Svět kovoobrábění v Hannoveru

Místo konání:
Hannover, Messegelände Německo
Typ akce:
Pracovní setkání
Datum konání:
16. 09. 2019 - 20. 09. 2019

Ve dnech od 16. do 20. září 2019 proběhnou v německém Hannoveru předem připravené schůzky a návštěva světového veletrhu obrábění kovů EMO Hannover 2019.

Pod heslem Smart technologies driving tomorrow’s production se na něm předvede celé spektrum moderních sofistikovaných technologií pro obrábění kovů, které jsou srdcem každé průmyslové výroby. Veletrh představí nejnovější stroje a efektivní technická řešení, služby podporující výrobu, udržitelnost ve výrobním procesu a mnohem více. EMO Hannover se zaměří zejména na obráběcí a tvářecí stroje, výrobní systémy, přesné nástroje, automatizovaný tok materiálu, počítačové technologie, průmyslovou elektroniku a příslušenství, kterou navštíví odborníci ze všech důležitých průmyslových oborů, jako jsou strojírenství a výstavba investičních celků, automobilový průmysl a jeho subdodavatelé, letectví a kosmická technika, jemná mechanika a optika, stavba lodí, zdravotnická technika, výroba nářadí a forem, výroba ocelových a lehkých konstrukcí.

EMO Hannover je světově nejdůležitějším mezinárodním místem setkání odborníků na výrobní technologie. Na předchozím veletrhu EMO Hannover 2017 vystavovalo téměř 2 230 vystavovatelů ze 44 zemí a veletrh navštívilo na 130 000 odborníků ze 160 zemí. 50 % návštěvníků přijelo na veletrh ze zahraničí.

Program:

V rámci mezinárodní kooperační burzy organizované ve spolupráci s partnery sítě Enterprise Europe Network můžete jako součást doprovodného programu veletrhu využít možnost předem domluvených schůzek s dalšími návštěvníky a vystavovateli.

Hlavní témata:

  • obráběcí a tvářecí stroje
  • přesné nástroje
  • automatizované toky materiálů
  • průmyslová elektronika a příslušenství
  • počítačové technologie

Informace:

  • Registrační poplatky:
  • vystavovatelé na veletrhu zdarma
  • návštěvníci: 250,- EUR (členské společnosti partnerů a jejich klientů mají nárok na bezplatnou účast při zadání promo kódu při on-line registraci). Pro získání tohoto kódu a v případě dotazů kontaktujte RHK Brno: Mgr. Oto Hrdlička, tel: 532 194 918, e-mail: hrdlicka@rhkbrno.cz).
  • Registrace na setkání 


Kontaktní informace

+420 532 194 918Pravidelné novinky e-mailem