůzky se zástupci startupových inkubátorů/akcelerátorů a VC fondů.

Pokud Vás tato akce zaujala a máte zájem se stát součástí delegace, neváhejte kontaktovat pana Richarda Palese z velvyslanectví, který akci v ČR koordinuje, na richard.pales@trade.gov, rád zodpoví Vaše případné dotazy.

Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Richard Pales / richard.pales@trade.gov

Doporučujeme